Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Змінюємо порядок розташування сторінок на WordPress

Дата: 2 листопада 2012 Рубрика: Плагіни для Wordpress Коментарі: Прокоментуй!

Всі, хто займається створенням блогу на WordPress, знає, що окрім рубрик, які формуються для динамічних матеріалів, в цій системі управління контентом існують статичні стрінки, які призначені для розміщення інформації, яка не буде змінюватись. Це можуть бути Контакти, Про автора, Про блог та таке інше. Але дуже часто порядок розташування цих сторінок не влаштовує автора, тому виникає питання: «А як змінити порядок їх розташування?»

Цю проблему можна вирішити, виставивши Порядок розміщення сторінок, але це не дуже практично. Якщо сторінок багато, то для того, що б переставити якусь одну в потрібне місце необхідно змінювати Порядок розміщення в багатьох.

Спеціально для цього був написаний плагін для WordPress під назвою My Page Order. Завдяки цьому плагіну змінити порядок розташування сторінок стає надзвичайно просто. Завантажуємо My Page Order з офіційного сайту та встановлюємо через адмінку нашого блогу (розділ Плагіни).

Далі в переліку встановлених плагінів активуємо його

Після активації плагіна в розділі Сторінки у нас з'являється пункт My Page Order.

Заходимо в цей пункт і бачимо надзвичайно просту можливість змінювати розташування сторінок простим перетягуванням мишкою.

Сортуємо мишкою сторінки в необхідному порядку і зберігаємо зміни. Все! Тепер в будь-який час, без особливих зусиль, ми можемо змінити порядок розташування так, як нам буде потрібно. Все дуже просто!

Завантажити плагін My Page Order

Комфортної Вам роботи з власним блогом! На все добре!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (16)
Кращі коментатори
fedun(3)
igor(1)
MrVigner(1)
Вгору