Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Шановні друзі! Маю до Вас велике прохання: буквально вчора був замінений плагін, який підсвічував шматки коду в статтях. Перевірені всі публікації, але - якщо Ви помітите неточність чи "криве" відображення уривків коду - будьте ласкаві, повідомте мені в коментарях до тієї публікації. Наперед - дякую!

Плагіни для wordpress, що стоять на блозі webdigest.com.ua станом на 08.11.2013

Дата: 8 листопада 2013 Рубрика: Плагіни для Wordpress Коментарі: 7 коментарів

День добрий, товариство! Пройшло трішки більше семи місяців від того моменту, коли я вперше опублікував перелік плагінів встановлених на блозі. Минув час, змінились вподобання і потреби, тому я вирішив оновити перелік тих додатків, які стоять на моєму ресурсі зараз. В принципі, можна взяти за правило — публікувати змінений перелік плагінів раз в 6 місяців, що я і буду робити.

Люблю WordPress — гнучка платформа, велика кількість додаткових плагінів, з дефолтної CMS можна створити все, що душа забажає: блог, магазин, вітрину, фотоальбом, портфоліо ... одним словом — бери і твори. Звичайно, що використовувати плагіни потрібно з розумом, адже велика їх кількість може навантажувати ресурс та гальмувати його роботу. При чому, деякі додатки самі по собі ресурсомісткі та важкі.

Якщо порівняти перелік плагінів зараз і 7 місяців тому, то значних змін не відбулось, основні додатки залишились, але все ж таки деякі або замінились, або видалились взагалі. Отже, давайте подивимось, що зараз стоїть на блозі webdigest.com.ua

Активні плагіни:

1. All In One SEO Pack — основний плагін для SEO налаштування ресурсу. Формує семантичне ядро всього блогу і прописує мета-дані для кожної статті та сторінки — основа основ для розкрутки та просування. Прийшов на зміну Platinum SEO Pack, який на превеликий жаль перестав оновлюватись — мені Platinum здавався зручнішим, але All In One SEO Pack — потужніший.

2. Antispam Bee — плагін для захисту від спамних коментарів. Прийшов на зміну Invisible Captcha, який у мене останнім часом почав викидати коники. Antispam Bee простий в роботі і не помітний в навантаженні на блог, а спам ловить просто на відмінно. За весь час використання тільки 2 чи 3 рази відправив у спам нормальний коментар і то тільки через купу посилань в тексті.

3. BackUpWordPress — плагін для автоматичного резервного копіювання файлів блогу та бази даних. Налаштований на резервування раз на два тижні. Детально про плагін — в цій статті.

4. Broken Link Checker — плагін, який перевіряє цілісність та роботу всіх посилань на блозі в статтях і в коментарях. Деколи любить збрехати, але перевірити правдивість сигналу та прийняти міри можна самостійно. Колись я активував його час від часу — зараз тримаю активним постійно, чомусь дуже багато ламаних лінків почало з'являтись.

5. Collapsing Categories — плагін категорій, який виводить перелік рубрик випадаючим меню. Прийшов на заміну jQuery Categories List Widget в основному через зміну шаблону блогу. Дія аналогічна, але Collapsing Categories мені здався простішим та легшим.

6. Comment Form Quicktags — дозволяє редагувати текст коментарів для відвідувачів. Подумую над його доцільністю, так як виглядає гарно — але мало хто ним користується. Поки що залишаю, а там побачимо.

7. Comment Redirect by Yoast — класна річ, яка перенаправляє Вашого коментатора на окрему, заздалегідь приготовану сторінку, тільки після першого коментаря. Чудово підійде для формування підписної бази постійних читачів блогу.

8. Contact Form 7 та Really Simple CAPTCHA — чудова пара для створення форми зворотного зв'язку. Аналогів не бачу, форма легенька, проста та функціональна. Навантажувати блог якимись іншими «комбайнами» для коментування не бачу сенсу. Рекомендую!

