Як перевірити доступність свого блогу та виявити причину виникнення проблеми

Дата: 20 липня 2013 Рубрика: Інтернет-сервіси Коментарі: 8 коментарів

День добрий, шановні друзі! Доступність та недоступність ресурсів — з такою проблемою, час від часу, стикається практично кожен власний сайту чи блогу. Важко дати «пігулку» від цієї ситуації, адже причин може бути безліч — проблеми на хостинг-майданчику, проблеми на ПК, перебій з інтернет-доступом, вірус, якісь збої на лінії маршруту, питання до свого інтернет-провайдера і т.д. В цій статті ми поговоримо про те, як визначити з якого боку виникають подібні трабли і знати, в якому напрямку рухатись для вирішення непорозуміння.

Перше, що робить власник блогу — пише в службу підтримки свого хостингу і це правильне рішення. Адже не залежно від того, з чиєї сторони виникла проблема — служба підтримки просто зобов'язана відреагувати, за це ми і платимо їм гроші. Та не завжди в хостері проблема і враховуючи людський фактор та професіоналізм співробітників, ми можемо отримати відповідь типу: «З нашого боку все нормально, шукайте проблему в себе».

Панікувати не варто, потрібно переконатись, а чи дійсно наш сайт не відкривається з будь-якого ПК і з будь-якого місця. Можна попросити когось із друзів, які є в онлайні, відкрити Вашу сторіночку та переконатись — якщо і там видасть помилку, значить потрібно довбати хостинг-компанію, при умові, що цей Error не є наслідком дії Ваших ручок (редагування файлів блогу, налаштування ...)

Приклад, вчора я зайшов на свій блог і побачив ось таку картину (клікабельно):

Робота хостингу

Хоча, написавши знайомому в ICQ, я дізнався, що блог нормально працює і проблем з відкриттям сторінок немає. Проста дія, але бувають випадки, коли в онлайні ні душі (ніч, свято, вихідний день і т.д.) Що робити тоді?

В мережі існують сервіси, так звані анонімайзери, які призначені для приховування Вашого ІР і дозволяють зайти на будь-які сайти анонімно. Пряме призначення цього ресурсу нам не потрібне, але це може дуже сильно допомогти веб-майстрові у визначенні проблеми. Якщо через анонімайзер Ви заходите за допомогою сторонньої ІР-адреси, значить ми будемо мати тест доступу до вашого сайту з іншого ПК.

Погугливши трішки, я дізнався, що таких сервісів просто греблю гати, але я порекомендую Вам той, про який почув декілька років назад від попереднього хостинг-провайдера — сервіс www.anonymouse.org

anonymouse.org

Незважаючи на простий дизайн та зроблений «на коліні» логотип — сайт успішно працює з 1997 року і ні разу не підводив. Користуватись anonymouse.org ... ну тут власне і немає що розказувати, вбиваєте в форму URL-адресу свого блогу і тиснете «Surf anonymously».

Не будемо вдаватися в подробиці та аналізувати принцип роботи сервісу, просто сприймемо результат — anonymouse перенаправляє Ваш запит через якісь інші анонімні айпішки і показує результат так, ніби ми відвідали ресурс з іншого комп'ютера. Якщо Ваш блог функціонує і проблема не в хостинг-майданчику — то Ви побачите своє творіння в усій красі, але з графічними елементами анонімайзера.

Тепер ми точно знаємо, що проблем в роботі блогу немає і потрібно шукати причину локально, коли ж ресурс виявиться недоступним і через цей сервіс — проблема в майданчиках, де він розміщується. Якщо у Вас адекватний хостер, то при зверненні співробітники в будь-якому випадку дадуть ряд порад, якими можна скористатись для вирішення питання доступу.

Наприклад, можна вказати у файлі hosts адреси Вашого ресурсу і перенаправити свій ПК туди примусово, якщо проблема в кешуванні ДНС Вашого інтернет-провайдера, причин може бути багато.

По крайній мірі — сервіс anonymouse.org зайняв своє місце в закладках мого браузера, в теці «Інструменти». Беріть собі на озброєння, адже випадки бувають різні і потрібно бути готовим до всього.

Бажаю безперебійної роботи Вашим ресурсам і результативної праці Вам.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Як перевірити доступність свого блогу та виявити причину виникнення проблеми" 8 коментарів

 1. Pavlofox коментує:

  Може блог грузить процесор хостинга своєю роботою.

  В мене під час роботи з адмінкою блогу часто таке є. Тоді сайт недоступний.

  • Олег Волощук коментує:

   Відверто кажучи — для мене це загадка, ніколи не стикався з тим, що при роботі в адмінці блог стає недоступним, можливо просто щастило до цих пір?

   • Pavlofox коментує:

    В мене навантаження зростає в рази. Причому всі зайві плагіни видалив. Стоїть HyperCash.

    Подивитись на навантеження можна звернувшись до хостера.

    На Джино є можливість самому подивитись.

    • Олег Волощук коментує:

     Хм ... цікаво, якось ніколи не це не зважав, просто не помічав уповільнення чи щось такого...

 2. MrVigner коментує:

  В мене скільки не працював — навіть до половини допустимого навантаження практично не доходить. Рідко скачки на графіку бувають вище середини.

  • Олег Волощук коментує:

   Ну так і я про те ... щось тут в Павла дивне відбувається.

   • Pavlofox коментує:

    На старому шаблоні таке саме було.

    • Олег Волощук коментує:

     Якщо хостинг той самий — то може якийсь вірус на сайті? Ну бо справді дивно ... такого не повинно бути.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (19)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
 • Вконтакті
 • OK
 • Facebook
Кращі коментатори
Віктор Х.(14)
fedun(9)
Володими.(5)
ML(5)
Pavlofox(4)
Саша(4)
Світлана(4)
Cyber(3)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
55 / 0.415 / 58.41mb
Вгору