Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Зламаємо Однокласники та будь-які інші профілі — лохотрон!

Дата: 24 січня 2013 Рубрика: Обережно - лохотрон! Коментарі: 4 коментарі

Хех ... як хочеться деколи знати секрети чужих людей — саме на цих почуттях і грають шахраї, ставлячи перед собою одну єдину мету — заволодіння нашими грошима! «Розвод» примітивний, але, як говорить давня мудрість, все геніальне — просте. І неймовірна кількість довірливих користувачів потрапляють в цю пастку та чешуть потім маківку, клянуть себе, інтернет та все на світі!

А суть розводу дуже проста — люди на різних сайтах та в Youtube зустрічають оголошення «просунутих» спеціалістів, які обіцяють без проблем зламати профіль будь-якої соціальної мережі — Однокласники, FaceBook, Вконтакті та інших. Ох як солодко вони співають — мовляв, Ви зможете дізнатись секрети своєї дівчини, з ким спілкується Ваша дружина, листування начальника, ну і тому подібне.

І спокуси беруть своє — як Єва спокусила Адама яблуком, так шахраї грають на нотках душевної невпевненості, підозрілості, бажання бути володарем ситуації та знати все про всіх. Для цього необхідно всього навсього завантажити програмку з найновішими базами профілів в Однокласниках, FaceBook та Вконтакті і скрипт самостійно видасть Вам на руки дані для доступу до чужих таємниць.

Практично завжди тут робиться цікавий психологічний трюк — посилання на завантаження цих баз так завуальоване та важкодоступне, що добравшись нарешті до нього, користувач готовий віддати що завгодно, лиш би побачити результат.

Отже, завантаживши таку програму, агент 007, тобто користувач :) бажає одразу ж зламати чужий профіль, але тут його чекає неприємний сюрприз — для того, щоб активувати цю «шедевральну програму» потрібно заплатити. Отакої! Але нехай, ціна, як правило, невелика — 10-15-20 доларів, тому за можливість володіти таємницями іншої людини користувач готовий заплатити.

Я думаю, що нікому не потрібно пояснювати, що після «активації» ніяких логінів та паролів ніхто не отримує, адже мета цієї програми була одна — забрати Ваші гроші, а це вона виконала на всі 100%.

Приблизно ось так виглядає інтерфейс цих супер-мега-потужних зломщиків. Звичайно, що інтерфейси можуть відрізнятися та й способи вимагання виплат також, але принцип, ядумаю, Вам зрозумілий:

Однокласники, Вконтакті, FaceBook Ваших знайомих залишаються в безпеці, а Ви залишаєтесь без грошей. І Вам ще дуже поталанить, якщо Ви позбудетесь просто певної суми. Дуже часто за допомогою цих «взломщиків» Ви повідомляєте шахраям свої логіни та паролі.

Разом з такими програмульками Ви можете прихопити такий букет мережевих черв'яків, троянів, шкідливих скриптів та іншої зарази, що не допоможе ні один венеролог. Прийдеться ампутувати перевстановити операційну систему. Ну це звичайно жарт, але хто його зна, що з такими зломами Однокласників, Вконтакті та FaceBook Ви можете занести на свій ПК. І не завжди антивірусні програми розпізнають в цих скриптах загрозу.

Над створенням соціальних мереж, Однокласники, Вконтакті, Мой Мир, Фейсбук ... працює не одна людина, трудиться цілий штат програмістів. Невже Ви думаєте, що «школоті» так легко вдасться зламати профілі в цих соціалках? Зламати, звичайно, можна, якщо замість пароля використовувати рік свого народження або щось на кшталт. А так ... не все настільки просто, безпеці своїх розробок автори приділяють велику увагу.

Не буду сперечатись, ламають соціалки і насправді, але по-перше, роблять це дійсно досвідчені хакери, а по-друге, за 20 баксів продавати свою технологію Вони не будуть, та чи будуть взагалі. Їм своя безпека та таємничість важливіша.

Тому друзі, запам'ятайте, якщо десь, колись хтось буде Вам пропонувати зламати Однокласники або інші соціальні мережі Вашого товариша, пам'ятайте — це лохотрон!

Ні в якому разі не завантажуйте ніякі програми, не встановлюйте нічого та не пересилайте нікуди гроші — інакше не Ви будете володарями ситуації, а хтось буде знати всі Ваші таємниці і може залишити Вас з голим ... гаманцем. Будьте обережні, керуйтеся здоровим глуздом та не надійтесь 100% на антивірус, не думайте, що коли у Вас на ПК стоїть, як приклад, новий Каспер, то ви в танку.

І невеличке відео на тему, що не потрібно бути надто довірливим.

Шануйтеся!

P.S. До речі, завтра я буду відзначати свій 35-й день народження (ого!) — поздоровлення приймаються :) .


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Зламаємо Однокласники та будь-які інші профілі — лохотрон!" 4 коментарі

 1. Валентина коментує:

  Спасибо за советы и предостережения Олег. Я всегда узнаю много нового и полезного на твоем блоге. И , сегодня в день твоего рождения, пусть у тебя будет шквал посетителей, лови стишок...

  Желаю я тебе успеха,

  Поменьше жизненных преград...

  Побольше поводов для смеха,

  Побольше в кошельке деньжат!

  Бери от жизни все ,что можешь,

  Все,что прекрасно и светло,

  Ведь жизнь на жизнь ты не умножишь,

  А жить нам дважды не дано.

  К свершеньям новым, в новый путь!

  Удачи !

  :???:

 2. fenicandes коментує:

  Зі святом, Олеже!

  Здоров'я, удачі, добробуту, успішного розвитку проектів!

  Дякую за твою інтернет-позицію (якщо так можна назвати:)і велику пророблену роботу на ниві української блогосфери:).

  Нехай вона цінується, й приносить очікувані (та надочікувані:) плоди!

  Хай щастить!!!

  • Олег Волощук коментує:

   Велике дякую!!! От п'ю каву в перерві святкування та переглядаю коментарі. Щире дякую! :idea:

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (16)
Кращі коментатори
fedun(3)
igor(1)
Вгору