Плагін All in One SEO Pack — український переклад версії 1.6.15.3

Дата: 1 квітня 2013 Рубрика: Плагіни для Wordpress Коментарі: 5 коментарів

Товариство! Всім відомо (або майже всім), що одним з найважливіших плагінів для успішного Seo налаштування блогу, є плагін All in One SEO Pack. Без цього додатку про високі позиції, про високу відвідуваність можна забути, адже саме сео налаштування відіграють ключову роль в просуванні та розкрутці блогу в мережі інтернет.

Саме All in One SEO Pack вказує пошуковим машинам, за якими запитами, за якими ключовими словами користувачі повинні знаходити наші матеріали. Саме за допомогою цього плагіна ми складаємо семантичне ядро блогу, налаштовуємо заголовки, описи і ключові слова для кожної статті, це надзвичайно важливо, необхідно і цей плагін повинен ставитись одразу ж, ще до написання першого посту в блог.

Особисто я стикався з такими випадками, коли початківці запитували: «Чому в мене вже декілька місяців відвідуваність вище 20-30 не піднімається?» Аналізуючи блог я бачив, що ні All in One SEO Pack, ні його аналога Platinum SEO Pack на ресурсі не встановлено.

Після аналізу, складання семантичного ядра, тайтлів і описів до статей, відвідуваність блогу зростала в рази. Як правильно скласти семантичне ядро — це вже питання інше, а от те, що All in One SEO Pack повинен бути на кожному, повторю, кожному блозі — це незаперечний факт!

Взагалі, що таке Seo? Seo — це Search Engine Optimization, пошукова оптимізація, а ми з Вами повинні (якщо бажаємо успішного просування та хорошої відвідуваності нашому блогу) пристосовуватись під ці вимоги та правила, тобто — ми повинні оптимізувати наш ресурс (семантичне ядро) і оптимізувати кожну нашу публікацію.

Дуже багато користувачів часто запитують, що значить той чи інший пункт в цьому плагіні, за що відповідає те чи інше поле. В принципі, можна скористатись і онлайн перекладачами, але це не зовсім зручно. Саме тому я вирішив перекласти цей основний Seo плагін для WordPress на українську мову для Вас!

Не пожалкував дня, сів за спеціальну програму та мовні файли All in One SEO Pack, з перервами на каву, переклав це «сео золото» для WordPress на рідну, українську мову!

Зустрічайте, свіжа версія All in One SEO Pack 1.6.15.3 в українській локалізації! Тепер не потрібно перекладати поля, здогадуватись, яке значення і де прописати, все зрозуміло без слів, по — нашому. Перекласти цей плагін я вирішив вже давно, але все щось заважало, та сьогодні, після чергового листа з питанням «Що означає поле Post Title Format і що там писати», я сів за переклад.

Переклав абсолютно все — і значення полів для цілого блогу, для окремих статей, пояснення до цих пунктів, тепер Вам буде все зрозуміло та питання виникатимуть, хіба що, технічного плану: як скласти семантичне ядро, які запити підбирати та де їх шукати і т.д.

Все, друзі, я піду відпочивати, бо від перекладу в мене рябить в очах і я нічого путнього зараз не зроблю. Ви завантажуйте українську версію All in One SEO Pack, тестуйте, якщо знайдете неточності в перекладі — повідомляйте, буду виправляти. Хоча все повинно бути «чотко».

Завантажити український All in One SEO Pack

Для тих блогерів, хто вже давно користується цим плагіном та бажає мати його українську версію, викладаю окремо мовний файл.

Архів з файлом необхідно розпакувати і завантажити сам файл all_in_one_seo_pack-uk.mo в wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/

Мовний файл для  All in One SEO Pack

Під час копіювання цього файлу у Вас запитає, чи бажаєте Ви замінити існуючий. Це відбувається тому, що в папці плагіна вже є файл all_in_one_seo_pack-uk.mo, але Він для англійської мови. Тому, сміливо перезаписуйте та користуйтесь українським All in One SEO Pack.

До речі, якщо Ви ніколи не стикались з сео налаштуваннями, то ось в цій статті я рекомендую Вам прочитати, що таке семантичне ядро та як його правильно скласти.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Плагін All in One SEO Pack — український переклад версії 1.6.15.3" 5 коментарів

 1. MedBlog коментує:

  Чудова робота.

  Правда в мене вже стоїть англійська версія. А от на перших парах українська локалізація не завадила б. Впевнений, що початківцям цей плагін просто на вагу золота буде. ;-)

 2. Сергій коментує:

  Можливо варто було б написати розгорнуту статтю по цьому плагіну, як на блозі Олександра Борисова, де я знайшов посилання на Ваш блог.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (20)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Анна(11)
Валентин.(2)
Олександ.(2)
Марійка(2)
Ірина(2)
Дмитро(1)
Pavlofox(1)
Тарас(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
54 / 0.541 / 58.32mb
Вгору