Що обрати? Юкоз чи платний хостинг?

Автор: Lusakan | Дата: 29-06-2012, 16:34 | Категорія: Інтернет-сервіси
Рано чи пізно, кожен користувач задумується над створенням власного сайту. Ну відбувається це, в 99% випадків smile . В 90% випадків це доходить до дії. Риючись у всесвітній павутині, людина потрапляє на сервіси типу Юкоз, Народ.ру та інші, де пропонують безкоштовно створити власний сайт, не витрачаючи ні копійки власних коштів. Звичайно, що пропозиція солоденька і користувач хапається за неї руками і ногами. А як інакше? Безкоштовно ж!Але не все так гладко та масляно, як може здатися на перший погляд. Давайте розглянемо всі плюси і мінуси різного роду безкоштовних сервісів, а також проаналізуємо, а чи дійсно так дорого придбати власний хостинг і домен?
Переглядів: 42 Коментарів: 2 Подяк: 0 Додати в закладки

Кредити WebMoney. Брати чи ні?

Автор: Lusakan | Дата: 18-06-2012, 13:49 | Категорія: Інтернет-сервіси
Ні, не про банківські кредити чи кредитні картки піде мова. Ми поговоримо про кредити електронної платіжної системи WebMoney. Не секрет, що станом на сьогоднішній день дуже багато фінансових операцій переходить в інтернет і все частіше люди користуються електронними грошима. Це зручно при купівлі програмного забезпечення, оплаті послуг за інтернет, телефон, при розрахунках в інтернет-магазинах - не потрібно чекати 1-3 банківських дні для надходження грошей.

Кредити WebMoney. Брати чи ні?


І беззаперечно лідером в індустрії електронних платежів виступає Електронна Платіжна Система WebMoney. Це російський сервіс, головний офіс знаходиться в Москві, але користуються нею практично всі країни СНД і не тільки. Переважно всі поважаючі себе інтернет-магазини та сервіси працюють з WebMoney, так що оплатити товар ніколи проблем не виникає. Є гроші на кіпері - оплачуєш і, якщо товар електронний, забираєш миттєво.

А коли є попит, коли є користувачі - відповідно з'являється і пропозиція - взяти кредит.
Переглядів: 31 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки