Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Знову готую гарнітуру або мої плани на найближчі декілька місяців

Дата: 1 липня 2013 Рубрика: Оголошення Коментарі: 3 коментарі

Вітаю, товариство! Літо аж ніяк не налаштовує на роботу — в думках сонечко, відпочинок і т.д., але ніхто за нас робити нічого не буде, тому варто взяти себе в руки і мобілізуватись. Ні, відпочивати звичайно потрібно, але не варто затягувати з цим ділом, адже головний ворог невдач — це лінь. От і я вирішив поділитись з Вами своїми роздумами та планами на на найближчі місяці — що буде, що планується та чого варто очікувати.

Мої плани

Звичайно, що розвиток та наповнення блогу, його просування та розкрутка — це першочергові цілі, але потрібно ставити ще якісь планки, адже праця над ресурсом — це фонові дії, які входять в повсякденний процес роботи над становленням свого я. Отже — що я планую впровадити найближчим часом:

Перш за все — витягую гарнітуру та сідаю за створення нового відеокурсу.

Про що буде цей продукт? Не забігатиму наперед, але скажу одне — в планах створити розширений інструмент, який покроково покаже Вам, що інтернет-мережа існує не тільки для спілкування та ведення якихось персональних web-майданчиків.

Всесвітня павутина — це величезний ринок з неймовірним обігом коштів. Аналогічно до оффлайну — в мережі існує попит, пропозиція, продажі, товари, послуги і т.д., а якщо все це є — то чому б нам не скористатись? Чому б не отримати зиск з нашої діяльності? Правильно я міркую?

Відеокурс планується великий, об'ємний та дієвий (ну при Вашому бажанні звичайно). Ви побачите, що гроші і бізнес (в нашому випадку — інфобізнес) можуть приносити не тільки моральне задоволення.

В додаток до цього — я хотів би запитати у всіх, хто вже переглядав мої відеокурси, про Ваші враження. Буквально декілька рядків в коментарях — це дасть мені загальну картину та стратегію нових продуктів.

Друга мета — створити персональний блог. Хм ... навіть не блог, а скоріше онлайн щоденник. Цей ресурс не буде щось там пропагувати чи чомусь навчати — це буде моя власна територія, де публікуватимуться особисті матеріали.

Зараз на webdigest я іноді пишу про себе, про сім'ю, про якісь події ... але, все ж таки, призначення у дайджеста визначене, тому повністю перемішати навчальні матеріали, seo статті, відеокурси, інфобізнес з особистим я не можу.

Третє — український форум. Вже давно я виношую цю думку, але ніяк не дійду до реалізації. В мережі дуже мало українських спільнот, дуже мало українських ресурсів про пошукову оптимізацію, тому я маю на меті створити форум для блогерів та оптимізаторів.

Декілька шанованих мною та хороших українських форумних майданчиків вже є, але немає наголосу саме на seo, оптимізацію, ведення блогів зі сторони українського користувача. Де б людина могла знайти відповідь на теми, які пов'язані з просуванням саме українських ресурсів і тому подібне.

Четверте — сторінка з відгуками. Декілька сотень користувачів вже створюють блоги за моїми курсами (по крайній мірі — завантажили), тому — якщо Ви бажаєте побачити своє їм'я на окремій сторінці цього ресурсу, в гарному оформленні, з фото та посиланням на Ваш блог чи сайт — пишіть.

І зовсім не тематична мета: в липні-серпні на два-три дні відвідати славне місто Львів. Давно з дружиною плануємо цю поїздку, але справи все не пускали. Цього літа вирішили, що декілька днів мусимо викроїти.

Ось такі плани та цілі на найближчий час. Звичайно, що блог буде поповнюватись матеріалами на регулярній основі, нічого не зміниться, просто вирішив себе ще трішки навантажити.

Бажаю Вам здійснення всіх задумок та прагнень, шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Знову готую гарнітуру або мої плани на найближчі декілька місяців" 3 коментарі

 1. Pavlofox коментує:

  Ти Олег ще не був у Львові?

  Свиснеш коли поїдете.

  • Олег Волощук коментує:

   Був, Павло, але все якось в справах та проїздом, а тут ми хочемо 2-3 дні просто поекскурсувати. Кінець липня — серпень плануємо.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
iGroup(3)
Pavlofox(3)
igor(2)
Сергей(2)
володимир(1)
Валентина(1)
fedun(1)
Михайло(1)
Спільнота блогу
Вгору