Немає про що писати? Плагін Search Meter і відвідувачі Вам підкажуть!

Дата: 18 листопада 2013 Рубрика: Плагіни для Wordpress Коментарі: 10 коментарів

Вітаю, шановні читачі! Час від часу, навіть у тих, хто вже веде свої блоги не перший місяць, виникають ситуації, коли просто немає ідеї для статті. Ну от якийсь ступор і все. Здавалося б — і цікавишся багато чим, і читаєш літературу, і вивчаєш якісь нові тенденції ... але от сформувати основну думку статті — не виходить. Сидиш, дивишся на чистий аркуш ... а муза десь блукає і ніяк не хоче повертатись до голови.

От ми завжди говоримо — пишіть регулярно, висвітлюйте актуальні питання, пишіть про те, що цікавить Ваших відвідувачів ... а де брати ідеї? Як дізнатись, чим цікавляться та по що прийшли на Ваш блог читачі? Звичайно, можна піти на сервіси пошуку ключових слів, знайти низькочастотний запит і «заточити» під нього матеріал — це в ідеалі. А як ще можна дізнатись, що люди шукають на Вашому ресурсі?

Згадав я нещодавно про один плагін, який використовував колись, але чомусь останнім часом забув про нього і не встановлював. Плагін дійсно корисний, тому що може дуже легко підкинути нам ідею для публікації і не просто так, а відповідно до того, що користувач шукав у Вас на ресурсі. Називається цей додаток — Search Meter.

Я не буду розписувати як він працює і для чого взагалі використовувати Search Meter, а покажу Вам на прикладі і Ви дуже легко все зрозумієте. З самої назви ми бачимо, що Search Meter (Search — пошук, Meter — вимірювати) — це таке собі мірило користувацького пошуку, отже — завантажуємо за посиланням цей плагін, встановлюємо і дивимось, що у нас вийшло.

Процес встановлення додатків, гадаю, всім знайомий, тому зупинятись не буду. Після інсталяції та активації Search Meter ми побачимо в адміністративній частині блогу ось таку вкладку — налаштування самого плагіна.

Одразу після встановлення ми там нічого не знайдемо, все стоятиме по нулях, але давайте зайдемо, щоб потім порівняти дані і зрозуміти суть роботи плагіна. Тиснемо на цю вкладку і заходимо в налаштування (навіть не так в налаштування, як в статистику).

Дійсно — все пусто. Тепер давайте поставимо себе на місце відвідувача. Ось заходжу я на блог і намагаюсь щось тут знайти. Якщо в рубриках я потрібного не бачу, то другим кроком буде «Пошук на сайті». Тут все залежить від користувача, дехто взагалі першим ділом використовує пошук, хто як.

Давайте спробуємо знайти декілька запитів ... наприклад — «як встановити плагін»

Далі — користувачі можуть шукати відповідь на запитання «що таке блог»

І, як полюбляють говорити науковці, для чистоти експерименту спробуємо ще один запит, на кшталт «як писати статті»

Все, вистачить, зробили ми 3 спроби знайти певну інформацію. Зараз нам не важливо, чи є такі статті на блозі, нам головне подивитись, як спрацював плагін Search Meter. Йдемо в статистику плагіна і бачимо таку картину:

Хоча плагін і на англійській мові, але й так зрозуміло, що він нам показує. Ми бачимо: запити за сьогодні і кількість результатів, запити за тиждень і результати, трішки вбік — запити за останні 30 днів (картинку я обрізав, щоб не втрачала в якості).

По великому рахунку — ми бачимо перед собою картину того, що користувач хотів знайти на нашому ресурсі і, відповідно, можемо проаналізувати та сумувати — на яку тему варто писати статті.

Можна сказати навіть так: якщо складання семантичного ядра, написання статей під ключові запити — це спосіб залучити відвідувачів на свій блог, то використання плагіна Search Meter — це спосіб дізнатись, чого на блозі не вистачає. За допомогою цього додатку можна вивести в сайдбар перелік запитів, які шукали користувачі, але у мене ця функція чомусь не працювала на всі сто, скоріш за все — це пов'язано з кирилицею. Коли я протестую остаточно такий вивід — напишу про це пост.

Ось і все, шановні друзі, за допомогою Search Meter ми матимемо таку собі внутрішню статистику поведінки відвідувачів і зможемо визначити, що люди шукають на блозі, а у нас цього немає. Звівши дані, скажемо за тиждень, можна знайти декілька актуальних тем, які варто освітити в своїх публікаціях.

Завантажити плагін Search Meter

Хочу побажати Вам великої кількості вдячних відвідувачів, багато актуальних запитів в Search Meter і просто гарного настрою на весь день.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Немає про що писати? Плагін Search Meter і відвідувачі Вам підкажуть!" 10 коментарів

 1. Pavlofox коментує:

  Ідея хороша, але я наприклад, дуже рідко задаю запит в пошуковому полі сайтів :roll:

  Правда може інші люди шукають — треба взяти на замітку.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Ну це не панацея, користувачі різні бувають, але дехто та й шукає, це видно після тижня-другого використання.

   Відповіcти
  • alex коментує:

   Я теж рідко пошуком користуюсь, і якщо користуюсь, то шукаю статті які є на тому сайті.

   Відповіcти
   • Олег Волощук коментує:

    Рідко, але ж користуєтесь. Я повторюю — це не панацея, це просто додаткова можливість проаналізувати поведінку відвідувачів. Якщо ж говорити про «Я», то я користуюсь пошуком, коли натрапляю, наприклад, на сео блог, першим ділом шукаю через пошук, що ж людина пише (чи не пише) про певні поняття, так що однозначно стверджувати я б не став.

    Відповіcти
 2. ML коментує:

  Користуюся лише тоды, коли щось шукаю. Коли заходжу на сайт щось почитати то не користуюся. Думаю так всы роблять.

  Особливо часто пошук в ынтернет магазинах використовуэться.

  Цыкаво, а цей плагын лише ыз стандартним пошуком працюэ, чи з формою пошуку выд гугла теж?

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   З пошуком Гугла не пробував, з стандартним працює. В принципі так, рідко хто користується ... але якось в мене на блозі певні запити вже є і через деякий час можна вивести статистику якогось питання. Як варіант ...

   Відповіcти
 3. Олександр коментує:

  Якщо чесно мене це сильно дивує, я думав люди які ведуть блог завжди знають про що писати. В мене таких проблем не було, можливо це через те що я пишу про бокс?

  Класний сайт, комфортно і зручно, хоч я на цьому не розуміюся.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Та от не завжди і я вбачаю головну причину в тому, що блог заводять через моду, гроші, пишуть про «популярне», а не про те, що близьке ... тоді автор швидко здувається.

   За оцінку — дякую, приємно.

   Відповіcти
   • Олександр коментує:

    може бути, я про це не задумувався. Люди які пишуть заставляючи себе? жесть!

    Відповіcти
    • Олег Волощук коментує:

     Жесть ... дуже шкода, коли от заходиш на здавалося б перспективний ресурс — а він уже тю-тю ...

     Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (24)
Останні коментарі
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Саша до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Валентина до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Ольга до Використовуємо звичайну флешку в якості оперативної пам'яті на OC Windows
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Павло(4)
Vlad38(2)
Саша(1)
Валентин.(1)
Ольга(1)
Pavlofox(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
50 / 0.566 / 57.87mb
Вгору