Вплив інфопродуктів на бренд або чому варто створювати безкоштовні курси

Дата: 23 листопада 2013 Рубрика: Про заробіток Коментарі: 2 коментарі

Мої вітання, шановне товариство! Заголовок цієї статті дещо загальний, але я спробую пояснити Вам — що тут мається на увазі. Багато з нас вже ведуть свої блоги, багато користувачів розпочали створення і велика кількість в роздумах — варто чи ні. Так чи інакше — людина ставить перед собою ряд запитань: якої тематики буде ресурс, який контент викладатиметься, чим зацікавити відвідувача, що корисного дати читачам ... і от останнє питання, в своїй суті, найголовніше. Важливо, надзвичайно важливо мати в арсеналі і віддавати своїй аудиторії щось КОРИСНЕ. При чому, не принципово, що це буде — відео, аудіо, книга, консультація, послуги ... не суть, головне — людина повинна бачити, що потрапивши на Ваш ресурс — вона щось ОТРИМАЄ.

Дайте читачам якийсь бонус! Не скупіться! Люди дуже полюбляють щось отримувати і не платити за це гроші — виконайте це бажання! Звичайно — створення та напрацювання таких бонусів вимагає часу, певних технічних навичок, але воно того вартує. Класний, дійсно корисний і безкоштовний подарунок, який може отримати кожен відвідувач Вашого ресурсу, може стати постійним джерелом трафіку, основною фішкою вірусного маркетингу і дуже дієвим важелем в розкрутці Вашого імені!

Не секрет, що дуже часто читачі, після перегляду певної порції інформації, шукають сторінку «Про автора». Людям цікаво — що за чоловік створив цей ресурс, що його цікавить, чим він дихає і в багатьох випадках саме бренд стає ключовим при заснуванні якогось бізнесу чи іншої діяльності в мережі. Не нехтуйте цим.

Ви можете роздавати свій бонус просто так або за виконання певних незначних дій, наприклад: за перший коментар, за підписку на поштову розсилку, за відгук, за рекомендацію ... вигадати можна безліч чого. Читачам це неважко, адже за таку дрібничку вони отримають корисну книгу, аудіо-підкаст, відеокурс ..., а Ви — постійного відвідувача і його рекомендацію та позитивне враження. Таким чином Ви сформуєте ядро, постійну аудиторію ресурсу, яка буде приходити не з пошукових систем, а з закладок свого браузера — це багато чого вартує.

Покажу Вам простий приклад: не так давно я закинув свій безкоштовний відеокурс «Як створити блог на WordPress своїми руками» на ряд трекерів. Завантажуйте, нічого не маю проти ... просто так, безкоштовно! Звичайно, що поряд з релізом я опублікував посилання на свій ресурс — хто не завантажить, той хоча б перейде на сайт з цікавості. І що Ви думаєте? Завантаження пішли, перегляди пішли ... отже можна взятися за цю справу більш серйозніше і знайти ще з десяток таких вільних трекерів.

Десь завантажують більше, десь менше ... але забирають, значить людям це цікаво!

А на якихось торрентах переважають перегляди, а не завантаження, значить тут вже мають інформацію про створення блогів, але на ресурс, все ж таки, зайдуть.

Якщо щільніше присісти на розповсюдження курсу по торрент-трекерах (чим я і займусь) — то і результат буде суттєвіший. Безкоштовний продукт буде працювати на благо мого ресурсу і приноситиме відвідувачів на блог та читачів у підписну базу.

Люди, які завантажуватимуть курс, будуть бачити — що автор щось знає, що наповнення продукту корисне і дієве, що чоловік володіє інформацією і таким чином Ви побудуєте ту основу, яка допоможе Вам стартувати в плані заробітку та отримання прибутку. Адже відомо — для того, щоб щось отримати, потрібно щось віддати. Це звичайний маркетинг та реклама.

Чому різні виробники проводять акції, віддаючи на дегустацію свої товари? Правильно. Людина спробує, оцінить і буде купувати продукцію цієї компанії. Аналогічна ситуація і в інфобізнесі. Це дегустація, це реклама, це брендування, це формування авторитету ... це якісний та міцний фундамент.

Коли я готував цю статтю, то згадав про свій колишній відеокурс, який я створював на російській мові в далекому 2010 році. Знайшов на ПК і хочу показати Вам скріншоти. Звичайно, що це була проба сил та пера, але декілька копій я продав.

Все це було зроблено авторан-ом і меню вискакувало в окремому вікні.

Курс розказував про створення сайтів на простому HTML — з чого власне я і розпочинав.

Велику помилку я зробив тоді — почав цей курс продавати. І хоча десь дві сотні доларів я заробив (при ціні в 15$), та набагато більше користі цей продукт приніс би в якості бонусу за підписку, як приклад.

Чому так важлива підписна база? Не секрет, що саме з підписного листа автор отримує найбільшу віддачу при анонсі свого продукту. Чому? Тому що саме в цій базі знаходяться люди, яким Ви зробили щось корисне і які Вам просто довіряють. Буквально сьогодні мені на пошту прийшов черговий лист, з пропозицією інтернет-заробітку. От уявіть себе на моєму місці — кому б Ви повірили? Людині, яка Вам в чомусь допомогла чи ось такому аноніму?

Хтось може подумати, що йому це зайве, адже він не планує займатись інформаційним бізнесом. Не тільки в цій сфері може бути корисно мати бренд, авторитет та підписну базу.

Партнерські програми — доволі пасивний та суттєвий вид заробітку. От чого вартує, скажемо банер з партнерки, який розміщений в сайдбарі блогу і один лист-рекомендація по підписній базі? Так, звичайно, банер на сайті буде приносити користь, але дуже мізерну, ну хіба у Вас відвідуваність буде захмарно-високою ... а от рекомендація партнерського продукту по своїй базі ... а ще коли ця партнерська програма багаторівнева ... результат буде зовсім іншим.

І знову ж — не тільки це. Надаєте Ви певні послуги, консультації ... все це набагато легше робити при наявності постійної аудиторії Ваших читачів, які лояльно до Вас ставляться. А от у формуванні такого ядра Вам може дуже сильно допомогти якась БЕЗКОШТОВНІСТЬ та КОРИСНІСТЬ для Ваших читачів.

Форма підписки в сайдбарі та надпис «Отримайте новини поштою» — практично не працюють. Відвідувачі не хочуть і не будуть заради новин проходити процедуру оформлення підписки, дуже рідко (на RSS підписуються, але це не те). Інша справа, коли за підписку — людина отримує «смачний» подарунок.

Саме тому я завжди наголошував — правильно створений, налаштований блог і генератор підписної бази на ресурсі — основний фундамент будь-якої діяльності в мережі. Саме тому, другим моїм безкоштовним курсом був саме «SmartResponder — E-mail маркетинг по-українськи».

Тут не потрібно щось вигадувати чи придумувати велосипед. Звичайно, якісь фішки, секрети та хитрощі має кожен автор, але основою успішного бізнесу в мережі залишається — блог та підписна база. Тому подбайте про це, якщо у Вас амбіційні та далекоглядні плани.

Бажаю Вам впевненості, вдачі та велику кількість цільових відвідувачів.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Вплив інфопродуктів на бренд або чому варто створювати безкоштовні курси" 2 коментарі

 1. Pavlofox коментує:

  Олег, я вже задумався. Вже нові ідеї виникли.

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Це ж чудово! Бажаю тільки вдачі і реалізації задуманого!

   Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (24)
Останні коментарі
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Валентина до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Валентина до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Павло(4)
Валентин.(2)
Vlad38(2)
Валентин.(1)
Саша(1)
Ольга(1)
Pavlofox(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
50 / 0.485 / 57.72mb
Вгору