9. Crayon Syntax Highlighter — плагін для підсвітки частин коду в публікаціях. З протестованих додатків цей виявився найбільш стабільним, без глюків та з великою кількістю налаштувань зовнішнього вигляду. Рекомендую!

10. Dagon Design Sitemap Generator — формує мапу сайту у форматі .html для відвідувачів. Можна зробити окрему сторінку «Мапа блогу» або «Всі матеріали блогу» — приклад роботи у верхньому меню, вкладка «Всі статті».

11. Disable All WordPress Updates — плагін, який блокує запити на оновлення WordPress та плагінів. Якщо Ви, з якихось причин, не бажаєте робити оновлення і не хочете бачити інформацію про нові версії — Disable All WordPress Updates для Вас. Зараз цей плагін у мене активний, так як вийшла нова версія двигунця, але ще немає української локалізації.

12. Google XML Sitemaps — формує мапу сайту для пошукових систем у форматі .xml та .gz, що важливо для індексації.

13. Hyper Cache — плагін для кешування сторінок ресурсу, впливає на швидкість завантаження блогу, так як матеріали віддаються не на пряму, а зі збереженого кешу. Рекомендую!

14. jQuery Colorbox — ефект галереї зображень. Виводить всі зображення до постів, де задані посилання, в гарному, випливаючому віконці. Найлояльніший плагін такого типу по навантаженню на блог — прийшов на зміну Lightbox Plus ColorBox.

15. MobilePress — створює мобільну версію блогу для більш коректного відображення на мобільних пристроях. Про плагін та установку — читайте ось тут.

16. NextGEN Gallery by Photocrati — надає можливість створювати класні фотогалереї на сторінках блогу з різними ефектами відображення.

17. PHP Code Widget — дозволяє коректно виводити PHP та HTML код у віджетах в сайдбарі блогу.

18. Subscribe To Comments — надзвичайно важливий плагін, який дозволяє користувачам підписатись на нові коментарі до обраної публікації. Рекомендую!

19. UkrToLat — цей плагін формує адресу публікацій і сторінок латинськими літерами з його заголовків, гадаю більше тут немає що і описувати.

20. WP-PostViews — виводить кількість переглядів певної публікації. На основі цього можна вивести і рейтинг найбільш популярних матеріалів ресурсу.

21. WP No External Links — важливий плагін, який робить із зовнішніх посилань внутрішні. Тобто, якщо Ви даєте в матеріалах лінк на якийсь ресурс, то він автоматом робиться внутрішнім і одягається в теги, які забороняють індексацію. Перелік дозволених ресурсів можна змінити в налаштуваннях WP No External Links.

22. WP YouTube Player — тут з назви зрозуміло, звичайний плеєр для програвання відео з YouTube. В налаштуваннях можна легко змінити розмір відео та скрін плеєра.

23. ВП Типограф Лайт — плагін, який дозволяє коректно виводити тире, лапки та інші спецсимволи.

24. Правильне відмінювання кількості коментарів — назва говорить сама за себе.

25. Українські дати для WordPress — аналогічно, немає що і описувати, з назви все зрозуміло.

Неактивні плагіни (активуються при потребі):

1. Health Check — перед оновленням перевіряє відповідність хостингу всім вимогам нової версії WordPress.

2. P3 (Plugin Performance Profiler) — перевіряє навантаження окремих плагінів на блог (активую тільки тоді, коли встановлюю новий додаток). Детально про плагін — клац.

3. Reveal IDs — дозволяє визначити ID публікації, активую тільки коли виникає така необхідність.

 Які плагіни і чому взагалі видалились з блогу і більше не використовуються:

1. .html on PAGES — плагін, який додавав розширення .html до URL сторінки. Виникла необхідність створити навігацію для статичних сторінок, а з плагіном виходило таке

http://webdigest.com.ua/vashi-vidhuky.html/2

Після видалення плагіна все стало на свої місця http://webdigest.com.ua/vashi-vidhuky/2 — сам плагін вже дуже давно не оновлювався, тому, пожертвувавши вильотом з індексу декількох сторінок, я вирішив його видалити.

