Як вставити відео з YouTube на WordPress блог в HD якості

Доброго всім дня! Буквально сьогодні я стикнувся з ситуацією, над якою ніколи і не задумувався, а саме: “Як вставити відео з YouTube на блог одразу в HD якості”. Як правило – я записую всі свої відеоуроки з розширенням 1260х720 або 1280х720, що дозволяє транслювати матеріал в доволі хорошій якості, якщо ці відео дивитись в оригіналі. А якщо переглядати з відеохостингу YouTube? Тут все не так гладко.

Відео з YouTube в HD

Ютуб дуже сильно ламає (стискає) якість відео, перетворюючи його в менший за об’ємом файл, що робить перегляд не дуже комфортним. І хоча оригінал буде у високій HD якості, при відтворенні одразу цієї якості не помітиш. Наскільки я зрозумів – YouTube автоматично видає Вам ту якість, яка найбільш пасує під конкретний випадок, тобто, якщо низька швидкість інтернету – Ви отримаєте якість 240-360 р., якщо інтернет більш-менш – отримаєте 480р.

По ідеї, при нормальному інтернет-з’єднанні Ви повинні одразу отримати HD якість (якщо відео підтримує) в 720р або 1080р., але так буває не завжди. Коли вставляється якийсь “лівий” ролик з Ютуба – то біда його бери, нехай собі відтворюється як забажає, але коли мова йде про Ваші відео – таке положення речей не може влаштовувати. Адже користувач, який запускає Ваш ролик, не буде клацати по налаштуваннях і обирати оптимальну якість, а просто закриє відеоряд і піде далі.

Якість відео

Що ж робити? Як змусити Youtube одразу транслювати Ваші відео з каналу в HD якості? Адже це дуже важливо, якщо Ви надумаєте вставити трішки більший розмір від стандартного 640х360 чи 640х480. Я спробував вбудувати в сторінку блогу відеоурок розміром 853х480 – результат жахливий, якість дуже спотворюється і якщо для перегляду якогось жартівливого ролика це ще підійде, то для вивчення детального відеоуроку, де потрібно чітко бачити кожен елемент, це не пасує.

Облазив я всі налаштування самого аккаунту YouTube, але там якоїсь галочки чи ще чогось – не знайшов. Засів за пошук – також нульові результати. Але на одному з форумів натрапив на рішення, яке дозволило транслювати відео на блозі одразу в HD якості. Отже, заходимо в свій обліковий запис на YouTube та обираємо відео, яке ми бажаємо вставити в блог.

Опускаємось нижче і під роликом шукаємо кнопку “Надіслати”.

Кнопка Надіслати

Далі – у вкладочці, що відкрилась, знаходимо кнопочку “Вставка”.

Кнопка Вставка

Тепер ми можемо обрати розмір відео та певні параметри. Я знімав галочку з пункту “Показувати схоже відео, коли відео закінчується” і в результаті ми отримуємо код, який необхідно вбудувати в статтю чи на сторінку блогу.

Налаштування відео

Ось власне цей код нам і пропонують вставити в потрібне місце:

Але … якщо ми це зробимо зараз, то YouTube буде знову видавати нам ту якість, яку врахує за потрібне, але для нас це не підходить. Ми бажаємо одразу транслювати нашим відвідувачам ролики в HD якості, для цього робимо наступне:

– після URL самого ролика з коду

перед лапками, вставляємо наступне значення

В результаті ми повинні отримати наступний лінк всередині коду

і весь код буде виглядати наступним чином

Ми змушуємо Youtube одразу показувати користувачам відео в потрібній нам HD 720 якості. Тепер, якщо відвідувач натисне на “Пуск” – одразу біля налаштувань з’явиться позначка, яка говоритиме, що відео відтворюється в HD форматі.

HD якість

Це дуже важливо, тому що користувач одразу побачить якість відео та професіоналізм власника.

При чому врахуйте, що в такому випадку Ви залишаєте iframe відкритим для індексації, тому, при необхідності, попіклуйтесь про заборону враховувати цей код пошуковими системами. Ось, в принципі, і все.

Повірте, знати це просто необхідно, тому що якість відео (особливо – відзнятого з екрану Вашого монітора) значно підвищується і Ваші відвідувачі бачитимуть професійне виконання.

Слідкуйте за оновленнями блогу – дуже скоро я опублікую ряд відеоуроків для тих, хто має бажання створити власний блог, але, з якихось причин, не завантажує цілий курс і не вивчає повну інформацію. Це буде такий собі експрес-варіант для всіх бажаючих.

На цьому сьогоднішній коротенький пост я закінчую, іду дописувати уроки, а Вам бажаю гарного дня та приємних вражень.

Шануйтеся!

     

Міні-курс з 5 відео
"Як створити блог на WordPress"


Пропоную Вашій увазі АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНИЙ міні-курс "Як створити блог на WordPress - 5 простих кроків в 5 відео". Всього 5 відеоуроків, які допоможуть Вам створити блог всього лиш за 2-3 дні.
Просто вкажіть свою електронну пошту та ім'я. Все. Далі отримуєте та вивчаєте матеріал.


Ваш E-Mail в безпеці

До запису "Як вставити відео з YouTube на WordPress блог в HD якості" 4 коментарі
 1. Pavlofox коментує:

  Корисна порада, візьмем в закладки. Бо дійсно, не кожен відвідувач знає де можна змінити якість відео, і дивляться ролики з гіршою картинкою.
  На днях потрібно буде вставити відео в пост – пригодиться.

  • Олег Волощук коментує:

   Сам не знав, доки не прийшлось вставити відео більшого розміру … не звертав просто уваги, а варто було б.

 2. Саша коментує:

  Навіть не знав що таке можливо. Корисна стаття.

 3. Сергій коментує:

  Дякую за публікацію!

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Пошук по сайту
Архів всіх категорій
Моніторинг обмінників та курсів
Приєднуйтесь до Facebook
Активні читачі
Ден(3)
ML(2)
Олексій(1)
Віталій.(1)
Андрій(1)
ЯРОСЛАВ(1)
Останні коментарі
 • Олег Волощук: -1 - теоретично повинен допомогти, судячи з опису …
 • Олег Волощук: Щотижня в четвер, ну себто з середи, якщо до 24-00 …
 • Олеся: а коли саме цей базар? в який день чи якого числа?
 • ЯРОСЛАВ: В ноуті 2 по 2ГБ бачить чомусь тіко 3, хоча всюди …
 • Олег Волощук: Я б теж, але на жаль надто далеко, часу стільки не …
 • ML: Я би сходив, ціква подія
 • Олег Волощук: На здоров'я, заходьте частіше :)
 • Андрій: Щиро вдячний!!! Ламав голову як переставити з ліну …
 • Олег Волощук: Саме для новачків і писалось. А щодо трактування - …
 • Ден: Так. Одразу подумалося, що Ви або піаритемете зара …
 • Рекомендую
  Підтверджено Google  © 2016    Олег Волощук    //    Увійти   //    Вгору