Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Україна та українці в інтернеті або українофобія процвітає

Дата: 2 лютого 2013 Рубрика: Соціальні мережі Коментарі: 10 коментарів

Вітаю друзі. Нещодавно стався зі мною цікавий випадок, не скажу, що він мене взлостив, скоріш за все розсмішив, просто дивує недалекість та невихованість деяких людей, в інтернет мережі зокрема. Я хочу розказати Вам про надумане протистояння або керовану думку деяких представників роду людського, а саме про відношення росіян до українців та українців до росіян.

Саме так, як на зображенні до цього посту виглядає ось ця ілюзорна ненависть хохлів до москалів чи москалів до хохлів. Хочу сказати одне, я в цьому переконаний, що в Україні, в Росії, в Білорусії, в Латвії і т.д., живуть порядні люди, які цінують свою мову та з повагою ставляться до інших.

До випадків українофобії, ба навіть шовінізму, потрібно ставитись з розумінням — людині притаманний стадний інстинкт, керованість і коли в певного представника тієї чи іншої нації недостатньо виховання чи розумових здібностей — все це виливається ось в такі випадки, коли тільки ми, тільки наше, а все інше хохли, бандери, америкоси, чурки і таке інше.

В кожній країні, в кожному суспільстві, в кожній групі людей, яка формується за певними інтересами, з'являються представники (вибачте мене за слово) бидла, які починають вносити негатив, розбрат, протистояння ... «в сім'ї не без виродка» — влучно говорить народне прислів'я, тому це нормально. Вірніше, не нормально, але від цього нікуди не дітись і необхідно розуміти та намагатись не звертати увагу на прояви «культури та вихованості».

Власне до чого я це все. Всім, напевно, відомий такий сервіс поштових розсилок, як subscribe.ru, де можна створити свою групу, розсилку, звідки можна отримати непоганий трафік. От і я створив свою групу (до речі, можете вступити та публікувати свої анонси, група ось тут) та почав ознайомлення з цим сервісом.

Знайшов цікаву спільноту, де була велика кількість учасників, списався з адміністратором та запитав дозвіл на публікацію свого анонсу. Адмін згодився без проблем (хоча група і російська), ми обговорили деталі та я написав анонс своєї статті. Буквально через декілька годин, зайшовши в групу, я побачив коментар, який мене просто розмішив :) . Ось, власне, цей коментар.

Як бачите — такі от шовіністи трапляються всюди. Скажу Вам, що з адміністратором ми дуже цікаво спілкувались і людина, в групі якої більше 30 000 учасників, без проблем дозволила опублікувати анонс україномовного посту. Люди почали заходити на блог, кому цікаво — завантажували програму (ось про яку програму ведеться мова), але знайшовся один найрозумніший, якому бандерівці чимось не вгодили :) .

Особисто я відношусь до тих людей, які вважають, що всі національності та народи брати між собою, особливо слов'янська гілка, і не можна по певних представниках України, Росії чи, як приклад, Чечні, судити про всю націю. Ненормальних та неадекватних людей вистачає всюди, але і в грузинів, і в росіян, і в литовців, і в чеченців, і в українців є достойні, освідчені, виховані представники. Тому не варто цим перейматися, коли якийсь один «Пилип з конопель» починає патякати цілковиту маячню.

В мене є дуже багато хороших знайомих і в Росії, і в Білорусії, і в Латвії і завжди з ними ми знаходили спілну мову. Пригадую, колись в Москві мої колеги навіть просили: «Олег, а поговори з нами на українській мові» — їм подобалось слухати нашу українську балачку :) .

Нам взагалі немає що ділити — в кожного народу свої традиції та свої вподобання, тому ні українцям, ні росіянам, ні вірменам чужого не потрібно. Якщо нас намагаються стравити — значить це комусь потрібно, але всі ми живемо в цивілізованому суспільстві, тому давайте будемо поводити себе цивілізовано.

Давайте не будемо піддаватись інформаційній брехні, яке ллється на наші голови з усіх ЗМІ-щілин, давайте будемо думати своїми головами. Я Вас запевняю, що розсудливі росіяни чи казахи цілком нормально ставляться до української мови чи інших національностей.