2. Exclude Pages from Navigation — плагін, який виключав певні сторінки з меню. З появою у WordPress функції меню 3.0 — потреба автоматично відпадає.

3. My Page Order — аналогічно до попереднього, з меню 3.0 — потреба відпадає.

4. Limit Login Attempts — плагін, який обмежував кількість спроб входу в адмінку. Щось з ним сталось — подекуди не пускав і мене )). Надійний логін (не адмін) та складний пароль — ось і весь захист. Приглядаюсь зараз до BulletProof Security.

5. DB-Optimize — видалив, не тримаю в неактивованих. За 7 місяців використав лише 3 рази — при потребі інсталюю та видаляю після використання.

6. Theme Authenticity Checker (TAC) — також видалив. Змінюються шаблони не так часто, тому тримати його потреби не бачу. Встановили раз, перевірили свій новий шаблон і видалили.

От і все. Повторюсь, такі огляди я планую публікувати як мінімум раз на 6 місяців — гадаю буде корисно всім.

Якщо у Вас виникнуть питання по деяких плагінах, пишіть коментарі — обов'язково допоможу. Посилання на кожен плагін я не ставив, так як скопіювавши назву і забивши в пошук — Ви отримаєте на перших місцях лінк на завантаження додатку з респозиторію http://wordpress.org/plugins — завантажуйте тільки з цього сайту.

Бажаю Вам стабільної роботи блогів і додатків, успіхів!

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Плагіни для wordpress, що стоять на блозі webdigest.com.ua станом на 08.11.2013" 7 коментарів

 1. Віктор Хільчук коментує:

  Broken Link Checker — в мене він кожне посилання на картинку сварив, так як там є українською назви є. Видалив його давно.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Вже не один раз мені писали з тим, що не відображаються картинки і вся проблема була в тому, що назви писались кирилицею. Для чого взагалі? Назви файлів повинні бути на латині, тоді Broken Link Checker веде себе цілком адекватно, не свариться ні на які зображення.

   А те що деколи любить збрехати — так то можна йому пробачити. Якщо у Вас декілька сотень статей, то легше перевірити правдивість сигналу, чим мати купу мертвих лінків з блогу.

   Відповіcти
   • Віктор Хільчук коментує:

    в мене не тільки фотки, але й адреси статей є на кирилиці.

    Якщо пошуковики зараз добре розуміють кирилицю, якщо її чудово розуіють браузери, якщо хостинг теж з нею давно подружився, то чому ні?

    Чому якщо стаття під запит українською, не помістити б сам запит в адрусу на тій же мові?

    Відповіcти
    • Олег Волощук коментує:

     Не думаю, що сам адресний рядок грає роль — основне семантика, та якщо у тебе так і плагін не працює адекватно — що тут скажеш. Плагін, на жаль, писався західними спеціалістами, тому тут не коректно говорити, що він погано працює, просто під деякі реалії не підходить.

     Відповіcти
     • Віктор Хільчук коментує:

      Та це зрозуміло. Така ж ситуація і в лінуксі — в багатьох програмах некоректно відображає кирилицю, або наприклад назви файлів якщо ті в «не тому» кодуванні.

      Ті хто писали про таке явно і не задумувались)

      Відповіcти
 2. Саша коментує:

  Дякую за чудову бідбірку плагінів. Після використання Hyper Cache блог перестав грузитись... в чому може бути проблема?

  Відповіcти
 3. Олег Волощук коментує:

  В мене цілком нормально твій блог загрузився. Навіть не знаю що сказати — в дефолтних значеннях плагін працює чудово, я тобі на пошту скинув скрін свого плагіна з налаштуваннями, продивись, може десь зайва галочка стоїть, та проблем не повинно бути.

  Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (14)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (19)
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Віктор Х.(9)
fedun(9)
Світлана(4)
Віта(2)
Pavlofox(2)
Serpiko(2)
Саша(1)
Григорій(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
50 / 0.426 / 58.13mb
Вгору