Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Школярі затримали педофіла

Дата: 6 листопада 2012 Рубрика: Події та вчинки Коментарі: 2 коментарі

Те, що наше суспільство загниває — не секрет ні для кого. Співчуття, добро, безкорисливість... такі поняття давно чужі в нашому світі. Але трапляються винятки — є на цьому світі люди, які готові заради ближнього пожертвувати чимось, люди, які готові просто не бути байдужими.

Особливо приємно, коли людяність проявляють молоді люди — школярі. Взагалі то, такий злочин проти дитини, як педофілія, я вважаю одним з найтяжчих і моя думка, що за такі вчинки потрібно давати найвищу міру покарання, яка прийнята в державі. Не дай Бог, що б таке трапилось з Вашою дитиною. Але, допоки є на світі небайдужі люди — ми ще маємо шанс... ми ще можемо вижити в часи суспільної деградації. А сталось ось що.

Школярі святкували День народження товариша на вулиці і почули крики про допомогу з приміщення гаража. Повага їм за те, що хлопці не просто відійшли подалі, що б крики їм не заважали, а не побоялись вияснити — в чому ж причина.

І коли стало зрозуміло, що там відбувається — просто взяли і допомогли двум неповнолітнім дівчатам, яких розбещував дорослий чоловік. Дивіться самі відео:

І хоча багато писали про цей випадок, хтось казав, що тверезі хлопці б не полізли, хтось казав, що просто хотіли «випендритись»...але, яка різниця?! Головне, що ці хлопчаки врятували дівчат, а яким чином це було зроблено — взагалі неважливо! В таких ситуаціях ціль виправдовує засоби цілком!

Особисто моя думка — хлопці герої! Чи були вони напідпитку, чи якісь інші мотиви керували ними — неважливо, головне, що вони зробили — врятували дівчат. Якщо б все наше підростаюче покоління вчиняло так само, тоді можна було б говорити про відродження нації, про оздоровлення суспільства...

Молодці! Молодці, що не відвернулись, молодці, що не сказали «Та ну його, йдемо звідси, воно нам треба?», молодці, що не залишились байдужими та врятували дівчат.

Відео за матеріалами фонду «Город без наркотиков»
та сайту ТАУ: www.shownewstv.ru


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Школярі затримали педофіла" 2 коментарі

 1. Hanter коментує:

  Хоч швидше всього хлопці були

  уже під градусом, та все ж

  це добре, що вони не побояися

  прийти на поміч

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (15)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(1)
Спільнота блогу
Вгору