Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Хто ж мені телефонував?

Дата: 2 червня 2012 Рубрика: Новини інтернету Коментарі: Прокоментуй!

Нещодавно нарив в інтернеті цікавий сайт — сервіс перевірки телефонних номерів, як мобільних, так і стаціонарних. Найцікавіше те, що це не просто якась база МВС чи телефонних станцій, на цьому сайті самі користувачі діляться з іншими телефонними номерами різного роду аферистів, злочинців, пройдисвітів, невірних жінок, сутенерів, повій, дівчат з кримінальними нахилами та таке інше.

Наприклад, якщо Вас замучили дзвінки з незнайомих телефонних номерів, дзвінки з погрозами чи у Вас передбачається якась оборутка — Ви легко можете спробувати «пробити» номер телефону по цій базі або поділитися з іншими користувачами своїм досвідом, як позитивним так і негативним, тобто залишити свій відгук про абонента.На думку правоохоронних органів сайт не буде підтвердженням чи доказом в якійсь кримінальній справі, адже для відкриття тієї ж справи потрібні більш суттєві докази, але застерегти декого ресурс зможе. Є ще одна сторона медалі: тут адміністрація сайту може «заробити» собі неприємності за наклеп, хоча вони стверджують, що будь-хто, чий телефон виявиться в їхній базі, може звернутися з вимогою видалити контакти з ресурсу.

І хоча аферисти дуже часто міняють номери телефонів, не використовують один і той самий тривалий період часу, але все ж таки «чим чорт не жартує, коли Бог спить».

Бажаю Вам не потрапляти в ситуації, коли потрібно буде вираховувати когось по телефонній базі, але добавити собі цей сайт в закладки буде не зайвим.))

Адреса ресурсу — www.ktozvonit.com.ua


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (17)
Кращі коментатори
fedun(3)
MrVigner(2)
Сергій С.(2)
Павло(1)
ML(1)
Олександ.(1)
Oleksii(1)
Serpiko(1)
Вгору