Не запускається програма? Для Вас RuntimePack

Автор: Lusakan | Дата: 7-08-2012, 15:13 | Категорія: Комп'ютер
Одного разу ми вже розглядали можливі проблеми при запуску ігор на ПК. Вони виникають через відсутність певних бібліотек в операційній системі. Але проблеми запуску бувають не тільки в іграх, але й в інших програмах, таких як Adobe Photoshop, Macromedia Dreamweaver та інших. В багатьох користувачів це викликає паніку і вони нарікають на розробників програмного забезпечення. Але не завжди це правда.Знайома картинка? smile Коли вибиває таке віконце, переважна більшість користувачів думає, що проблема в самій програмі чи в додатку. Це не так, проблема може бути і в самій ОС внаслідок апаратного збою, програмного глюку чи просто "прямих ручок". Не рідко це стається в тих, в кого до ПК необмежений доступ мають діти. Вони можуть просто видалити потрібний файл, не усвідомлюючи цього. Але не будемо шукати причини виникнення такої помилки, поговоримо про спосіб її вирішення.
Переглядів: 19 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Windows 7 32(86)-біт чи 64-біт?

Автор: Lusakan | Дата: 14-07-2012, 10:54 | Категорія: Комп'ютер
Нещодавно виникла в мене дилема, яку операційну систему ставити на ноут - Windows XP чи Windows 7, 32 чи 64 бітну. Справа в тому, що був придбаний ноутбук мого улюбленого бренду Lenovo з процесором Intel Core i3, частотою 2.3 ГГц і з 4 гігами оперативки. Звичайно, що виникло бажання по максимуму використовувати можливості машини. Ноутбук йшов без встановленої операційної системи, тому прийшлось вибирати - що поставити на борт для повноцінної роботи.Звичайно, що Windows Xp 32(86) бітна відпала зразу, тому що не побачить 4 гб оперативки, а 64 ставити чомусь не хотілось. Хоча по параметрах, якщо у Вас 4 гб оперативки - 64-бітна ХР повинна побачити їх всі. Користуватись якимись сумнівними ключами для прошивки Біос, щоб розігнати 32-бітну ХР на 4 гб також не було ніякого бажання, тому вибір мій зупинився на Windows 7. По мірі налаштування Windows 7 я буду публікувати корисні поради та керівництва для повноцінної роботи Вашого ПК, якщо Ви надумаєте ставити операційною системою Windows 7. І так...
Переглядів: 14 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Як правильно виставити файл підкачки на XP

Автор: Lusakan | Дата: 21-06-2012, 17:45 | Категорія: Комп'ютер
Кому не відомо - коротко поясню: файл підкачки оперативної пам'яті служить для того, що б допомогти операційній системі запускати процеси чи програми тоді, коли основна оперативна пам'ять зайнята.Мене багато раз запитують, чи можна взагалі його не виставляти і чим це загрожує. В цій статті ми коротенько розберем, чи можна взагалі цей файл зняти і як його правильно виставити.
Переглядів: 30 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Перевіряємо вінчестер на помилки

Автор: Lusakan | Дата: 20-06-2012, 12:54 | Категорія: Комп'ютер
Як перевірити жорсткий диск ком'ютера (вінчестер) на помилки та биті кластери? Для цього існує безліч програм, утиліт, але ми розглянемо два варіанти - як запустити перевірку вінта можливостями Windows XP не встановлюючи додатковий софт.Зразу хочу сказати, не робіть цю перевірку дуже часто, для профілактики. Зробили раз, перевірили і на півроку забули. Не варто навантажувати лишній раз вінчестер.
Переглядів: 59 Коментарів: 0 Подяк: 0 Додати в закладки

Як відключити оновлення в Skype

Автор: Lusakan | Дата: 5-06-2012, 11:17 | Категорія: Комп'ютер
Доброго дня всім!

Сьогоднішня стаття присвячена такому поняттю, як відключення оновлення Skype. Здається, що може бути простіше? Зайшов в налаштування, відключив оновлення і все. Але не все так просто))).Виявляється розробники в останніх версіях Skype просто вирізали цю функцію, її немає! Хочеш не хочеш - а оновлювати тобі прийдеться, хіба що ігнорувати повідомлення про вихід нових версій. Для когось це не проблема, натискаєш НІ і не оновлюєш, особисто мене це напрягало.

Який вихід? Варіантів декілька:
Переглядів: 79 Коментарів: 0 Подяк: 1 Додати в закладки

Проблеми при запуску гри чи інших програм

Автор: Lusakan | Дата: 2-06-2012, 13:29 | Категорія: Комп'ютер
Дуже часто до мене телефонують люди, яким я перевстановлював операційну систему або хтось сам собі встановлював з питаннями, чому не запускається та чи інша гра або програма. Виникає помилка на кшталт "не знайдено файл d3dx9_**.dll" і гра просто не завантажується. Це пов'язано з відсутністю в бібліотеці DirectX певного файлу, зокрема d3dx9_**.dll. Хоча назва файлу в помилці може бути різною - причина єдина - його відсутність.Як вирішити цю проблему? Адже прикро, коли Ви купили диск з грою за 100 грн., а погратися не можете.
Переглядів: 85 Коментарів: 2 Подяк: 1 Додати в закладки