Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Діти п`ють... Хто винен?

Дата: 2 червня 2012 Рубрика: Люди та суспільство Коментарі: Прокоментуй!

Доброго дня, друзі! Вчора, прямуючи по своїх справах, побачив двох молодих людей, яким було від сили по 15 років, з пляшкою пива і про все говорячим виглядом. Не дуже дивна в наш час ситуація, але вона мене здивувала ще тим, що це було десь біля 8 години ранку. Чому так відбувається? Що це? Деградація нації? Неувага дорослих? Єволюція?

Дуже змістовно цю тему розкрили російські журналісти. Пропоную Вашій увазі фільм «Чижик-Пыжик, где ты был?..» російського проекту «Общее дело», який, я впевнений, не залишить Вас байдужими. Також хочу звернути увагу всіх батьків — слідкуйте за своїми дітьми, контролюйте. Дуже важливо чітко зрозуміти межі між контролем і диктатурою. Тому що, чим більше ми забороняємо своїм дітям, тим більше вони прагнуть до заборони. «Запретный плод сладок» — говорить прислів'я, і це правда... Говоріть зі своїми дітьми, спілкуйтесь, спробуйте зрозуміти їх потреби и прагнення. Дуже важливо не залишати дитину в період розвитку, формування особистості наодинці.

Буде дитина вживати алкоголь чи ні — багато в чому залежить від нас, дорослих. І якщо ми «понтуємось» перед знайомими тим, що мій Сергійко в 3 роки вже пив пиво і нічого — то чому тоді дивуємось п'яній молоді на вулицях? Будьте пильними і ... бережіть себе і своїх дітей!

Буду радий залишеним відгукам на цю тему.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору