Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Facebook збирається купити Opera

Дата: 6 листопада 2012 Рубрика: Соціальні мережі Коментарі: Прокоментуй!

Цікаву новину прочитав нещодавно в інтернет-мережі — виявляється, відома соціальна мережа Facebook збирається придбати популярний інтернет-браузер Opera. Ну що ж, Facebook відомий загарбник)), останнє придбання Facebook, додаток для смартфонів Instagram, коштував Цукербергу 1 млрд. доларів. Тепер планують купити ще й Opera.

Приклади таких інтеграцій нам відомі, наприклад компанія Google та інтернет-браузер  Google Chrome, компанія Apple та інтернет-браузер Safari, компанія Mozilla та інтернет-браузер Mozilla Firefox, тепер будемо мати, наприклад, FaceOpera.

Особисто мені, чесно кажути, геть однаково хто кого купить, тільки б стабільність та функціонал браузера від цього не постраждали. На сьогодні Opera один з найпопулярніших браузерів у світі, а як вплине на цю популярність злиття з Facebook — час покаже.

Судячи з дати, ця новина датується декількома місяцями тому, чи відбулась оборутка чи ні — інформації я не знайшов. Як би там не було, нічого за і нічого проти тандему  Facebook та Opera я сказати не можу. З задоволенням користують соціальною мережею Facebook та авторизуюсь на багатьох сервісах інтернету саме за допомогою Facebook, тому нехай зливаються, аби на краще.

А якщо ця схема дозволить вдосконалити та зробити браузер Opera ще кращим — то навіть за, чому б і ні. За чутками, в компанії Opera вже почали розширювати штат та набирати нових співробітників, а це значить, що буде щось значне. Можу сказати одне, вперед Цукерберг (власник соціальної мережі Facebook), тільки б це не пішло на шкоду нам, користувачам.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору