Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Чому головним супутником святкового столу є алкоголь? — відео

Дата: 21 січня 2013 Рубрика: Люди та суспільство Коментарі: 3 коментарі

Минули свята і люди потрохи починають вливатися в робочий ритм, налаштовувати себе на працю, з жахом згадуючи «п'яний місяць» або, як його ще називають в народі — «драбадан». На жаль, алкоголь, спирт, спиртні напої стали невід'ємним атрибутом будь-якого свята, на жаль, провести застілля «насухо» вважається зіпсованим святом, святом, яке «не вдалося».

Найжахливіше те, що батьки, дуже часто, з малих років привчають дітей до алкоголю! Непоодинокі випадки, коли дітям дають спробувати алкоголь для розваги, мовляв, от дивіться — нічого йому немає. Немає поки що ... Але ця краплина спиртного напою назавжди залишає слід в свідомості та нервовій системі дитини.

Дитячий організм — це губка, чисте поле, а от що ми туди засіємо — те і виросте. Але не тільки вживання алкоголю дітьми несе небезпеку лояльного ставлення підростаючого покоління до спиртних напоїв. Дітям властиве наслідування, тобто хлопчик підсвідомо може розпочати наслідувати батька, а дівчинка — матір. І якщо в сім'ї зловживають алкоголем — у дітей не залишається вибору, вони не знають і не бачать, що в родині можна жити по-іншому!

Тому не один раз можна почути звинувачення на адресу питущого: «Та що з нього взяти, в нього і батько такий самий ... яблуко від яблуньки ...» — а хто винен насправді?

Пити починають з різних причин, але насправді все це самообман. Основне бажання — сховатися від реальності, напитися і забутися. «Вип'ю, може легше стане...» — дуже часто можна почути від людини, яка збирається пірнути в алкогольний дурман, тобто іде пошук виправдання, але чи стане легше? Чи вдасться цим вирішити проблему? Аж ніяк.

Україна займає одне з перших місць в світі за рівнем алкоголізму — ось так ми відзначаємось в світовій спільноті. Не говорю вже про те, що переважна більшість побутових злочинів здійснюється в стані алкогольного сп'яніння. Кожного вечора я маю звичку дивитися такі програми, як «Надзвичайні новини» та «Випадковий свідок», так от, практично в кожному випуску можна побачити, що син вбив матір, племінник вбив рідну тітку, брат вбив сестру ... жах.

Чомусь вважається (переважна більшість так вважає), що без алкоголю неможливо гарно провести час. Насправді в житті дуже багато розваг та цікавих захоплень, які не потребують алкогольних напоїв. Але ... не всі це сприймають, тому і бачимо ми по центральних вулицях міст молодих (це найжахливіше) людей в несвідомому стані по газонах та лавках.

Невже в цьому кайф? Невже бути особиною (людиною в таких випадках важко назвати), яка не справляється з фізіологічними потребами, престижно? Невже, якщо людина взагалі не вживає алкоголь, вона дивна та не така, як всі?

В кожного свої цінності та вподобання та кожен обирає свій шлях. Я дуже радий, що моя дружина підтримує мене в цьому і ми взагалі не вживаємо алкогольних напоїв будь-якої міцності. Тому агітую Вас, шановні читачі, поширюйте інформацію про здоровий спосіб життя, агітуйте, переконуйте ... адже тверезо дивитися на світ набагато краще :) .

І наостанок, пам'ятайте, що ми з Вами — перший приклад для своїх дітей і яке майбутнє буде в них — цілком і повністю залежить він нас!

Покажіть всім своїм знайомим це відео, яке дуже яскраво демонструє, чим загрожує нам алкогольний полон. І не думайте, що коли Ви вживаєте помірно, то Ви в безпеці ... загроза набагато більша, ніж можна собі уявити.

Джерело -  ArtMediaGrupp

Будьте здорові та шануйте себе!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Чому головним супутником святкового столу є алкоголь? — відео" 3 коментарі

 1. molinski коментує:

  В нас цілу алкокультуру виховали, тому то так. Не дивно що українські торгові марки алкогольні — світові бренди.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Хех ... як я нервував, коли мене друзі не розуміли)) Як ти не п'єш???? Зараз уже звикли і ніби так воно і було завжди))

   Відповіcти
   • Олександр коментує:

    Мене спочатку підколювали, потім наче змирились, а тепер буває, що коли ми бачимось, то ніхто нічого не вживає...

    Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору