Як вставити відео з YouTube на WordPress блог в HD якості

Доброго всім дня! Буквально сьогодні я стикнувся з ситуацією, над якою ніколи і не задумувався, а саме: «Як вставити відео з YouTube на блог одразу в HD якості». Як правило — я записую всі свої відеоуроки з розширенням 1260×720 або 1280×720, що дозволяє транслювати матеріал в доволі хорошій якості, якщо ці відео дивитись в оригіналі. А якщо переглядати з відеохостингу YouTube? Тут все не так гладко.

Відео з YouTube в HD

Ютуб дуже сильно ламає (стискає) якість відео, перетворюючи його в менший за об'ємом файл, що робить перегляд не дуже комфортним. І хоча оригінал буде у високій HD якості, при відтворенні одразу цієї якості не помітиш. Наскільки я зрозумів — YouTube автоматично видає Вам ту якість, яка найбільш пасує під конкретний випадок, тобто, якщо низька швидкість інтернету — Ви отримаєте якість 240-360 р., якщо інтернет більш-менш — отримаєте 480р.

По ідеї, при нормальному інтернет-з'єднанні Ви повинні одразу отримати HD якість (якщо відео підтримує) в 720р або 1080р., але так буває не завжди. Коли вставляється якийсь «лівий» ролик з Ютуба — то біда його бери, нехай собі відтворюється як забажає, але коли мова йде про Ваші відео — таке положення речей не може влаштовувати. Адже користувач, який запускає Ваш ролик, не буде клацати по налаштуваннях і обирати оптимальну якість, а просто закриє відеоряд і піде далі.

Якість відео

Що ж робити? Як змусити Youtube одразу транслювати Ваші відео з каналу в HD якості? Адже це дуже важливо, якщо Ви надумаєте вставити трішки більший розмір від стандартного 640×360 чи 640×480. Я спробував вбудувати в сторінку блогу відеоурок розміром 853×480 — результат жахливий, якість дуже спотворюється і якщо для перегляду якогось жартівливого ролика це ще підійде, то для вивчення детального відеоуроку, де потрібно чітко бачити кожен елемент, це не пасує.

Облазив я всі налаштування самого аккаунту YouTube, але там якоїсь галочки чи ще чогось — не знайшов. Засів за пошук — також нульові результати. Але на одному з форумів натрапив на рішення, яке дозволило транслювати відео на блозі одразу в HD якості. Отже, заходимо в свій обліковий запис на YouTube та обираємо відео, яке ми бажаємо вставити в блог.

Опускаємось нижче і під роликом шукаємо кнопку «Надіслати».

Кнопка Надіслати

Далі — у вкладочці, що відкрилась, знаходимо кнопочку «Вставка».

Кнопка Вставка

Тепер ми можемо обрати розмір відео та певні параметри. Я знімав галочку з пункту «Показувати схоже відео, коли відео закінчується» і в результаті ми отримуємо код, який необхідно вбудувати в статтю чи на сторінку блогу.

Налаштування відео

Ось власне цей код нам і пропонують вставити в потрібне місце:

Але ... якщо ми це зробимо зараз, то YouTube буде знову видавати нам ту якість, яку врахує за потрібне, але для нас це не підходить. Ми бажаємо одразу транслювати нашим відвідувачам ролики в HD якості, для цього робимо наступне:

— після URL самого ролика з коду

перед лапками, вставляємо наступне значення

В результаті ми повинні отримати наступний лінк всередині коду

і весь код буде виглядати наступним чином

Ми змушуємо Youtube одразу показувати користувачам відео в потрібній нам HD 720 якості. Тепер, якщо відвідувач натисне на «Пуск» — одразу біля налаштувань з'явиться позначка, яка говоритиме, що відео відтворюється в HD форматі.

HD якість

Це дуже важливо, тому що користувач одразу побачить якість відео та професіоналізм власника.

При чому врахуйте, що в такому випадку Ви залишаєте iframe відкритим для індексації, тому, при необхідності, попіклуйтесь про заборону враховувати цей код пошуковими системами. Ось, в принципі, і все.

Повірте, знати це просто необхідно, тому що якість відео (особливо — відзнятого з екрану Вашого монітора) значно підвищується і Ваші відвідувачі бачитимуть професійне виконання.

Слідкуйте за оновленнями блогу — дуже скоро я опублікую ряд відеоуроків для тих, хто має бажання створити власний блог, але, з якихось причин, не завантажує цілий курс і не вивчає повну інформацію. Це буде такий собі експрес-варіант для всіх бажаючих.

На цьому сьогоднішній коротенький пост я закінчую, іду дописувати уроки, а Вам бажаю гарного дня та приємних вражень.

Шануйтеся!

Як створити блог на WordPress своїми руками

Абсолютно безкоштовний УКРАЇНОМОВНИЙ відеокурс, який покаже Вам весь процес створення персонального блогу з нуля. Навіть якщо Ви ніколи не мали відношення до сайтобудування, за допомогою цього курсу Ви ГАРАНТОВАНО створите класний блог власноруч!
Все чесно, просто та прозоро - ніяких прихованих "сюрпризів".
Ваша копія вже готова до відправки. Просто вкажіть куди відсилати і отримайте відеокурс НЕГАЙНО!

Ваш E-Mail в безпеці

До запису "Як вставити відео з YouTube на WordPress блог в HD якості" 4 коментарі
 1. Pavlofox коментує:

  Корисна порада, візьмем в закладки. Бо дійсно, не кожен відвідувач знає де можна змінити якість відео, і дивляться ролики з гіршою картинкою.

  На днях потрібно буде вставити відео в пост — пригодиться.

  • Олег Волощук коментує:

   Сам не знав, доки не прийшлось вставити відео більшого розміру ... не звертав просто уваги, а варто було б.

 2. Саша коментує:

  Навіть не знав що таке можливо. Корисна стаття.

 3. Сергій коментує:

  Дякую за публікацію!

Залишити свій коментар

Пошук по сайту
Слідкуйте за новинами

Ваш E-Mail в безпеці!

Безкоштовні відеокурси
Категорії
Активні читачі
Останні коментарі
 • Олег Волощук: Можу помилятись, але здається що файли типу X3DAUu …
 • Олег Волощук: З версії 3.7, якщо не помиляюсь, таке оновлення мо …
 • олег: а якщо встановити просто новий пекет Дірекс
 • Serhiy: Сьогодні прийшло таке повідомлення, схоже Вордпрес …
 • Олег Волощук: Тоді ru. dll-files. com/x3daudio1_1.dll.html (проб …
 • олег: А якщо наприклад така програмка вибиває як X3DAUud …
 • Олег Волощук: Якщо по простому, то це контрольні суми певних фай …
 • Igor: ...розраховувати та перевіряти контрольні суми... …
 • Олег Волощук: Картку, якщо я не помиляюсь, потрібно прив'язати н …
 • андрій: і скажіть як в обміннику привязати карту приватбан …
 • Рекомендую
  На правах реклами
  Підтверджено Google  © 2015    Олег Волощук    //    Вхід   //    Вгору