Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Twitter та Qip — конфлікт даних? Вирішуємо проблему

Дата: 16 жовтня 2012 Рубрика: Інтернет та мережа Коментарі: Прокоментуй!

Нещодавно було помічено конфлікт між обліковим записом Twitter та інтернет месенджером Qip. Сама програма працювала без проблем, облікові записи всіх соціальних мереж підключались і тримали статус он-лайн, а от Twitter ніяк не мав бажання ставати синеньким та постійно вибивав помилку «Ресурс недоступний», хоча сам сайт Twitter працював в штатному режимі, без проблем.

Особисто мене це дуже засмутило, оскільки неймовірно зручно постити твіти через Qip. Зміна паролю, логіну, встановлення наново останньої версії Qip не допомагало, тому засукавши рукави та відкривши Яндекс я кинувся шукати вирішення проблеми. Виявляється, такий глюк був не тільки на моєму ПК — тому цю варіятську витівку Qip-у вдалось ліквідувати.

Хоча перше, що радять по всіх форумах — встановити останню версію Qip, мовляв там всі ці баги вирішено та Twitter підключається без проблем. Особисто я встановлював-перевстановлював, результату це не давало. На одному з ресурсів я натрапив на пакет оновлення (або виправлення) саме соціального конекту в месенджері Qip. Оновивши файли, які відповідають за соціальні мережі, проблема не підключення Twitter зникла, все запрацювало на ура.

Ось така картина була в мене протягом декількох днів.

Після встановлення швидкого оновлення профілів соціальних мереж, все повернулось в нормальний стан і Twitter більше не викидав коники)).

Тепер давайте розглянемо, як встановити це оновлення. Складного нічого немає, все просто. Завантажуємо безпосередньо сам архів з оновленнями та розпаковуємо його. Як розпакувати архів, читайте тут. Після цого закриваємо програму Qip та знаходимо місце, куди вона встановлена.

Як правило це диск С, папка ProgramFiles (або ProgramFiles (x86), якщо у Вас Windows 7 x64), каталог QIP 2012. Тепер в каталозі QIP 2012 знаходимо папку Protos, а в ній папку Social і в середину цієї папки копіюємо з заміною файли з нашого архіву.

Для Windows XP та Windows 7 x32 бітних — С:\Program Files\QIP 2012\Protos\Social

Для Windows XP та Windows 7 x64 бітних — С:\Program Files (86)\QIP 2012\Protos\Social

Для виконання цієї операції від Вас можуть вимагати права адміністратора, тому виконуйте цю процедуру саме під адміном. Після заміни всіх файлів, запускаємо програму QIP та радіємо своїм успіхам. Twitter чудово запускається та більше з облікового запису не викидає.

Завантажити оновлення для соціальних аккаунтів для QIP — вага архіву 0.4мб


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (12)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (17)
Кращі коментатори
Олександ.(6)
fedun(3)
Валентин.(2)
MrVigner(2)
Сергій С.(2)
Pavlofox(1)
Артем(1)
Павло(1)
Вгору