Як отримати персональний атестат webmoney в Україні

Дата: 3 травня 2013 Рубрика: Інтернет-сервіси Коментарі: 1 коментар

Вітаю, товариство! Давайте розпочнемо з того, для чого взагалі отримувати якісь атестати та морочити собі голову. Скажу одразу — це не є обов'язковим, але якщо Ви плануєте серйозно займатись блогінгом, заробітком в інтернеті, інформаційним бізнесом, то наявність певного типу атестата просто необхідна. Атестат webmoney — це певне цифрове свідоцтво учасника системи, своєрідний паспорт, який надає певні суттєві переваги. Це як в повсякденному житті — ну що Ви зможете зробити без паспорта?

Як отримати персональний атестат WebMoney

Як тільки Ви зареєструєтесь в системі WebMoney — одразу ж отримаєте атестат псевдоніма, який, фактично, не володіє ніякими правами та перевагами в системі, ну просто є такий користувач, є такий Wmid, є такий гаманець ... і все. Для того, щоб отримати певні права та привілеї — потрібно отримати формальний атестат, перший рівень можливостей учасника системи WebMoney.

Взагалі, що таке система онлайн платежів Вебмані? Давайте звернемось до Вікіпедії та подивимось, що нам говорять авторитетні джерела.

«WebMoney Transfer (WMT) — міжнародна система миттєвих Інтернет-розрахунків, середовище і технологія для ведення бізнесу та електронної комерції. Працює в Україні з 2003 року та, за ствердженням власників системи, використовується понад 2 млн українцями.

Система забезпечує проведення електронних розрахунків у реальному часі за допомогою облікових одиниць — титульних знаків WebMoney (WM-units). Система є небанківською. Управління титульними знаками на своєму рахунку користувачі здійснюють за допомогою клієнтської програми WebMoney Keeper Classic або веб-інтерфейсу WebMoney Keeper Light.»

Українською Міжбанківською Асоціацією членів платіжних систем було опубліковано інформацію про аналіз законності діяльності WebMoney на території України.

Джерело: http://uk.wikipedia.org/wiki/WebMoney

Відповідно, що така складна та потужна фінансова установа просто повинна мати свої рівні, атестати та інші атрибути. Отже — про атестати.

Формальний атестат (всього їх в системі 11 штук) — видається безкоштовно, потрібно тільки заповнити паспортні дані на сайті Центру Атестації. Все це робиться з свого кіпера (програми WebMoney) — після встановлення та активації кіпера на своєму ПК, в запущеній програмі, переходите у вкладочку «Мої WebMoney» і шукаєте там «Атестат».

Формальний атестат

Тиснете цей пунктик і на слідуючій вкладці побачите інформацію про центр атестації та посилання на сам сайт.

Центр атестації WebMoney

Переходите на ресурс атестації webmoney і детально знайомитесь з усіма видами атестатів, які доступні користувачам.

Я не буду тут детально описувати процедуру отримання інших атестатів, так як тема статті у нас «Як отримати персональний атестат webmoney», а про інші варіанти — на сайті системи більш ніж детально .

Персональний атестат видається учаснику, який вже має формальний або початковий атестат системи. Для чого отримувати персональний?

Цей тип атестата надає безліч переваг і вкрай необхідний тим, хто планує займатися бізнесом в мережі. Зокрема, Ви зможете приймати платежі безпосередньо на своєму сайті, використовуючи автоматизацію webmoney, додавати свої проекти в каталог Мегасток, стати консультантом системи, видавати початкові атестати, виводити гроші на картки і ще багато іншого, про це Ви також можете прочитати на сайті системи.

Але найголовніше — це престиж та довіра ваших клієнтів. Наприклад, до кого Ви підете лікуватися? До фельдшера, який має свідоцтво про закінчення 4-х місячних курсів чи до лікаря з вищою освітою, який має повноцінний диплом та сертифікат? Те ж саме і тут.

Сама процедура отримання персонального атестата складається з чотирьох кроків:

1. Вам необхідно подати заявку на сайті атестації (пункт — отримати персональний атестат).

2. Вибрати реєстратора, який буде видавати Вам атестат. Якщо у Вашому місті такого немає — то нічого страшного, обираєте з України, такого, який просить менше і дозволяє вислати документи поштою)) та оплачуєте. Сума оплати за персональний атестат в мене склала 25wmz, зараз ціни піднялись.

