Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Алкоголь і останній дзвоник — що мені довелось побачити

Дата: 25 травня 2013 Рубрика: Події та вчинки Коментарі: 8 коментарів

Вітаю, товариство! Ні, не про випускників та повальне вживання алкоголю школярами піде мова — хочу розказати Вам історію, яку мені довелось побачити вчора ввечері, коли я робив покупки в супермаркеті нашого мікрорайону. Як правило — останній день навчання у нас проводиться 25 травня, але в Коломиї помер Владика Коломийсько-Чернівецької єпархії Микола Сімкайло, похорон якого призначили на 25 число, тому всі заходи перенесли і останній дзвоник відбувся 24 травня. Отже — про алкоголь ...

Стоячи в черзі біля каси я помітив, що рухалась касирка дуже повільно, вірніше — взагалі не рухалась. Коли придивився ближче, то побачив — причиною затримки став не зовсім тверезий покупець, який про щось сперечався з продавчинею і не хотів відходити.

Але ... якби ж то тільки в цьому була проблема. Цей чоловік тримав за руку дівчинку в шкільній формі, якій було від сили 9-10 років, тобто 3 чи 4 клас. Дитина була дуже змучена, видно що сьогоднішня подорож з татком (як потім це з'ясувалось) виснажила її повністю. Чолов'яга в алкогольному дурмані «качав» свої права, але його дуже швидко втихомирили і вивели на вулицю.

Найбільше шкода в цій ситуації дівчинку — видно на свято останнього дзвоника її відвів татко, який вирішив після урочистостей відсвяткувати цю подію по-своєму. Сталось це приблизно в 19-30 і я можу собі уявити, чого натерпілась дитина, яку нетверезий батько тягав за собою до самого вечора. Не знаю де була мати, можливо на роботі чи ще де, тому вся відповідальність за організацію свята лягла на тата, який «пречудово» справився з цим завданням.

Невже неможливо стриматись від алкоголю, коли ти відповідаєш за дитину? Невже влада зеленого змія настільки велика, що пріоритетом є «напитись», а вже потім власна донька? Відверто шкода дитину — і свята не бачила, і враження про цей день в неї будуть не найкращі.

Дитяча свідомість дуже чітко карбує визначні моменти і навіть через багато років цей день спливе в пам'яті дівчинки. При тому, що дитина, судячи з усього, старанна та сумлінна, адже тримала в руках і похвальний лист, і ще якусь там грамоту. А батько ... ну той, скоріш за все, вирішив скористатись приводом та накидатись, не дивлячись на те, що відповідав за доньку.

Я завжди закликаю всіх — не вживайте алкоголь, відірвіться від стандарту, що кожне свято має супроводжуватись випивкою. Особисто я не вживаю ніякі види алкоголю вже більше 2-х років і з цим пов'язана також кумедна історія.

Одного разу у нас забарахлив лічильник, тому ми викликали майстра, адже всі лічильники зараз нового взірця і щитові зачинені на замок.

Зробивши свою роботу, електрик складав поволі інструменти, явно чекаючи на винагороду. Так як це була неділя і чоловік прийшов через 15 хвилин після виклику, я підійшов до нього з стандартним питанням: «Що з мене?» Той відповів: «Та нічого ... налий кілішок і розійдемось.» Я щиро посміхнувся і сказав: «Слухай, не повіриш, у нас в хаті немає горілки — ми не вживаємо взагалі.»

Майстер на мене подивився так, ніби я сказав щось взагалі ідіотське і перепитав: «Як ... взагалі немає?» В результаті я дав дядькові 20 гривень і подякував за швидкий прихід. Отак ... виходить горілка тверда валюта :)

Сміх сміхом, але дивлячись на те, як спивається сьогодні молодь, стає моторошно за наше майбутнє. Закликаю — відмовляйтесь від алкоголю, адже в світі так багато класних речей, які можуть приносити задоволення ... для чого пити? Керуючись стадним інстинктом?

На завершення — пропоную переглянути відео одного експерименту, який дуже яскраво показує результат впливу алкоголю на наш організм і в що ми перетворюємось.

Шануймося, товариство! Давайте вести тверезий спосіб життя!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Алкоголь і останній дзвоник — що мені довелось побачити" 8 коментарів

 1. Pavlofox коментує:

  Я собі уявляю очі електрика якому ти сказав що у квартирі взагалі немає алкоголю :grin:

 2. igor коментує:

  Минулого року на останній дзвоник бачив молоду дівчину яка йшла попри мою колишню роботу і так нею закидало в бік проїжджої частини. Це було десь в полудні і досить дивно, бо досі не бачив настільки п'яних дівчат. :twisted:

  • Олег Волощук коментує:

   Границя стирається ... все менше і менше стає достойних дівчат.

 3. MrVigner коментує:

  Ситуація жахлива... Свого часу я теж побачив до чого призводить вживання алкоголю, висновки правильні не забарилися.

  Звісно я вживаю деколи (раз в місяці три можу випити грам 100 горілки, хоча вона мені противна, але чомусь є ще люди яким я не можу відмовити, особливо коли я це можу перенести)...

  В нас в селі під якими тільки приводами місцеві п'яниці не просять горілки... то зуб болить, то помирає так випити хоче...

  • Олег Волощук коментує:

   Алкоголь — це легальний наркотик, який атрофує внутрішні органи і мозок, людина стає нелюдина :sad:

 4. Олег коментує:

  Типова валюта в електриків, я також з цим стикався.

  Підтримую вашу ідею — робіть пропаганду за здоровий спосіб життя

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (15)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Спільнота блогу
Вгору