Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Lego для жінок — 3D моделі кімнати та квартири

Дата: 25 вересня 2012 Рубрика: Особисте Коментарі: Прокоментуй!

Давайте порадуємо наших жінок. Вчора ми розглядали забавку для дітей, але я пропоную Вам цікаве та корисне рішення для жіночої половини — Sweet Home 3D. Як відомо, жінки великі любительки перестановок, дизайну, планування, меблів та таке інше. От ми їх і займемо роботою. За допомогою Sweet Home 3D можна спланувати та намалювати 3D модель будь-якої кімнати в найточніших деталях — крісло, диван, стіл, штори, ліжко, комод, шафа і т.д. З великої колекції елементів інтер'єру можна обрати необхідну річ, поставити її на площину, пересунути, повернути, збільшити, зменшити та подивитись, як вся композиція буде виглядати в реальній кімнаті.

Виходить дійсно дуже реалістично. Це своєрідне Лего для кращої половини людства. Але, якщо відкинути жарти, то програмка Sweet Home 3D (солодкий дім) дозволяє на професійному рівні створювати макети приміщень, при чому користування цією софтиною надзвичайно просте та зрозуміле. Я впевнений, що Sweet Home 3D знадобиться не тільки професійним дизайнерам, але й тим, хто планує щось змінити в дизайні своєї комнати.

Інсталюємо Sweet Home 3D на свій ПК. Завантажуємо та запускаємо інсталяційний файл та проходимо звичну нам процедуру установки. Мова присутня тільки російська, тому її і залишаємо.

Далі запускається майстер інсталяції, тому тиснемо «Далее».

Приймаємо ліцензію. Без неї кнопочка «Далее» буде неактивна і установку ми продовжити не зможемо.

Інсталюємо Sweet Home 3D на диск С. При бажанні ми можемо обрати інший диск та іншу теку.

Тут також можемо або змінити шлях та теку, або залишити по замовчуванню.

Створюємо значок на робочому столі (можемо галочку прибрати, якщо іконка Sweet Home 3D на робочому столі Вам не потрібна) — «Далее».

На наступному кроці пропонується додаткове програмне забезпечення Driver Scanner — дія не є обов'язковою, тому я відмовляюсь. Ви як забажаєте.

Натискаємо «Установить» та інсталюємо Sweet Home 3D.

Очікуємо декілька секунд.

Тиснемо «Завершить» та запускаємо програму.

Спочатку нам покажуть заставку Sweet Home 3D.

А потім і саме вікно програми — робочий простір.

Як спланувати інтер'єр кімнати та створити власну модель? Для цього в лівому віконці з великого переліку обираємо той елемент, який нам потрібен. Вікна, двері, світильники, столи і т.д. Для цього клацаємо на обраному елементі правою кнопочкою мишки та обираємо пункт «Добавить к плану».

Таким чином, в правій стороні вверху у нас будуть всі елементи інтер'єру, а внизу, безпосередньо, модель кімнати. Якщо необхідно пересунути елемент — робимо це у верхній частині. Внизу бачимо тільки готовий результат.

Якщо потрібно збільшити або зменшити розмір елемента — зліва обираємо необхідний в нашому переліку і клацаємо два рази. Виникає віконечко, де ми можемо змінити всі необхідні параметри: висоту, ширину, глибину і т.д.

Ось такий куток нашвидкоруч в мене вийшов)).

Також на правій нижній панельці є зелене коліщатко, яким ми можемо змінювати вимір. Обертати площину та бачити нашу модель з різних ракурсів.

Інші функції я не розглядав — поклацаєте вже самостійно. Основний висновок — програма робоча, цікава і дуже корисна. Змоделювавши кімнату — Ви вже точно знаєте, які елементи інтер'єру Вам необхідні.

Якщо у Вас закінчилась на сьогодні фантазія — макет можна зберегти і продовжити роботу пізніше. Коли Ви закриваєте програму — Sweet Home 3D про це запитає.

Також можна це зробити чере пункт меню.

Зберігаємо нашу роботу у файл і продовжуємо коли нас осяйне натхнення)).

Ось така цікава річ для дизайнерів та наших любих жінок. Надіюсь, що Sweet Home 3D припаде Вам до смаку. Завантажте та встановіть цю програмку Вашій дівчині чи дружині і, я більш ніж впевнений, що це їй сподобається).

Завантажити Sweet Home 3D 3.6 (вага архіву — 32.7мб)
Завантажити Sweet Home 3D 3.6 з оф. сайту

Працює на Windows 7, Windows Vista, Windows XP.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Павло(6)
Pavlofox(4)
Ad60(4)
MrVigner(3)
Андрій(3)
Володимир(1)
Ром@н(1)
Олександр(1)
Спільнота блогу
Вгору