Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Закриваємо зовнішні посилання з блогу плагіном для WordPress — jexr2.0.1

Дата: 1 жовтня 2012 Рубрика: Плагіни для Wordpress Коментарі: 2 коментарі

Як відомо, зовнішні посилання (їх ще називають вихідними посиланнями) зменшують вагу ресурсу в очах пошукових систем. Якщо Ви ведете свій блог, то позбавитись від таких посилань повністю у Вас не вийде — будуть матеріали, де необхідно вставити посилання, чи Ви будете давати матеріали для завантаження з інших ресурсів... Тому необхідно подумати над тим, а як же закрити ці посилання від пошукових систем і не втрачати у вазі? Можна, звичайно, це все робити вручну, в кожному посиланні прописувати необхідний атрибут. Але це не є раціонально — піде багато часу, та й можна просто забути прописати необхідне значення. Тому я рекомендую використовувати для цих цілей спеціальний плагін jexr2.0.1

Зовнішні лінки роблять з нашого блогу решето, через отвори якого тікає вага ресурсу в очах пошуковиків. Розкрутити свій сайт Ви звичайно зможете, але от високі показники ТІЦ та PR навряд чи отримаєте. Адже індекс цитування і «пейдж ранг» сайту визначаються по тому, скільки сайтів посилаються на Вас і скільки посилань виходить з Вашого ресурсу.

До недавнього часу існувало два варіанти закриття зовнішніх посилань: для Яндекса — це був тег «noindex», а для Гугла — атрибут «nofollow». Але тепер Яша відмовився від тега «noindex», тому актуально зараз закривати посилання атрибутом «nofollow», як для Яндекса, так і для Гугла. Тег «noindex» підійде, хіба що, для закриття від індексації частини тексту чи коду.

Як я вже говорив, ручками робити це можна, але для чого? Існує чудовий плагін jexr2.0.1, який був написаний спеціально для цих цілей. jexr2.0.1 вміє не тільки закривати зовнішні посилання від ПС, але й може перетворювати редиректові лінки. Наприклад з google.com зробить voloshchuk.com/jexr/aHR0cDovL2dvb2dsZS5jb20=, що також буває дуже корисно.

Написав цей плагін Зубенко Максим, за що йому окрема подяка, я ж переклав його для Вас на українську мову. Так що користуйтесь на здоров'я!

Інсталяція звичайна, як і у інших плагінів. Закидуємо плагін в wp-content/plugins та переходимо в адмінці у розділ «Плагіни» і в переліку неактивних знаходимо jexr2.0.1 та активуємо його.

Після активації ми можемо одразу ж перейти в налаштування плагіну, перейшовши на лінк «Налаштування».

Або в опціях знайти (J) ExR і клацнути тут.

В налаштуваннях ми можемо обрати опції редиректу, проставити, де саме нам перетворювати посилання, які атрибути використовувати та налаштувати винятки. Все неймовірно зручно та просто. Якщо щось буде не зрозуміло — пишіть в коментарях, допоможемо.

Також можна додати інформацію в Robots.txt, виходячи з налаштувань самого плагіну.

Тепер, якщо раніше будь-яке посилання з нашого блогу мало вигляд

Персональний блог Олега Волощука

і чудово індексувалось ПС, то зараз воно буде виглядати ось так

Персональний блог Олега Волощука

Через присутність атрибуту «nofollow» — це посилання для пошуковиків буде невидиме.

Так як плагін був написаний ще до зміни алгоритму Яндекса, то в ньому присутній тег «noindex», але ми самостійно обираємо, що нам використовувати: «noindex», «nofollow» чи все разом.

Завантажити українську версію плагіну jexr2.0.1
Завантажити російську версію jexr2.0.1 з сайту автора

Хоча автор писав плагін для WordPress v.2.3.3, я тестував його на WordPress 3.4.2 — працює без проблем. Код у плагіна коректний, тому особливих вимог до версій WordPress немає.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Закриваємо зовнішні посилання з блогу плагіном для WordPress — jexr2.0.1" 2 коментарі

 1. Валентина коментує:

  Спасибо за плагин,скачала...попробуем :razz:

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Пробуйте, класна та корисна штука.

   Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Спільнота блогу
Вгору