Мої курси

Мої відеокурси! Завантажуйте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Безкоштовний відеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками», який дозволить абсолютно кожному користувачеві, навіть без спеціальних технічних навиків, створити свій власний професійний блог на базі WordPress.

Понад 35 відеоуроків, більше 12 годин відео, 3гб корисної інформації — для Вас АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Якщо Ви ніколи не стикались з сайтобудуванням чи блоговеденням, якщо не знайомі з мовами програмування HTML, CSS та PHP, то цей відеокурс саме для Вас! Вся інформація подана простою, зрозумілою мовою, без спеціальних технічних термінів та словосполучень.

Для всіх, хто завантажить відеокурс з цього блогу, стане доступною реєстрація на закритому форуму користувачів, де Ви зможете задати питання та отримати відповідь у вирішення будь-яких проблем, які подуть пов'язані з вивченням матеріалів курсу.

Ви все ще думаєте, що створення власного блогу це дуже складно? Завантажте безкоштовно мій відеокурс і я доведу Вам протилежне!

SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськиВідеокурс «SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи» — черговий, безкоштовний подарунок для читачів webdigest.com.ua.

Якщо у Вас є власний блог, якщо Ви плануєте заробляти в інтернет — мережі, то інформація про e-mail маркетинг, рушійний механізм побудови правильного фундаменту майбутнього бізнесу, буде вам просто необхідна.

На моє глибоке переконання, будь — яка діяльність у всесвітній павутині, не залежно від сфери та мети, повинна базуватись на побудові аудиторії постійних, лояльних читачів.

Саме за допомогою сервісу «Smartresponder» у Вас є можливість зробити те, що принесе Вам нечувані дивіденди в майбутньому — створити власну підписну базу!

Але ... надзвичайно важливо знати, як правильно цю підписну базу побудувати, як правильно працювати з читачами, що робити можна, а що вкрай не рекомендовано. Саме для цього і спеціально для Вас — абсолютно безкоштовний відеокурс «SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи» відкриває всі секрети та таємниці ефективного, результативного, дієвого e-mail маркетингу.

В цьому курсі Ви знайдете абсолютно все, що стосується налаштувань сервісу, генерування привабливих HTML листів, правильної роботи з  функціями та корисні поради по створенню і керуванню підписною базою!

«Якщо у Вас немає власної поштової розсилки — в Інтернеті Вам робити нічого» — надзвичайно влучний та правильний вислів!

Завантажуйте безкоштовний відеокурс, вивчайте матеріал та будуйте власну підписну базу, яка стане Вашим стартом до хорошого та прибуткового бізнесу в мережі!

Завантажити курс "SmartResponder - E-mail маркетинг по-українськи"

Be the first to post a comment.