І знову про «великих бізнесменів» або чергова цяцька для дурників

Дата: 27 вересня 2013 Рубрика: Обережно - лохотрон! Коментарі: 10 коментарів

Доброго осіннього дня, шановні читачі! Так, осінь вже дається чути прохолодою, дощами та запахом морозного повітря, що ж — на носі жовтень, пора готуватись до холодів. Якщо вірити прикметам, то зима цього року буде люта, про це свідчить велика кількість грибів (так кажуть народні повір'я). Але не про погоду ми з Вами будемо говорити, а побалакаємо знову про так званих «онлайн бізнесменів» та їхні пропозиції.

Бажання заробити легкі гроші просто вроджена риса більшості користувачів інтернету, адже глянцеві фото доларів, автомобілів та яхт, які розкидані по всій мережі, дуже сильно впливають на підсвідомість, а вдало написаний  текст та майстерно завуальована шахрайська пропозиція — роблять своє діло.

Час від часу зустрічаєш на теренах унікальні, мега пропозиції «стабільних компаній світового рівня», які просто готові задарма віддати нам декілька тисяч доларів, ну просто так, нічого робити взагалі не потрібно. Мовляв, у нас взагалі не потрібно напружуватись, когось запрошувати, щось рекламувати ... просто підключайся і буде тобі щастя!

Виникає запитання: а звідки тоді беруться гроші і за що мені будуть платити? За гарні очі чи може за те, що я «обраний», опинився в потрібному місці в потрібний час? Все це дурня, ніхто і ніколи не буде платити тільки за сам факт перебування в якійсь банді команді, щось та потрібно буде виконувати.

Колись я вже писав, що такі бізнесмени щільно окупували соціальні мережі і просто завалюють всіх користувачів своїми «унікальними шансами» заробити на щасливе майбутнє, при чому ці «можливості» дуже часто змінюють напрямок. Вони напрошуються в друзі, а потім повертають це так, ніби Ви добавились до них і навіть чимось уже залишаєтесь зобов'язані.

Існує така фішка — людина створює сторінку, додає реальні, живі фото, запрошує безліч друзів (скажемо з відповідного регіону), потім друзів цих друзів ... і раптом сторінка перейменовується в якусь «Надежду работающую дома».

Уявляєте? Без вкладення коштів, не продажі ... казка просто. Міф. Не буває бізнесу, не буває коштів там, де немає продаж. Будь-яка діяльність має на увазі продажі — товару, послуги тощо. Або ... піраміда (на кшталт МММ), там немає що продавати, там верхи наживаються на низах, класичний приклад самої стійкої фігури.

Ну або як варіант такий тип повідомлення, але все зводиться до одного — потрібно кудись вступити або за щось заплатити.

Буває що пропонують зі старту відверте лайно (вибачте не слові — наболіло) на кшталт набору текстів, збору кулькових ручок або тому подібне.

Друзі, не ведіться, не буває легких грошей, а безкоштовний сир самі знаєте де ...

Є ще такі унікальні та безпрограшні пропозиції, які я вже розпізнаю з першого повідомлення, всі вони як під копірку. Популярна зараз стала паливна тема, де продають різні біо-добавки. До речі, колись до мене підходив чоловік, пом'ятого вигляду, з перегаром і пропонував «шикарний бізнес» на економії палива — зразу було видно, що ця «тема» високодохідна.

От для чого я розвів цю балаканину і що я хочу всім сказати:

1. Якщо Вам пропонують заробіток без вкладень коштів — не вірте, не буває такого. Рано чи пізно Вам запропонують за щось заплатити.

2. Якщо Вам пропонують бізнес без запрошень — не вірте! Для чого тоді Вас запрошують? Сиділи б собі тихенько і клепали грошенята.

3. Якщо Вам пропонують бізнес без продаж — тікайте, не буває такого. Це або повний лохотрон, або проста фінансова піраміда — там дійсно немає що продавати.

Запам'ятайте:

Гроші в мережі є, адже це звичайний ринок, де існує попит і пропозиція, але реальний дохід, реальний заробіток може бути тільки тоді, коли Ви реально працюєте, реально щось пропонуєте.

Все що за межею цього — відверте шахрайство. Майте на увазі, що всі ці тіньові пропозиції зараз так реально та майстерно маскують, що подекуди важко розрізнити — де правда, а де брехня.

Товар-гроші, послуги-гроші — по іншому не буває, не буває схеми «лежу і не працюю — маю гроші».

Я щиро бажаю Вам не потрапляти в пастки шахраїв, бажаю Вам не витрачати свої кошти на вітер і завжди пам'ятайте, що ласих ротиків на Ваші гроші знайдеться дуже багато.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "І знову про «великих бізнесменів» або чергова цяцька для дурників" 10 коментарів

 1. Валентина коментує:

  стаття на біс :!:

  Відповіcти
 2. Pavlofox коментує:

  Хороша стаття, про щось подібне хочу написати сам.

  Ще дивують бізнесмени які нібито заробляють по 70 000 грн щомісяця, але продають якийсь курс за 400-500 грн. Якщо ти такий крутий бізнесмен і тема в тебе така прибуткова, то для чого розкривати секрети?

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Ну всім відомо, що курси про те, як заробити гроші — це власне ні що інше, як звичайне кидалово. Вся суть в тому, що максимум чому можуть навчити — це зроби щось подібне і продавай. От і вся система.

   Відповіcти
   • Pavlofox коментує:

    Я сьогодні слухав семінар бізнесмена в якого 36 (!) підприємств.

    При чому практично всі його стартапи на початках провалювались, він починав з нуля. То він каже: "запам'ятайте собі, що ніхто, ніякі курси та покрокові інструкції не навчать вас бізнесу. Це можна зробити тільки самомстійно, набивши «гулі».

    Ось так.

    Відповіcти
    • Олег Волощук коментує:

     100% мудрі слова.

     Відповіcти
    • Валентина коментує:

     Тут я не зовсім згодна... знання потрібні... і великий уклін тим, хто нам їх дає, адже ці люди самі витратили на це не мало своїх сил і часу... але без шишок , звичайно, ніяк... самому треба дертися :roll:

     Відповіcти
     • Олег Волощук коментує:

      Тим хто надає — так, але нажаль таких або зовсім немає, або одиниці. Все решта — бла, бла, бла ...

      Відповіcти
    • MrVigner коментує:

     Курси, уроки — вони можуть дати базові, початкові знання, але далі треба все самому робити, натикатись на свої камені, здобувати власний досвід і вже з ним продовжувати.

     Як показує практика — скільки не слухай і не читай про чужий досвід, якщо свого власного не набуватимеш то далеко не «заїдеш».

     Відповіcти
     • Олег Волощук коментує:

      Саме так, не посперечаєшся, але на жаль так мало дійсно дієвих керівництв...

      Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (24)
Останні коментарі
 • Саша до Як зробити скріншот екрану — хмарний скріншотер Joxi в допомогу
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Валентина до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Валентина до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Павло(4)
Саша(2)
Валентин.(2)
Vlad38(2)
Валентин.(1)
Ольга(1)
Pavlofox(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
51 / 0.353 / 57.83mb
Вгору