Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Чим живе та як працює Яндекс? — відео

Дата: 20 січня 2013 Рубрика: Новини інтернету Коментарі: 11 коментарів

Важко собі уявити сьогодення сучасного інтернет-користувача без пошукових систем. Будь-яку інофрмацію, чи для роботи, чи для розваги ми шукаємо в інтернеті саме за допомогою ПС (пошуковиків, пошукових систем). Але дуже рідко хтось задумується над тим, а як саме функціонують пошукові системи? Як влаштована внутрішня робота колективу? Які люди працюють над тим, щоб ми знаходили в пошуковому рядку необхідну нам інформацію?

Сьогодні можна виділити дві пошукові системи, якими найчастіше користуються юзери — це Яндекс та Google. Кожен з нас віддає перевагу тій пошуковій системі, до якої звик, а веб-майстри, як правило, працюють з обома. В інтернеті інформації просто величезна кількість, а от систематизувати, структурувати та видати нам саме те, що ми шукаємо, допомагають пошукові системи.

Але не тільки, безпосередньо, пошуком виділяються ПС. Можна сказати, що пошукова система — це цілий набір необхідних служб та сервісів, які просто необхідні нам в роботі, адже без інтернету дуже важко уявити собі сучасне життя. Я не говорю про інтернет, як засіб розваг, я про те, що всесвітня мережа дуже щільно інтегрувалась практично в усі сфери нашого життя.

Якщо взяти за приклад Яндекс, то дуже поширені такі сервіси, як яндекс директ, яндекс пошта, яндекс карта, яндекс погода та інші. Дуже багато державних установ та служб використовують інтернет та його переваги. Інтернет — це невід'ємна складова технічного прогресу, еволюції, розвитку суспільства, від цього нікуди не дінешся.

Не подумайте, що я прихильник пошукової системи Яндекс, користуюсь більше Google, але стаття сьогоднішня саме про Яндекс, тому на ньому і акцент. Найчастіше я використовую такі послуги Яндекса, як Яндекс пошта, яндекс погода та яндекс диск. Аналогічні послуги та служби пропонує і Google, але я звик саме до Яші, тому користуюсь ними.

Хоча пошук найчастіше використовую від Google. Взагалі то, в мережі існує такий собі регіональний розділ цих пошукових систем: Яндекс — це Росія,  Google — це Україна. Особливо така тенденція спостерігається в тих користувачів, які займаються створенням та просуванням сайтів. В принципі, доля правди в цьому є, тому що, як приклад, користувачі з України найчастіше шукають інформацію, всеж таки, в  Google.

Покажу Вам на прикладі свого блогу співвідношення популярності використання пошукових систем.

Як Ви можете побачити, основна маса відвідувачів приходить, все ж таки, з Google. Блог україномовний, пропагує українську мову, орієнтований на українського користувача, тому, судячи з того, що практично всі користувачі ідуть з Google, в Україні найчастіше використовують саме цю пошукову систему.

Але мова не про Google. Ще років 6-7 тому, коли я вперше почав використовувати інтернет як інструмент здобуття знань, перша моя поштова скринька була саме на сервісі яндекс пошта, потім з'явились інші.

Життя самої пошукової системи, вірніше компанії Яндекс, дуже насичене. Велика кількість персоналу, різні відділи, служби та сервіси — все це кипить та функціонує практично цілодобово. Яндекс — це не програма, не скрипт, не двигунець. Яндекс — це живий організм, де всі співробітники працюють дружною сім'єю.

Посміхнуло те, що за одну добу роботи Яндекса, в офісі з'їдається майже тона фруктів :) . Одним словом дивіться невеличкий (художній чи документальний) фільм про життя найвідомішого російського пошуковика Яндекс.

Джерело — www.m24.ru

З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Чим живе та як працює Яндекс? — відео" 11 коментарів

 1. Олександр коментує:

  Класне відео. Я теж би хотів так працювати :smile:

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Цікава робота, але на любителя :mrgreen:

   Відповіcти
 2. Светлана коментує:

  Цiкавий украiномовний блог.Iнформацiя рiзнопланова та корисна. Подяка автору та Олександру Борисову за посилання.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Дякую і Вам, Світлана, за те, що читаєте, заходьте частіше :smile:

   Відповіcти
 3. Валентина коментує:

  Полезная статья, спасибки...и видео с интересом просмотрела :smile:

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   1000кг фруктів за добу! :x :x :x

   Відповіcти
 4. MedBlog коментує:

  Не робота, а просто мрія :razz: . Цікаво, як вони підбирають персонал :smile:

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Проводять конкурс/змагання — хто з'їсть більше фруктів за 1 хв. :x :x :x

   Відповіcти
   • MedBlog коментує:

    То в мене є всі шанси бути «індексоідом»)) :idea:

    Відповіcти
    • Олег Волощук коментує:

     Спробуй)) Напиши Платону Щукіну листа, а раптом пощастить? :mrgreen:

     Відповіcти
 5. Сергій Сметанський коментує:

  Круте відео!) Офіс в них гарний)

  Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору