Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Про заробіток в інтернеті або яка небезпека на нас чатує

Дата: 10 квітня 2013 Рубрика: Про заробіток Коментарі: 26 коментарів

Привіт, друзі! От ми всі говоримо про те, що було б чудово організувати свій бізнес, працювати на себе, що заробіток в інтернеті — це так класно та солодко, але ... дивимось ми на можливість фінансової незалежності досить поверхнево, тобто нами керують емоції та захоплення, але існує і «темний бік» бізнесу, який приховує щоденну важку працю, інвестування сил, часу та коштів, необхідність бути постійно в тонусі та «на вістрі».

Давайте поговоримо про бізнес — невдачі, але не ті, коли людина свідомо залишає невдалий проект та береться за щось інше — це нормально, це спроби та тестування, а про невдачі, які пов'язані з нашою неготовністю до змін, до нового режиму, до навантажень. Про ті невдачі, які спровоковані злітанням рожевих окулярів з очей, як тільки починаєш щільно стикатися з необхідністю і тут працювати, а не, як думалось, просто знімати вершки та насолоджуватись життям.

Я зовсім недавно розмовляв з одним знайомим по Skype, який закинув свої доволі вдалі та перспективні проекти в інтернеті та повернувся на роботу в офіс. І хоча заробітна плата в нього суттєва, я навіть не уявляв, що можуть платити такі гроші найманим робітникам, та суть діла не змінює — чоловік здався та зробив крок назад, хоча були всі задатки та можливості переплюнути навіть його велику з/п.

Особисто мені він відверто зізнався, чому покинув заробіток в інтернеті та повернувся до звичайної найманої праці. Причина проста, банальна та, я гадаю, найпоширеніша серед тих, хто починає щось випробовувати та рухається в напрямку власної справи. Звичайно, скажете Ви, якщо оплата праці відповідає належному рівню, то можна і попрацювати на когось. Так, я не сперечаюсь, але говоримо ми про причини невдач, а не про запасний варіант, який є не у кожного.

Отже, причина — розпочинаючи власну справу, людина мусить приймати рішення самостійно, генерувати ідеї та працювати не менше (якщо не навпаки), ніж на звичайній роботі. Тобто, основна проблема — самоорганізація та відповідальність! Набагато простіше та легше працювати на компанію, виконувати вказівки з 9 ранку і до 6 вечора та, в кінці місяця, отримувати оплату праці.

За словами товариша, працюючи вдома і на себе, він просто не зміг організуватись та змусити себе виконувати роботу регулярно. Це зрозуміло, адже ти сам собі начальство, можеш дати собі вихідний, можеш дозволити не працювати, поспати довше, відпочити ... але, небезпека в тому, що це так затягує, а повернутися в колію вдається не кожному.

Коли ми йдемо на роботу, то чітко знаємо: не вийдемо — нас оштрафують або звільнять, підемо раніше додому або вийдемо пізніше — аналогічно, не зробимо справу — знову ж таки, санкції і т.д. Тобто, тут в плані організації все набагато легше, ти мусиш! А от коли ти пробуєш працювати на себе — ти не мусиш, ти газда, ти бізнесмен ... і тут криється найбільша небезпека.

Дуже часто не вистачає терпіння, ба навіть впертості. Надзвичайно важливо, при організації своєї справи, вміти твердо іти до своєї цілі. Багато хто очікує швидкого результату, а коли його не отримує — здувається та покидає розпочате.

Нестача самоорганізації, відповідальності та впертості — ось, якщо не основні, то одні з головних складових невдач багатьох людей, хто мріє про власну справу. Впертість, звичайно, в хорошому розумінні цього слова.

Не потрібно іти на пролом, якщо реально видно, що справа не прибуткова, необхідно вміти себе організувати та переключитись на інший напрямок, який має перспективи. Кожна спроба все більше наближає нас до поставленої цілі — це факт.

Стосується це будь — якої сфери і блогінгу в тому числі. Не буває одразу тисячна відвідуваність на лічильнику та сотні доларів прибутку, потрібно довго, вперто та самовіддано працювати, генерувати нові ідеї та нововведення, пробувати різні шляхи та методи.

