Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Є. Ройзман та фонд «Город без наркотиков» дали дозвіл webdigest.com.ua на публікацію матеріалів

Дата: 11 вересня 2012 Рубрика: Оголошення Коментарі: Прокоментуй!

Хто цікавиться проблемою наркотиків та наркоманії, той знає про Єкатеринбурзький фонд «Город без наркотиков». Боротьба з наркоторгівлею та допомога в реабілітації наркозалежним — ось основні напрямки роботи фонду. Якщо відкрити пошуковики, то можна знайти дуже багато інформації про фонд та про його президента — Євгенія Вадимовича Ройзмана. Наряду з добрими відгуками, в інтернеті публікують багато бруду про фонд та його співробітників, але зрозуміло з якого боку вітер дує. Наркоторгівля, торгівля людьми та зброєю — надприбуткові злочинні напрямки, а там де є великі гроші, там завжди будуть ті, хто невдоволений роботою подібних організацій. Оскільки фонд «Город без наркотиков» некомерційна структура — тому ніяких корисливих намірів фондівці не переслідують. А боротьба з таким злом та брудом, як наркотики — заслуговує на повагу.

Шукаючи в мережі матеріал про наркоманію, я дуже часто натрапляв на відео фонду і неймовірно зацікавився. Чому? Тому що зняті реальні події, реальні персонажі наркотичних притонів та живі приклади наслідків вживання наркотичних речовин вражають набагато сильніше та глибше, ніж відрежисовані сюжети новин по телебаченню. Тому було вирішено публікувати для наших читачів вибрані відео роботи фонду «Город без наркотиков» і для цього я написав особисто Євгенію Ройзману з проханням дати дозвіл на використання їхніх матеріалів.

Чому мені потрібен був дозвіл Євгенія Вадимовича? Для того, що б наші читачі бачили і розуміли — webdigest.com.ua публікує матеріали про наркоманію не просто для розваги та збільшення цікавості до ресурсу. Ми затяті противники наркотиків і будемо намагатись всілякими шляхами пропагувати здоровий і тверезий спосіб життя.

У відповідь на запит я отримав дозвільний лист від Євгенія Ройзмана, який дає свою згоду на використання відео матеріалів фонду, за що йому щира подяка.

Від тепер на сторінках webdigest.com.ua Ви зможете побачити найцікавіші та найвідвертіші відео затримання наркоторгівців, закриття наркопритонів та боротьби з наркоманською заразою. В майбутньому ми плануємо створити окремий ресурс по цій тематиці.

Привожу Вам копію листа від Євгенія Вадимовича Ройзмана та фонду «Город без наркотиков». Хто сумнівається в справжності документу, той може написати за вказаною в шапці адресою і переконатись — видавався такий дозвіл webdigest.com.ua чи ні (зображення клікабельне).

Шановні читачі, наркоманія — це смерть, рано чи пізно, але результат один, не сумнівайтесь.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Сергій(1)
Ad60(1)
Спільнота блогу
Вгору