Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Як ми з дружиною працюємо над нашими блогами — сімейний підряд

Дата: 20 лютого 2013 Рубрика: Особисте Коментарі: 13 коментарів

Вітаю всіх! Сьогодні я хотів би поговорити з Вами на тему підтримки та розуміння близькими людьми Вашого заняття. Це дуже важливо, якщо хтось з нас розпочинає якусь справу. Не має значення що це — бізнес, хоббі, покликання, просто необхідно, щоб Ваше починання підтримували рідні та близькі люди. Тут я хочу подякувати своїй коханій дружині, яка цілком розуміє, підтримує та допомагає мені в справах — у нас сформувався такий собі сімейний підряд.

Ми - блогери

Зрозуміло, що ніяка справа не дає віддачу одразу, моментально — необхідно вкладати себе, свій час, сили, натхнення і т.д. Ось тут і виникає небезпека, коли хтось з близьких словами «Дурницями ти займаєшся», або щось на кшталт, може відохотити Вас та змусити засумніватись в правильності вибору.

Спробуйте зацікавити своїх близьких людей в тому, що робите Ви самі. Захоплюєтесь картинами — залучіть рідних та покажіть, наскільки це цікаво, полюбляєте скульптуру — подайте це так, щоб не виникло навіть думки про те, що Ваше заняття марне. Тут все залежить від Вас — найголовніше мати свою думку та цілі, мати чітко визначену мету, тоді все буде вдаватись.

Коли я розпочинав створення україномовного блогу — також думав, а як би мені це подати своїй дружині, щоб вона також захопилась блогінгом. Але вигадувати нічого не прийшлось — дружина сама підійшла одного вечора та сказала: «Я також хочу вести свій блог» і тут понеслося :) .

Друзі — це дуже чудово, якщо Ваша дівчина чи дружина розділяє Ваші вподобання. Коли Людочка (так звати мою кохану) виявила бажання займатись блогінгом, я не створював їй блог, вона самостійно сіла в усьому розбиратись. Слідкуючи за процесом, я ще раз переконався в тому, що мій відеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками» дієвий, практичний та результативний, адже саме за цим курсом дружина і створює свій ресурс.

Як говорять, я дав їй в руки вудку та навчив ловити рибу :) , тому, якщо Вам цікавий блогінг, можете ознайомитись з курсом ось тут — результат я гарантую.

Ми дуже полюбляємо робити щось разом, а коли ще й захоплення блогами у нас виявилось спільне та взаємне — це просто ідеальна атмосфера для творчості та продуктивної праці. Зробивши все по дому, вклавши доньок спати, ми сідаємо за ноутбуки та займаємось улюбленою справою.

Дуже часто далеко за північ лягаємо спати — спілкуємось, працюємо, деколи просто байдикуємо. Бували випадки, коли ми вмикали ноути та так і залишали їх. Щось обговорювали, про щось сперечались, щось планували — до роботи навіть не брались, зате наступного разу з подвійною єнергією приступали до творчості.

Записник, стікери, флешки та пульт від телевізора :)  — ось найнеобхідніші речі для нашої праці. Так виглядає наше робоче місце (творчий безлад зберігся) і в такому тандемі набагато краще пишеться, програмується, кодується, взагалі щось робиться — тому що все це ми робимо разом (зображення клікабельне).

Ось так ми працюємо

Ми дуже хочемо популяризувати українську мову в мережі, збільшити кількість хороших та якісних україномовних блогів, зробити українську блогосферу цікавою та насиченою — тому запрошуємо і Вас.

Нажаль, на сьогоднішній день, поняття блогінгу суттєво трансформувалось. Якщо в своїй суті блог — це онлайн щоденник, то зараз дуже багато блогерів створюють ресурси тільки з однією метою — заробити, звідси і «мертві» блоги, і небажання писати, і втрата інтересу до заняття.

Запам'ятайте — успіх напряму залежить від Вашого відношення до справи. Якщо це Ваше — результат не змусить себе довго чекати, якщо ж Ви будете робити щось через силу, тому що це модно, престижно чи так треба — можете навіть не починати.

Бажаю Вам натхнення, цікавих ідей та яскравого і насиченого життя. Бережіть себе та своїх коханих — вони цього варті.

Шануйтеся!

P.S. Блог дружини вже практично готовий, проводяться останні роботи по налаштуванню та SEO, тому скоро презентую його для жіночої аудиторії.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Як ми з дружиною працюємо над нашими блогами — сімейний підряд" 13 коментарів

 1. Pavlofox коментує:

  В даному випадку тобі повезло.

  Переважно є нерозуміння і не бажання підтримати, особливо на перших порах.

  Та все змінюється після першого отриманого чека Гугла :|

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Дружина в мене молодець. І підтримує в усьому і сама зацікавилась :shock:

   Відповіcти
 2. MedBlog коментує:

  Дуже цікава стаття :idea: !

  Мене моя кохана також одразу підтримала, і навіть написала статтю спеціально для мого блогу) З химерною назвою, але дуже цікавим текстом medblog.in.ua/harmoniya-n...she-bla-bla-bla/ . Це, дійсно, дуже приємно, коли твоя друга половинка підтримує і допомагає.

  Також задумується створити блог, але поки що не визначилась з тематикою. Вона захоплюється вивченням іноземної мови, і ми думали створити блог саме про це. Але чи буде це актуально? Чи знайде він свого читача :twisted: ? Поживемо — побачимо.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Вивчення іноземної мови — актуальний запит сьогодні, тому я думаю, що читач буде. Тим більше, що вона це щиро любить — тоді успіх та аудиторія гарантовані.

   Відповіcти
 3. Александр Синяшин коментує:

  Ух-ты! Ах, какая красивая пара. Живите долго и счастливо!

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Дякую, Олександр! ;-)

   Відповіcти
 4. Hanter коментує:

  Перший раз зустрічаю чоловіка та жінку, які підтримують одне одного у такому

  специфічному напрямку.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Насправді таких пар є багато, але з огляду на кількіть блогів — ця кількість губиться.

   Відповіcти
 5. Сергій Сметанський коментує:

  «Записник, стікери, флешки та пульт від телевізора — ось найнеобхідніші речі для нашої праці.» — надіюсь пульт для того, щоб вчасно вимкнути той телевізор. Він тільки відволікає :grin: .

  П.С Чудова пара! Щастя та здоров'я вам і вашим дітям!

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Не скажи :grin: Не завжди відволікає)). Деколи можна «виловити» цікаву тему для посту (хоча, залежить, що дивитися). Дякую Сергій за побажання!

   Відповіcти
 6. Назар коментує:

  Молодці!!! Рахую, що тобі з Людою дуже повезло(в тому плані, що вона тебе підтримує, а не чекає тільки результатів і прибутку)

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Дякую! Що правда, то правда, мені з дружиною дуже пощастило в будь-якому плані :!:

   Відповіcти
 7. Сергій коментує:

  Моя дружина завжди мене підримувала і підтримує, але їй постійно потрібен швидкий результат. На жаль, останнім часом, він не відповідає дійсності і вона дуже розчаровується :( Зважаючи на це, я — також... Але намагаюсь не складати руки :)

  Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Павло(6)
Pavlofox(4)
Ad60(4)
MrVigner(3)
Андрій(3)
Володимир(1)
Ром@н(1)
Олександр(1)
Спільнота блогу
Вгору