Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Що таке СПАМ і як з ним боротись

Дата: 11 червня 2012 Рубрика: Інтернет та мережа Коментарі: Прокоментуй!

Всім доброго дня! Спам — напевне кожному з нас, хто так чи інакше проводить час в мережі, спілкується по електронній пошті, отримує чи відправляє кореспонденцію це слово відоме. Не раз і не два, відкриваючи свою поштову скриньку, ми бачимо листи з пропозиціями сумнівного заробітку, придбання того чи іншого товару, відпочинку та таке інше. Всі листи відправлені з незнайомих нам адрес або, взагалі, від відправників з незрозумілими поштовими скриньками. Все це іменується простим словом — СПАМ!

Що таке спам? Це кореспонденція від невідомих нам людей, фірм, організацій, дозвіл на отримання якої ми не давали. Звідки береться цей спам? Звідки спамери беруть наші e-mail адреси? Основне джерело для здобутку наших адрес — це сайти і пошукові спам-боти. Як це все працює?Спеціальні програми, спам-боти, ходять по різних сайта, зчитують, де це можливо, e-mail адреси, які викладені у відкритому вигляді і заносять до спеціальних баз. Потім по цих базах листи і розсилаються. У відкритому вигляді — це значить, що адреса написана так, як вона виглядає — тобто

Як написати свою адресу, щоб підлі спамери її не отримали? Є декілька різних варіантів. Наприклад, замість @ — пишуть [dog] або [собака]. Тоді боти не можуть прочитати таку адресу, а користувачам зрозуміло куди відправляти листи.

Але такий варіант виглядає не дуже привабливо, естетично та професійно. Найкраще для цього використовувати адресу в формі зображення. Так, як Ви бачите зображений наш e-mail вище. Для цього не обов'язково володіти Фотошоп чи іншими програмами.

Достатньо використовувати сервіс 2ip.ru Просто вводимо свій e-mail, вибираємо фон, шрифт, колір і зберігаємо собі на ПК. А потім вставляємо в потрібне нам місце. І все, спам-боти не взмозі зчитати зображення, а виглядає воно дуже гарно і привабливо. От такий простий секрет.

І ще одна порада — якщо у Вас є свій сайт чи блог — не використовуйте адреси з admin@... Спамери збирають дані про всі існуючі домени і на адреси admin@... розсилають свої листи. Через деякий час Ви побачите, навіть якщо ніде не публікували свій e-mail, що і Ваша адміська скринька вже є в спамерських базах

До речі, на сайті 2ip.ru є безліч сервісів, які можуть стати Вам у пригоді — перевірка швидкості інтернету, відстані до сайту, антивірусні блоки, швидкість реакції ПК та багато іншого.

Користуємось 2ip.ru і, при нагоді, дякуємо.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Спільнота блогу
Вгору