Мої курси

Мої відеокурси! Завантажуйте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськиВідеокурс “SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи” – черговий, безкоштовний подарунок для читачів webdigest.com.ua.

Якщо у Вас є власний блог, якщо Ви плануєте заробляти в інтернет – мережі, то інформація про e-mail маркетинг, рушійний механізм побудови правильного фундаменту майбутнього бізнесу, буде вам просто необхідна.

На моє глибоке переконання, будь – яка діяльність у всесвітній павутині, не залежно від сфери та мети, повинна базуватись на побудові аудиторії постійних, лояльних читачів.

Саме за допомогою сервісу “Smartresponder” у Вас є можливість зробити те, що принесе Вам нечувані дивіденди в майбутньому – створити власну підписну базу!

Але … надзвичайно важливо знати, як правильно цю підписну базу побудувати, як правильно працювати з читачами, що робити можна, а що вкрай не рекомендовано. Саме для цього і спеціально для Вас – абсолютно безкоштовний відеокурс “SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи” відкриває всі секрети та таємниці ефективного, результативного, дієвого e-mail маркетингу.

В цьому курсі Ви знайдете абсолютно все, що стосується налаштувань сервісу, генерування привабливих HTML листів, правильної роботи з  функціями та корисні поради по створенню і керуванню підписною базою!

“Якщо у Вас немає власної поштової розсилки – в Інтернеті Вам робити нічого” – надзвичайно влучний та правильний вислів!

Завантажуйте безкоштовний відеокурс, вивчайте матеріал та будуйте власну підписну базу, яка стане Вашим стартом до хорошого та прибуткового бізнесу в мережі!

Завантажити курс "SmartResponder - E-mail маркетинг по-українськи"

До запису "Мої курси" 19 коментарів
 1. Шаповал Сергій коментує:

  Дякую, пан Олег!

 2. Євген коментує:

  Дякую Вам за Безкоштовний відеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками»!!! Ви так детально все розповідали,що я все думав, чому цей курс безкоштовний. За такий безкоштовний відео курс, можно і заплатити=) Більше ніде не зустрічав подібного, та ще і безкоштовного!!! Після курсу, звичайно, в мене залишилися запитання, але я їх задам на форумі.
  Дякую Вам за вашу роботу!!!

  • Олег Волощук коментує:

   Дякую і Вам за хороші слова. Користуйтесь. На рахунок форуму – його поки що не існує, замість форуму є скайп підтримка. В майбутньому, коли вийде в світ ще декілька курсів, форум повернеться звичайно. Поки що в цьому потреби я не бачу. Якщо Ви перейдете за лінком “Форум підтримки” в курсі, то побачите оголошення, де буде логін скайпу служби підтримки. На все добре.

   • Ярослав коментує:

    До речі у мене є файл перекладу на українській мові до плагіну bbPress, сам перекладав бо ніде не міг знайти. Так що якщо надумаєте робити форум, то повідомте – пришлю вам свій переклад.

 3. Ярослав коментує:

  Радий познайомитись з вашим блогом. Він напевно один такий. Маю на увазі українською мовою. І сам думав щось подібне зробити, але напевно не дуже вигідно. Оскільки українською мовою інформації по цій темі дуже мало, то на жаль більшість українців шукає її на російській мові. Як наслідок, на мій погляд перспективи у блога з такою тематикою українською мовою дуже сумнівні.
  Конкуренція тематики велика, кількість запитів саме українською мовою дуже мала. Шкода звісно, що така ситуація склалась на цьому ринку.
  Не знаю навіть, як я потрапив на ваш блог – напевно Вам дуже пощастило)).
  Одним словом, бажаю Вам успіхів і напевно багато, багато удачі!

  P.S. Ви чули про SEO? Оскільки судячи з ваших публікацій, то ні))) Не ображайтесь.
  Просто мені знається вашому сайту цього сильно не вистачає.

  • Олег Волощук коментує:

   З сео в мене все в порядку, і ті матеріали, які потрібно, налаштовані під запити, не переймайтесь, то Вам лиш здається.

   • Ярослав коментує:

    Зрозуміло, але мені здається що усі публікації потрібно під запити налаштовувати. Навіщо тратити час і писати статтю яку ніхто не знайде?

    • Олег Волощук коментує:

     Ну от зробите свій ресурс, тоді поговоримо про “кожну статтю під запити”. Не на всі статті, які є тут, реально знайти запит на українській мові.

     • Ярослав коментує:

      Це правда, по темі створення сайтів дійсно дуже мало запитів на українській мові. Саме це мене і лякає і спиняє, щоб створити свій власний блог по цій темі.
      З приводу свого ресурсу, у мене він є, і напевно 95% контенту названі під конкретний пошуковий запит.
      Правла є проблеми з самим контентом, оскільки більшість матеріалів на даний мамент створюють стороні люди, які уявлення не мають про SEO, то на жаль внутрішня частина контенту дуже рідко відповідає запиту.

  • Володимир коментує:

   На кожен товар є свій покупець!

 4. Володимир коментує:

  Доброго дня, пане Олеже!
  Дякую Вам за вашу працю!
  Отримавши відеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками» та швиденько переглянувши, я вирішив перенести на WordPress блог, який закінчував на Джумлі. До цього я кілька разів пробував зробити блог на WP, користуючись роботами інших авторів, та все марно. А цей відеокурс сподобався змістовним, зрозумілим викладенням матеріалу. Звичайно, 2,5 роки в сайтобудуванні – це дуже багато, доводиться пристосовуватись до змін, в першу чергу це стосується шаблонів та плагінів. Наприклад, для responsive шаблона потрібен і плагін Advanced Responsive Video Embedder для розміщення відео в статті. Але все це дрібниці, головне, що є основа.
  Хочу Вам також подякувати за Double Commander. Перебравши кілька безкоштовних файлових менеджерів, всі видалив, аж поки не побачив у Вас на блозі статтю про Double Commander, який швиденько і встановив. Це, напевне, найкращий аналог Тотала.

  • Олег Волощук коментує:

   На здоров’я. Ви праві, з 2013 року багато води втекло, саме тому десь на липень-серпень планується вихід другої версії відеокурсу V2.0, де будуть враховані всі сучасні тенденції.

 5. respect14 коментує:

  Привіт Олеже! Коли вийде курс v2.0? Ще не плануєте?

 6. Марина коментує:

  Дуже вдячна Вам за Вашу роботу! Нічого зайвого, чітко й зрозуміло пояснюєте саме ті проблеми, що цікавили користувача. Таке враження, ніби думки мої прочитали :twisted:

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Підтверджено Google  © 2016    Олег Волощук    //    Увійти   //    Вгору