Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

І знову проблема з QIP2012 — не працюють Twitter та Facebook

Дата: 17 червня 2013 Рубрика: Інтернет та мережа Коментарі: 2 коментарі

Вітаю, друзі! Свої хвалебні оди в честь програмки (месенджера) QIP2012 я продовжую співати, хоча деколи квіп змушує робити зайві рухи. Одного разу вже були проблеми в цієї програмульки з Twitter, про що вже писалось на блозі, а декілька днів тому відмовився працювати, разом з Твіттером, і Facebook.

Особисто я не знаю більш зручного і функціонального месенджера, а для блогера — особливо, тому відмовитись від його використання не можу. Тут Вам і Twitter, і Facebook, і Mail.ru Агент, і Однокласники, і ICQ — дуже зручно, не заходячи на сайт, відправити твіт або повідомлення в Facebook. Підходячи до питання з позиції, що будь-яка проблема повинна мати свої шляхи вирішення, я спробував розібратись і цього разу.

Коли QIP2012 відмовився конектитись з Twitter та Facebook, я особливо не переймався, адже на всіх сервісах бувають глюки та збої, тому вирішив декілька днів зачекати. Коли через тиждень проблема залишилась — засів за пошук і форуми, тому що ці дві соціалки для мене вкрай важливі.

Конфлікт QIP

Ось така проблема намалювалась. Звичайно, що можна просто відкрити сайт і зробити необхідні дії, але ж ми прагнемо до зручності, а до цієї програми я дуже звик. Коли я намагався під'єднатись до своїх облікових записів, то QIP видавав мені ось такі помилки:

Facebook

 Twitter

з яких видно, що помилки не в логінах чи паролях, а десь на стороні сервера цих двох соціальних мереж.

Одразу я рішення не знайшов і написав на форумі квіп запит, а тим часом почав тестувати інші програми для обміну повідомленнями. Основні критерії — підтримка облікових записів icq та соціалок.

Спробував icq8, Mail.ru Агент, Miranda, ЯОнлайн ... але ні одна з цих утиліт не змогла перевершити квіп в плані зручності та функціоналу. В icq8 та Mail.ru Агент немає Twitter та не підключались Вконтакті, В Міранда — не було конекту з Twitter і сама програма настільки важка, що просто жах, ЯОнлайн немає облікового запису icq ... як не одне, то друге.

На форумі QIP мені також особливо не допомогли, давали якісь поради, але все не те, хоча дуже багато людей писало, що проблему вирішили дуже легко.  Аж ось на Google, в питаннях і відповідях, один користувач дав мені посилання на цей же форум, але в якусь чи то закриту, чи то заховану гілку, де пропонували завантажити вирішення проблеми — виправлену версію QIP2012.

Не буду стверджувати, що гілка форуму була закрита, можливо просто я не зміг її знайти, але ... завантажив запропоновану версію програми, видалив стару, почистив реєстр та інсталював оновлену ... бац, квіп запрацював на всіх парах! Законектився і Twitter, і Facebook! Ура!

Пізніше я вже дочитався, що Twitter та Facebook змінили якісь там протоколи і програма просто не змогла побачити нові шляхи. Але розробники оперативно все виправили і внесли зміни. Я в черговий раз переконався, що потрібно просто пошукати ... а рішення проблеми знаходиться завжди!

Друзі, якщо Ви не користуєтесь QIP2012 — настійно рекомендую, кращого месенджера годі і шукати. А для того, щоб Ви не шукали десь по форумах рішення, я викладаю Вам 100% робочу версію програми, яку Ви можете собі завантажити. В наступних релізах на офіційному сайті, я впевнений, це питання вирішиться розробниками і викладеться в паблік.

Завантажити останню робочу версію програми QIP2012

Бажаю Вам приємної та комфортної роботи, спробуйте цю програмку — не пожалкуєте.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "І знову проблема з QIP2012 — не працюють Twitter та Facebook" 2 коментарі

 1. MrVigner коментує:

  Колись активно користувався квіпом (для ВК, джабера, аськи), зараз якось на нього забив, хіба коли в аську зайти треба то запускаю.

  • Олег Волощук коментує:

   Я так звик до нього, що не можу відмовитись. Ну дуже зручно.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Спільнота блогу
Вгору