Як запустити два і більше Skype на одному комп'ютері

Дата: 12 жовтня 2013 Рубрика: Інтернет та мережа Коментарі: 8 коментарів

Вітаю! Нещодавно я отримав листа від користувача з проханням: «Скажіть, а можливо запустити два Скайпи на одному ПК? В мене є робочий і особистий Skype, та зайти одночасно не вдається.» Питання, виявляється, поширене і вже кілька разів я відписував на пошту користувачам, але отримавши чергового листа — вирішив написати про це керівництво. Отже, для чого взагалі потрібно два облікові записи Skype? Ситуацій може бути багато — особистий і робочий, загальний і тільки для певних контактів, якась служба підтримки, під певні проекти і т.д. Як же подружити два Скайпи на одному ПК?

Все дуже просто, не потрібно нічого додатково інсталювати. Для початку визначимось, що другий обліковий запис у Вас уже є і Вам необхідно його просто запустити одночасно з основним на одному комп'ютері. Як і будь-яка програма, Skype завантажується з ярлика на робочому столі, клацнувши по якому ми даємо команду файлику Skype.exe. Відповідно, якщо ми виходимо з програми і запускаємо її ще раз, то у нас вибір невеликий — ввести один або другий обліковий запис. Якщо ми клацнемо по ярлику при запущеному Скайпі — то просто відкриється працююча програма і все.

Як же запустити другий Skype, не виходячи з першого облікового запису? Робимо декілька простих дій. На робочому столі у нас є ярличок встановленого Скайпу — для початку нам потрібно зробити його копію, тобто — ще один аналогічний ярлик. Клацаємо правою кнопочкою мишки по іконці встановленого Skype і обираємо функцію «Створити ярлик».

В результаті ми отримаємо два однакових ярлички з однаковими функціями. По якій іконці ми б не клацнули — зайти зможемо тільки в один обліковий запис.

Тепер нам потрібно вказати для другого ярличка певну команду, яка дасть програмі зрозуміти, що запускати необхідно зовсім інший Skype, не виходячи з першого. Для цього клацаємо по новій іконці правою кнопочкою і обираємо «Властивості».

У віконечку, яке з'явиться, обираємо вкладку «Ярлик». Тут, в полі «Об'єкт», ми бачимо шлях, де лежить виконуючий файл Skype.exe. Ось тут нам і потрібно вказати команду, яка дасть програмі зрозуміти, що ми від неї хочемо.

Наразі основний обліковий запис Skype у мене запущений, я буду заходити в тестовий аккаунт, який спеціально зареєстрував для цієї статті.

Тестовий скайп має логін testoviy36 та пароль testoviy36548795. Зараз ніяк мені не вийде зайти в цей обліковий запис, не вийшовши з основного. Тому, в полі «Об'єкт», яке ми бачимо у віконці «Властивості» я прописую наступну команду:

— після шляху, який тут стоїть по-замовчуванню, я ставлю пробіл і пишу наступне /Secondary /username:testoviy36 /password:testoviy36548795

де /Secondary — команда, яка вказує програмі, що потрібно запустити зовсім інший Скайп і не виходити з першого, /testoviy36 — мій новий логін, а /testoviy36548795 — мій новий пароль. В результаті у Вас повинно вийте наступне:

Не забувайте за пробіли — інакше працювати не буде. Тиснемо «Застосувати» і «ОК». Отже, повний шлях в полі «Об'єкт» повинен виглядати наступним чином:

Звичайно, що шлях до файлу Skype.exe («D:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe») у кожного буде різний, в залежності від того, яка у Вас операційна система та на якому диску встановлений Skype.

Тепер ми можемо перейменувати другий ярлик так, як нам буде зручніше, по логіну, як приклад.

У мене на робочому столі дві іконки Skype під різними іменами і один запущений основний Скайп.

Тепер пробуємо запустити другий Skype — якщо все зроблено вірно, не пропущені пробіли, то все запрацює. Відкриється одразу Ваш новий аккаунт, адже всі дані ми прописали. Для чого було прописувати логін і пароль? Щоб не вказувати кожного разу дані, а завантажувати додатковий Скайп миттєво.

Отже, запускаю новий Skype і бачу, що все працює чудово.

Аналогічно — працюють і віконечка двох аккаунтів, можна спокійно переміщувати їх місцями і відповідати одразу у двох.

Якщо ж Ви роздумаєте використовувати другий Skype — достатньо просто видалити ярлик. І все. А зайти через основну іконку Ви зможете під одним або під другим логіном — обліковий запис нікуди не дівається.

Повторюсь — ситуацій, коли потрібен другий обліковий запис Skype, можна змоделювати багато, дивіться самі — потрібно Вам це чи ні. Але, судячи з кількості листів, цей спосіб цікавить все більшу кількість користувачів. А додавши цю статтю собі в закладки — Ви будете тепер знати, як запустити два Skype на одному ПК одночасно.

При чому, таких облікових записів можна зробити не тільки два, а скільки буде потрібно.

Вдалого Вам дня, гарних вихідних, з наступаючим святом Покрови.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Як запустити два і більше Skype на одному комп'ютері" 8 коментарів

 1. Павло коментує:

  Дякую за інфу. У мене така проблема на основному комп'ютері — два скайпи, мій і дружини, й можна продовжити — два гуглівські профілі, два фейсбуки й так далі. Вирішив проблему тим, що за за комп’ютер майже не сідаю, віддав його дружині й дітям, а сам користюся нетбуком, до якого прикупив монітор :). Але вирішення проблеми кількох профілей на одному компі треба знати.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Ну це скоріше для одного користувача, якщо два чи більше — то просто самого користувача простіше зробити.

   Відповіcти
 2. Валентина коментує:

  Ну дякую, спробую... але як же до речі ця стаття мені попалася саме тоді, коли я «збилася з ніг»у пошуках цього питання в інтернеті... :roll:

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   ;-) ;-) пробуйте, мені це допомогло, я вже почав шукати альтернативу Skype, але тут вчасно вирішив спробувати))

   Відповіcти
   • Валентина коментує:

    Не виходить... другий ярлик створився, але коли натискаєш правою мишкою на властивості в новому ярлику, там у графі об'єкт нічого немає, вона неактивна... :sad:

    Відповіcти
    • Олег Волощук коментує:

     Цікаво звичайно, повинна бути активна — там варіантів то немає ніяких.

     Спробуйте тоді вказати на основному ярлику шлях до другого скайпу, а основний потім з меню Пуск-Всі програми-Skype натиснете правою кнопочкою «Відправити на робочий стіл».

     Відповіcти
 3. Анна коментує:

  о! ви мій кумир!!! у нас з чоловіком це дійсно проблема. Вже знайомим роздали і моє і його імена в скайпі, вони знають, що писати треба тому, хто он-лайн. Але це не вирішувало проблеми з робочим скайпом.

  Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (24)
Останні коментарі
 • Віктор Хільчук до Використовуємо звичайну флешку в якості оперативної пам'яті на OC Windows
 • Олег Волощук до Використовуємо звичайну флешку в якості оперативної пам'яті на OC Windows
 • Віктор Хільчук до Використовуємо звичайну флешку в якості оперативної пам'яті на OC Windows
 • Олег Волощук до Використовуємо звичайну флешку в якості оперативної пам'яті на OC Windows
 • Pavlofox до Використовуємо звичайну флешку в якості оперативної пам'яті на OC Windows
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Віктор Х.(4)
Pavlofox(3)
Саша(3)
Ігор(3)
Козак(2)
Володими.(1)
Владисла.(1)
Валентин.(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
52 / 0.549 / 58.06mb
Вгору