До чого цей пост? Друзі, якщо десь в мережі, хтось почне тролити українську мову та Ваші записи чи публікації — відправляйте їх подалі. Нормальна людина ніколи не скаже «кривого» слова про іншу мову чи національність.

Шануймося!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Україна та українці в інтернеті або українофобія процвітає" 10 коментарів

 1. Pavlofox коментує:

  До неадекватних людей чи їхніх коментарів треба бути готовим.

  Я пам'ятаю як мене майже три роки тому на форумі searchengines (крапка) ru засміяли, коли попросив оцінити мій сайт.

  Тоді хотілося взагалі кинути затію щось робити в інтернеті.

  Добре що все-таки я не здався! Тепер до цього відношусь по філософськи. Навпаки, після критики беруться сили йти далі, щоб заставити критикантів заздрити. :shock:

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Звичайно, Павло, незадоволені будуть завжди і до цього потрібно бути готовим, але, з іншої сторони, якщо б було все рівно — не критикували б ;-)

   Тому ти правий — потрібно по-філософськи відноститись до таких випадків :evil:

   Відповіcти
 2. Олександр коментує:

  Ну почнемо з того, що до цивілізованого суспільства нам ще далеко, мені щоб переконатись у цьому достатньо вийти на вулиці рідного міста — подивитись на це сміттєзвалище та послухати матюки місцевих гопніків...

  А щодо інтернаціоналізму, то я цілковито підтримую, бо кожна нація має своїх геніїв, свою культуру, історію та свою мову... Усі ми різні, проте доброта, чесність та порядність не залежить від національної приналежності і зустрічається усюди.

  Потрібно бути патріотом Землі — дивовижному острівцю, який пливе у холодних просторах космічного океану та забезпечує усім нам рівне право на існування...

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Можливо, Олександр ... та все ж таки я схильний думати, що суспільство залишається цивілізованим, просто суспільних відходів стає все більше ... нажаль. А про місто ти правий — тут варто лишень вийти на вулицю ...

   Відповіcти
 3. igor коментує:

  Хватить скаржитись, пора наступати. Не словом а ділом. Обовязком кожного українського вебмайстра і сеошника повинне стати створення україномовного ресурсу, для русифікованих регіонів. Наприклад новинний портал Таганрогу, Білгорода. Для початку достатньо постворювати на ucozax таких порталів, а новини в перекладачі перекладати на українську мову. І нічого надзвичайного не робити. Вони ж звичайні люди і хай читають звичайні новини українською про те що в їхньому місті. Інтернет дає нам неймовірні можливості, якими ми користуємось тільки на якихось 2-3%

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   :| ну так власне ніхто і не скаржиться) Вся наша спільнота веде україномовні блоги і в російськомовних регіонах України дуже багато україномовних сайтів. Проблема не в тому, проблема сидить глибше.

   Я більш як переконаний, що відсотків 80% українців, шукаючи «як створити сайт», наприклад, введуть в пошук «как создать сайт» ... збільшиться попит — збільшиться і пропозиція.

   Відповіcти
   • igor коментує:

    Пропозиція формує попит :shock: На російській немає всього що нам потрібно. Тому буде добре якщо людина побачить результат у видачі українською. Крім того, щось не багато я бачив таких україномовних новинних ресурсів, регіональних. Наприклад вводжу новини Маріуполя і видає сайти столичні, окремі категорії яких під місто, а решта сайтів мають по кілька новин укрїнською, або взагалі не мають.

    Відповіcти
    • Олег Волощук коментує:

     Щоб побачити результат у видачі — треба, в першу чергу, здійснювати пошук українською. Регіональні сайти є і хороші, правда не по всіх регіонах — це вже залежить від людей, на сході, наприклад, домінує російська, тому і логічно, що україномовні сайти на цих регіонах розвинуться пізніше, ніж, наприклад, на Заході.

     «Пропозиція формує попит» — не зовсім зрозумів.

     Відповіcти
     • igor коментує:

      В тому сенсі що потрібно створювати сайти під ті запити, а люди вже потім їх знайдуть

      Відповіcти
      • Олег Волощук коментує:

       Були б ще ці запити — на мій погляд, треба брати і розвивати сайти певної направленості, а не кидатись на все і зразу.

       Варто українським вебмайстрам робити українські сайти про те, в чому вони розбираються, так і тематики наповняться і популяризується мова в мережі.

       Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(6)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору