Gravatar. А у Вас відображається gravatar в коментарях?

Дата: 18 листопада 2012 Рубрика: Інтернет-сервіси Коментарі: 14 коментарів

Не всі з користувачів знають, що таке граватар (gravatar), хоча практично кожен бачив це на практиці.  Граватар (gravatar) - це невеличке зображення фото або логотипу, яке прив'язується до електронної пошти та супроводжує власника всюди, де той буде залишати коментарі. Це свого роду бренд, знак відмінності та впізнаваності.

Сьогодні дуже багато сайтів та блогів мають функцію граватара, тому створити власне брендове зображення необхідно кожному. Коли Ви коментуєте якийсь матеріал, інші користувачі навряд чи запам'ятають Ваш логін, а от класний та оригінальний граватар западе в зорову пам'ять практично кожному.

По мірі активності Вашого коментування чи іншої діяльності Ви стаєте популярними, Вас впізнають, а це просто необхідно, якщо Ви бажаєте заявити про себе в мережі інтернет, і не важливо чим Ви займаєтесь — печете торти, робите макіяж, манікюр, пишете про кулінарію, тощо, наявність граватару, на сьогоднішній день, необхідна фішка.

Давайте розглянемо, як зробити граватар (gravatar) та як виглядає ця «замануха» насправді. В цьому нам допоможе спеціальний сервіс www.gravatar.com, який і надає можливість прив'язати логотип до електронної адреси, адже, щоб залишити коментар, практично на всіх ресурсах необхідно вказувати поштову скриньку.

Переходимо за адресою  www.gravatar.com та потряпляємо на головну сторінку сервісу.

Далі у відповідне поле, одразу під шапкою сайту, вводимо електронну пошту, до якої будемо прив'язувати граватар та тиснемо «Get Your Gravatar».

Бачимо, що запит на підтвердження електронної пошти нам відправлено, тому необхідно активувати нашу поштову скриньку. Йдемо до себе на пошту.

Копіюємо з листа, який прийшов від  www.gravatar.com посилання для підтвердження, та вводимо його в адресний рядок браузера.

На наступному кроці нам необхідно створити аккаунт. Потім ми зможемо змінювати граватари, додавати електронні адреси та інше.

Вводимо логін та пароль, не забуваємо перевіряти доступність логіну, адже не виключено, що такий нік буде вже зайнятий.

Якщо все ОК, то нас перекидає на головну сторінку вже як зареєстрованого користувача.

Натискаємо на «My Account» та обираємо, що нам необхідно зробити. Наразі ми нічого не будемо змінювати чи додавати, нам необхідно створити граватар, тому тиснемо «Мои граватары».

Потряпляємо на сторінку управління граватарами. Натискаємо на «Нажмите здесь, чтобы добавить еще!».

Обираємо, звідки ми будемо завантажувати граватар. Так як ми не маємо завантажених раніше і не будемо брати з інтернету — тиснемо «С жесткого диска моего компьютера».

Обираємо файл на нашому ПК. Підійдіть до вибору граватара серйозно. Хоча його можна буде потім змінити, але для чого бути хамелеоном? Краще одразу обрати класний та примітний граватар. Можете обрати своє власне фото.

Коли файл з зображенням обрано — тиснемо «Дальше».

Нас перенаправить на редактор граватара, де ми зможемо обрізати зображення, якщо нас щось не влаштовує.

Коли все готово — ми тиснемо «Завершить!» та зберігаємо наше лого.

Далі нам запропонують вказати приналежність граватару. тобто, чи немає там еротики, насилля та таке інше. У нас такого нічого немає — обираємо першу іконку.

Коли оберемо — нас перекине в аккаунт, де ми побачимо прикріплений до електронної пошти граватар.

Все готово. Тепер давайте подивимось, як це виглядає в дії. Наприклад, ось як виглядає коментар, який залишив наш читач не маючи граватара.

І хоча коментар може бути змістовний, цікавий, але, побачивши логін Oksana6637 на інших сайтах, я навіть не згадаю, що колись бачив коментарі цього читача. Звичайна граватаровська заглушка (при умові, що сайт підтримує граватари).

А от якщо до електронної пошти прикріпити зображення (електронну пошту в коментарях, як правило, вказувати необхідно), то коментар виглядає зовсім по іншому.

Наприклад, пише людина коментар, заповнює всі необхідні поля.

Та натискає «Додати коментар». Моментально з сервісу www.gravatar.com до електронної пошти прикріплюється зображення, яке ми туди завантажили, і коментар виглядає ось так.

Я думаю, що тепер, пояснювати для чого потрібен граватар, Вам не потрібно — Ви і самі все чудово бачите. Якщо в мережі я зустріну коментарі цього Тараса, то швидше згадаю його по граватарці і буду зацікавлений в тому, що він пише.

Тому для всіх, а особливо для блогерів, граватар обов'язкова складова. Бувають випадки, коли шаблони сайтів чи блогів не підтримують функцію граватара, але це буває дуже рідко і поважаючі себе вебмайстри одразу ж вносять правку в функціонал.

Тому створюйте граватари, обирайте цікаві зображення або власні фото, залежно від бажання, та будьте оригінальними. На все добре, зустрінемось!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Gravatar. А у Вас відображається gravatar в коментарях?" 14 коментарів

 1. Сергій коментує:

  Корисна стаття. Не знав про Граватар :)

 2. Сергій коментує:

  Ви не проти, ящо я на своєму блозі наведу приклад корисності використання Граватара в статті про сервіс Граватар (допишу) — відмітка на імені автора (з Вашим фото — буде скрін з відміткою) з посиланням на його ресурс плюс посилання (посилання на цю статтю Вашого блогу)?

  І, якщо Ви не проти, можна було б перейти на «Ти» (як у французів :) ).

 3. Сергій коментує:

  Ще раз дякую. Дописав. Можеш ознайомитись :)

 4. Сергій коментує:

  Тільки вирішив додати посилання на головну сторінку твого блогу і на відеокурс по створенню блогу. Думаю, так буде доцільніше.

 5. Олександр коментує:

  Корисна штука. Але зараз Ваша стаття трошки не відповідає дійсності. Для того, щоб зробити свій граватар потрібно мати аккаунт на wordpress.com. В принципі це не є проблемою. Дякую за корисну статтю

  • Олег Волощук коментує:

   Стаття відповідає дійсності. Для того, щоб підвісити граватар до електронної пошти, достатньо вказати пошту і зображення на gravatar.com

   При чому тут wordpress.com до автономних блогів?

   • Олександр коментує:

    ну от я буквально пів години назад це робив, коли переходжу на сайт www.gravatar.com і ввожу свою електронку мені вискакує сторінка де написано, що для того, щоб підцепити зображення, потрібен аккаунт на wordpress.com. після реєстрації там, я спокійно пройшов всі наступні кроки які описані в статті

 6. Олександр коментує:

  ось скрін сторінки на яку потрапив я, після вводу своєї електронки

  pixs.ru/showimage/Bezimya...7956_8356424.jpg

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (24)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Ігор(3)
Віктор Х.(2)
Тарас(1)
Козак(1)
Ігор(1)
Vadik(1)
Саша(1)
Pavlofox(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
51 / 0.424 / 58.7mb
Вгору