3. Далі — завантажуєте та роздруковуєте Заяву і заповнюєте, відповідно до своїх даних.

4. Телефонуєте реєстратору та домовляєтесь про рандеву, беручи з собою копію паспорту та заповнену заяву.

Якщо у Вашому місті реєстратора не виявиться, тоді в кроці 2 обираєте представника з України з ось такими значками.

Атестатори webmoney

Це значить, що людина видає атестати при особистій зустрічі і по завірених нотаріусом документах, які Ви відправите по пошті. Всі деталі читаєте за посиланням «подробнее...», я ж Вам розкажу про деталі завірення заяви в українського нотаріуса.

Для того, щоб отримати персональний атестат webmoney дистанційно, Вам потрібно відправити копію паспортних сторінок та завірену нотаріусом заяву, яка свідчить про Ваш намір отримати атестат.

Ось тут і починаються каруселі з поясненням нашим високо досвідченим нотаріусам, що саме Вам потрібно. Я обійшов практично всі коломийські нотаріальні контори і всюди робили квадратне лице і говорили: «Ми такого не реєструємо.»

І тут до мене дійшло, що наші спеціалісти — це як армія, вказівки треба давати чітко і без відхилень від курсу, отже, якщо Ви будете іти до нотаріуса завіряти заповнену заяву, то ні в якому разі не говоріть, що Ви просто бажаєте завірити цей папір, Вас не зрозуміють.

Формулюйте вимогу наступним чином — Вам не потрібно завірити заяву, правильність заповнення чи введених даних, Вам необхідно «нотаріально завірити те, що цю заяву заповнювали саме Ви і підпис на папері Ваш» — все! Більше нічого не пояснюйте і не вимагайте, а то мозок у них закипить)).

Наскільки я зрозумів, вони просто бояться завіряти ті документи, з якими не знайомі, тому не потрібно просити їх завірити саму заяву, Ви повинні просити завірити правильність Вашого підпису, більше від нотаріуса Вам нічого не потрібно.

Після того, як заява буде завірена, пакуєте документи в конверт і відправляєте по пошті реєстратору. Враховуючи «реактивну швидкість» Укрпошти, від моменту відправлення листа і до моменту отримання персонального атестата webmoney, пройшло біля 5-6 днів.

Коли Ви отримаєте персональний атестат, то зможете з гордістю повісити на свій блог чи сайт ось такий банерок,

Персональний атестат WebMoney

клацнувши по якому, Ваш клієнт зможе перевірити достовірність Вашого статусу.

Ось такі особливості питання «як отримати персональний атестат webmoney в Україні» — з технічної сторони нічого складного, уважно читаєте вимоги на сайті і виконуєте всі кроки, найголовніше — правильно пояснити нотаріусу, що і для чого Вам необхідно завірити.

Маю надію, що ця стаття Вам допоможе, якщо Ви надумаєте підвищити свій статус в системі і отримати персональний атестат webmoney.

Шануймося!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Як отримати персональний атестат webmoney в Україні" 1 коментар

 1. Сергій коментує:

  Аналогичная ситуация, как с нотариусами, с банковскими сотрудниками и консультантами украинских банков, которые заключили договор о сотрудничестве с платежной системой Вебмани — все как роботы: пока руководство не даст конкретные задачи, сами не хотят разбираться. Ладно, если узконаправленный специалист и его вопрос ввода-вывода титульных знаков Вебмани не касается, но когда попадаешь на консультанта, который от тебя узнает, что банк, в котором он работает, начал сотрудничать с платежной системой Вебмани, просто вводит тебя в шок. По всему городу расклеены постеры и баннеры, крутят рекламу по телевизору, раздают листовки с рекламой о начале сотрудничества конкретного банка с Вебмани, а он (консультант), видите ли, первый раз об этом слышит. Как? Дружище, это же твоя работа!.. Особенно поражает, когда человек (банковский консультант) сотрудничает с данной платежной системой, имеет как минимум формальный аттестат, а от обычного клиента узнает, что банк, в котором он работает, уже не первый месяц предоставляет услуги ввода-вывода титульных знаков Вебмани и даже выдает аттестаты.

  Вот такие у нас пассивные и боязливые люди в стране живут.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (23)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Ігор(3)
Вітьок(1)
Іван(1)
Олена(1)
Олександ.(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
53 / 0.414 / 59.04mb
Вгору