Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

webdigest.com.ua відтепер в DMOZ каталозі

Дата: 9 січня 2013 Рубрика: Оголошення Коментарі: 4 коментарі

Тільки вчора вночі написав статтю про те, що не варто молодим блогам гнатися за пузомірками та намагатись будь-якими способами потрапити в Яндекс Каталог та Dmoz, як сьогодні ввечері виявив, що всемогутні модератори Дмозу прийняли мій скромний блог в свої обійми — відтепер webdigest.com.ua оселився в DMOZ каталозі.

Ну що ж, блог мій не копіює чужі матеріали, регулярно наповнюється контентом, поступово обростає вхідними посиланнями та донорами, не такий вже й молодий, 6 місяців твердих від народження, заявку на розміщення в  DMOZ каталозі я подав приблизно 6-7 тижнів тому, так чому ж і не прийняти?

Хоча, чесно кажучи, подавав заявку я без особливої надії, подав і забув. А коли сьогодні виявив наявність свого блогу в DMOZі — щиро здивувався та зрадів, хоча і зараз не перестану стверджувати, що для молодих блогів не повинно стояти пріорітетом розміщення блогу в  DMOZ. 

Що це взагалі за звір такий — каталог  DMOZ?

DMOZ чи  ODP (Open Directory Project) — один з найповажніших каталогів в інтернеті, де розміщуються якісні та авторитетні ресурси, які проходять (як говорять) дуже жорстку модерацію, тому не кожен блогер, який подасть заявку, отримає схвальну відповідь. Якщо ж сайт чи блог займається копіпастом чужих матеріалів, то (знову ж таки, за чутками) в каталог такий ресурс не приймуть.

Про переваги та недоліки наявності ресурсу в DMOZі однозначно сказати дуже важко, тому побачу на прикладі свого блогу, чи варта була «шкурка вичинки».

Наявність блогу в  DMOZ каталозі, по ідеї, повинна вплинути на довіру Google та Яндекс до ресурсу, на індексацію, на ріст тих же пузомірок (Тіц та PR) та приплюсувати певний потік відвідувачів — проаналізуємо, дочекаюсь наступного АПу пошукових систем.

Нажаль не можу сказати точно, коли мій блог затвердили в каталозі, так як ніяких повідомлень про це модератори каталогу не надсилають, але орієнтуюсь я на місяць часу.

Про Яндекс Каталог окрема мова. Подейкують, що потрапити туди на безкоштовній основі практично неможливо, а викладати 3000 гривень я, поки що, не маю абсолютно ніякого бажання. Можливо, сформую заявку та буду чекати, приймуть — честь і хвала Яші, не приймуть — переживу :) .

Тому друзі, створюйте власні блоги, україномовні ресурси, наповнюйте унікальним та корисним контентом, публікуйте матеріал «для людей», а не для грошей і повірте, прийде час та відкриються для Вас і Дмози, і Яндекси, і все решта.

Завантажуйте «Як створити блог на WordPress своїми руками», якщо блогу ще не маєте, якщо ж маєте — то успіхів вам у розвитку та натхнення!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "webdigest.com.ua відтепер в DMOZ каталозі" 4 коментарі

 1. Pavlofox коментує:

  Вітаю з потраплянням в каталог.

  Свій сайт про папужок я «запхав» в Дмоз тільки після того як написав редакторам.

  А в Яндекс каталог дійсно тепер без грошей не потрапити. Якщо вже блог Шакіна не в каталозі, то я мовчу.

  Платити гроші для потрапляння в каталог Яндекса варто тільки комерційним сайтам та тим хто збирається продавати посилання. Іншим краще накупити хороших вічних посилань і отримати додаткових відвідувачів.

  • Олег Волощук коментує:

   Та ось і я так вважаю. В Дмоз заявку подав так ... без особливої надії, але диви, прийняли. Про ЯК навіть думати поки не буду...

   • pavlofox коментує:

    До речі, можна подати заявку, щоб стати редактором Дмоз каталога. Там толкові люди потрібні.

    Матеріальних вигод не принесе, зате престижно :|

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (16)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Сергій(1)
Ad60(1)
Спільнота блогу
Вгору