Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Шановні друзі! Маю до Вас велике прохання: буквально вчора був замінений плагін, який підсвічував шматки коду в статтях. Перевірені всі публікації, але - якщо Ви помітите неточність чи "криве" відображення уривків коду - будьте ласкаві, повідомте мені в коментарях до тієї публікації. Наперед - дякую!

Як правильно вибрати домен для сайту

Дата: 11 липня 2012 Рубрика: Інтернет та мережа Коментарі: Прокоментуй!

Багато хто з користувачів задумується над створенням власного сайту чи блогу і мимоволі перебирає в уяві імена для нього (тобто домени). Як правильно назвати сайт? Як правильно підібрати домен? В якій доменній зоні і якого рівня?

В цій статті ми спробуємо розібрати всі тонкощі вибору домену для Вашого сайту. Щоб ресурс був впізнаваний, престижний і цікавий для Ваших відвідувачів.Розписувати та розбирати всі технічні моменти ми, звичайно, не будемо, а виділимо декілька основних тезисів, якими просто необхідно буде керуватись.

1. Уникайте безглуздих назв. Домен на кшталт 123456ssw.com не тільки не несе ніякого інформаційного навантаження, а й викликає сумніви в доцільності та надійності сайту.

2. Прості іменні домени. Сайт під назвою vasya2008.com.ua викликає посмішку, не більше. Очікувати на серйозне ставлення та повагу до ресурсу з таким доменом не варто. Виключення, звичайно, складають домени по прізвищу ivanov.ru, petrov.com, shevchenko.com.ua ... — які виступають в якості персональних брендових доменів.

3. Старайтесь використовувати домени 2-го рівня (site.ru, site.com, site.net, site.biz, site.info, site.ua). Тут є декілька моментів, на які можна закрити очі. Наприклад, для України реєстрація домену site.ua вимагає наявності власної торгової марки та тони документів, тому дуже часто використовують домен site.com.ua, який простий в реєстрації і не поступається домену 2-го рівня site.ua в популярності та престижі.

4. Визначте територіальну приналежність. Якщо у Ваш сайт орієнтований на Росію і російську аудиторію — для Вас домен site.ru, якщо на Україну — site.ua або site.com.ua, якщо ж сайт для світової спільноти — тоді домен site.com, якшо ж сайт про телебачення — є домен в зоні .tv

Але не старайтесь запхати Ваш сайт в зону .com, опираючись на те, що хай його читає весь світ. Сайт і так будуть відвідувати користувачіз різних країн, а відповіднісь тематики сайту його територіальній зоні буде акумулювати більш цільових відвідувачів.

5. Брендовість сайту. Визначте для чого і для кого Ваш сайт. Якщо це Ваш персональний блог — назвіть його відповідно до Вашого прізвища, адже Ви будете просувати в інтернеті себе, як автора чи спеціаліста з якогось питання.

Якщо ресурс зроблений під продаж товару — можливо його доцільніше назвати товарним брендом або сферою діяльності. Наприклад, якщо Ви будете продавати продукти харчування — harchuvannya.com.ua, якщо надавати послуги по ремонту — mayster-lamayster.com, якщо це буде Ваш персональний сайт автора чи журналіста — можливо ivanchuk.com — одним словом експерементуйте.

Ось декілька простеньких порад для Вас при виборі домену для сайту. І не забувайте, як Ви себе спозиціонуєте -так Вас і сприймуть. Недарма ж говорилось в популярному мультфільмі: «Як корабель Ви назвете, так він і попливе». Успіхів Вам.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
  • Інтерв’ю (4)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (18)
  • Плагіни для Wordpress (14)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (19)
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
fedun(9)
Віктор Х.(6)
Світлана(4)
Віта(2)
Pavlofox(2)
Serpiko(2)
Григорій(1)
Олександ.(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
51 / 0.380 / 58.04mb
Вгору