Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Робимо наступ на соціальні мережі — група блогу Вконтакті

Дата: 13 квітня 2013 Рубрика: Соціальні мережі Коментарі: 21 комментар

Доброго дня, друзі! SMO (Social Media Optimization) — надзвичайно важлива складова просування та оптимізації ресурсів і цим нехтувати не варто. Соціальні мережі, на сьогодні, дуже популярні, як серед молоді, так і серед людей старшого покоління, практично в кожній сім'ї є персональний комп'ютер чи ноутбук і, як наслідок, хоча б хтось зареєстрований в «соціалках». Вирішив і я «взятись» за соціальні мережі та створити спільноту блогу Вконтакті — не так для блогу, як для спілкування зацікавлених людей та початківців блогосфери.

Часу в мене було вдосталь — справа в тому, що вийшов з ладу сервер, на якому базувався мій блог і служба підтримки хостингу (за що їм окрема подяка) оперативно його замінила, але десь біля доби, все ж таки, Вебдайджест був недоступний. Я вирішив засісти за тему, яка мене давно цікавила, а саме — оригінальне оформлення спільнот Вконтакті. Що з цього вийшло — судити Вам, шановні друзі.

Для інтеграції з соціальними мережами існує велика кількість плагінів — це і кнопки «лайків», і кросспостинг статей, віджети спільнот і т.д., тому взаємодія ресурсу з таким потужним джерелом трафіку, як соціалки, надзвичайно важлива. Я давно планував створити спільноту саме Вконтакті, але не хотів оформляти її звичайним логотипом — було бажання зробити щось гарне та цікаве.

Тематика, звичайно, українська мова та традиції, тому, взявши в руки клавіатуру, свою (надіюсь — розумну) голову та фотошоп — сів творити. Як зазвичай, в цьому мені неоціненну допомогу надала моя кохана дружина — без її ідей, я гадаю, вийшло б щось набагато простіше та непомітне.

Багато говорять про переваги тієї чи іншої соціальної мережі, але найбільший відсоток відвідувачів, при кросспостингу публікацій, в мене іде саме з Вконтакті, тому за ресурс Дурова, я і вирішив засісти в першу чергу.

Що буде цікавого в цій спільноті — група відкрита для всіх бажаючих, тому, якщо знайдете час, запрошую долучатись до товариства. Суворого орієнтування на конкретну тематику не буде, тут ми обговорюватимемо не тільки блоги та блогосферу, але й все, що пов'язано з інтернетом, з сайтами, з мовними питаннями, з музикою, з відео і таке інше.

Я планував створити осередок української мови для користувачів, для всіх, хто любить та поважає національні традиції і щось робить (або планує робити) для популяризації солов'їної у всесвітній мережі.

Якщо Ви маєте цікаві ідеї, запитання, фото, відео чи будь — які інші матеріали, яку можуть бути корисними чи Ви бажаєте їх обговорити — діліться в спільноті, по мірі залучення користувачів — аудиторія буде збільшуватись, тому — ласкаво прошу. Чому не на блозі? Все ж таки, блог спрямований на блогосферу, WordPress, заробіток в інтернеті, а соціальні мережі, як розділ оффтоп на тематичному форумі — для відпочинку.

Хоча спільнота відкрита та вільна для спілкування — прошу не засмічувати стіну та альбоми, додавайте тільки такі матеріали, які, хоча б трішки, відповідають тематиці та спрямуванню групи. В подальшому, я додам віджет спільноти в сайдбар блогу і Ви зможете перейти до групи прямо з сторінок ресурсу.

Отже, друзі, група «Українська блогосфера з Олегом Волощуком» — не судіть строго, якщо дизайн чи оформлення Вам не сподобається, ми з дружиною намагались зробити оригінальне та функціональне рішення в напрямку українських національних традицій для соціальних мереж. Меню спільноти — клікабельне, тому розгортайте повністю.

Група Вконтакті

P.S. Друзі, роботу над черговим безкоштовним відеокурсом — я, практично, завершив, залишилось тільки класно оформити та запрезентувати Вам. Тому — слідкуйте за оновленнями блогу, буквально на днях курс вийде в світ.

Шануймося!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Робимо наступ на соціальні мережі — група блогу Вконтакті" 21 комментар

 1. Pavlofox коментує:

  Групи в соціальних мережах слід створювати однозначно.

  Я ще того не зробив, хоча відвідуваність одного з моїх сайтів первалила за 2000 (в певний період часу). Та поки я «спав» за мене школьники постворювали масу груп на основі мого сайту. Там повністю статті з мого сайту на тих групах, вказаний адрес мого сайту. Все так, ніби то я настворював. І тих груп напевне з десяток. І вдеяких непогана відвідуваність.

  З одного боку приємно що твої тексти комусь цікаві, а з другого боку злить що без твого дозволу на тобі піаряться.:cry:

  Але що я скажу 14-16-ти річним школярам? Вони про авторське право навіть не чули.

  Займусь краще якоюсь цікавою справою.

 2. Светлана коментує:

  Спiльнота Вконтактi у мене створена. Треба подумати про iнтеграцiю.

  • Олег Волощук коментує:

   Треба, хороший трафік може бути + та ж індексація матеріалу.

 3. Віталій коментує:

  Гарна ідея, підтримую. Чесно кажучи, думав порадити, але чекав слушної нагоди. Долучився, хоча я «В контакте» не особливо, м'яко кажучи, активний, але згодом може розійдусь :grin:

 4. Віталій коментує:

  А хто може додавати музику — адміністратор групи чи учасники теж? Маю пару ідей...

  • Олег Волощук коментує:

   Можете додавати, я обмежень не ставив, просто ... час від часу буду модерувати ;-)

   • Віталій коментує:

    а як додавати? щось не розберусь...

    • Олег Волощук коментує:

     Заходите в спільноту, клацаєте на Аудіозаписи, в пошуку шукаєте потрібну композицію і біля неї тиснете хрестик — додаєте в аудіо групи.

     • Віталій коментує:

      Дещо скинув (важко зупинитсь — в Україні багато класної музики), але не всі назви композицій адекватно відобразились...

      • Олег Волощук коментує:

       Відредагуйте тоді, якщо бажаєте — в переліку композицій є олівчик для редагування.

 5. Віталій коментує:

  Куди подівся один мій коментар!? :evil:

 6. Віталій коментує:

  Від радості не на ті клавіші б'ю :o ! А не можна спростити процедуру написання для постійних дописувачів — набирати щоразу ім'я та адресу втомлює. А тут ще й то адресу неправильно напишеш, то ім'я...

  • Олег Волощук коментує:

   Я маю це на увазі, Віталій, але не хочу ставити якісь плагіни, а адекватного вирішення з кодом, поки що, не знайшов. Мо хто що порадить — розгляну обов'язково.

  • Kilkas коментує:

   У Вас, мабуть, просто вимкнено автозаповнення форм у браузері (або користуєтесь анонімним режимом). Це можна налаштувати на вкладках приватності (напр., у Мозіллі — інструменти-налаштування-приватність, далі вибрати «використовувати власні налаштування історії» — «пам'ятати історію пошуків та форм»). Тоді, ввівши один раз свої дані, потім щоразу у відповідній формі достатньо двічі клікнути чи ввести першу букву... У мене так є...

 7. Сергій коментує:

  Цікава ідея. Підтримую!

 8. Павло коментує:

  А щодо Фейсбука чи Гугл-плюса планів нема? А то я, відверто кажучи, Вконтактє не дуже люблю...

  • Олег Волощук коментує:

   Є, звичайно і дуже багато, от наприклад wordpress.org/extend/plugins/share-buttons/

   Я просто почав з Вконтакте — бо там можна класно оформити групу, а спільнота на Фейсбук в мене також є — треба лишень її реанімувати

 9. Павло коментує:

  ...Хоча я помітив, що Яндекс Вконтактє індексує дуже добре.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Сергей(2)
Спільнота блогу
Вгору