Заробіток в інтернеті — справа реальна, хтось бачить себе власником популярного ресурсу, який отримує високі прибутки з реклами та партнерських відносин, хтось бачить себе інфобізнесменом і планує заробляти на власних знаннях, але, в будь — якому випадку, перед успіхом стоїть не один місяць, навіть не один рік праці, розвитку та самовдосконалення.

Технічні моменти — діло другорядне, навчитись, при бажанні, можна всьому, головне — не опускати руки, не втрачати надії та впевнено іти до своєї мети. Якщо у Вас є бажання — половина справи зроблена, залишається друга половина — розпочати щось робити та вірити у власні сили.

Плануйте, пробуйте, тестуйте, розпочинайте — якщо Ви відчуваєте в собі сили, бажання та достатньо енергії, значить все у Вас буде чудово і вдало. Просто зробіть крок та розпочніть щось робити, але пам'ятайте — легко не буде, потрібно працювати, працювати багато та вперто, працювати самовіддано.

Шануйтеся!

P.S. Для тих, хто планує заробляти в інтернеті, хто планує займатись блогінгом та інфобізнесом, хто має сміливі плани та прагнення — я готую для Вас потужний поштовх до дії і до правильного бачення технічної сторони заробітку в інтернеті, так що, слідкуйте за оновленнями блогу, вже дуже скоро.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Про заробіток в інтернеті або яка небезпека на нас чатує" 26 коментарів

 1. Pavlofox коментує:

  Багато людей змушені йти працювати на «дядю» через банальну причину — потрібні гроші для життя. А заробітку зі своєї справи немає або не достатньо.

  Сьогодні приїхав від свого дядька, то він хоче розводити бджіл. Залишив роботу, але поки що заробітку на власній справі немає. А «кушать хочется».

  Отак і живем.

  • Олег Волощук коментує:

   Та змушені, то факт, але відношення до власної справи дуже часто не настільки відповідальне, як до роботи на «дядю».

 2. Сергій коментує:

  На початку можна спробувати поєднувати «роботу на дядю» та власну справу i завдяки впертостi та наполегливостi може щось вийти.

  • Олег Волощук коментує:

   Ось саме «завдяки впертостi та наполегливостi», але якщо немає ні того, ні того — Ви думаєте, щось вийде? Абсолютний пшик.

 3. Сергій коментує:

  Не сперечаюсь. Нiчого не вийде, тому й наголосив. По собi знаю :)

 4. Віталій коментує:

  Стаття перегукується з темою мого блогу і тому мені близькі підняті проблеми. Біда ще в тому, як організоване наше суспільство, де відбивається будь-яке стремління займатись улюбленою справою. Наприклад, людина хоче надавати послуги, або продавати якийсь продукт, і потяг в неї є на це, і здібності. Але тут виявляється безліч побічних проблем до яких вона не готова, та й не хоче цим займатись — запутана бухгалтерія, податкова, «правоохоронці» різних мастей, одному чортові зрозуміле законодавство і т. д. От і відбивається охота займатись бізнесом, якби він не подобався, і виникає бажання перекласти відповідальність на іншого (власника підприємства, боса). Хоча самоорганізація грає не останню роль, але вказані фактори не сприяють їй...

  • Олег Волощук коментує:

   Дозволю собі не погодитись, що значить відбиває бажання? Значить не таке сильне було бажання, адже бос також людина і не завжди був босом, в нього також були свої проблеми і біди. Слабкість духу і, можливо, недозріла свідомість, адже десятиліттями нам втовмачували — школа, інститут, робота, а про бізнес — ні слова.

   Тільки власна воля, самоорганізація та бажання змінюватись — а запутана бухгалтерія, податкова, «правоохоронці» різних мастей — це фактори, але не більше.

   • Віталій коментує:

    Добре, поясню інакше. Людина займається улюбленою справою, бізнес непогано рухається. І тут з'являються благодійники, які твою декількарічну роботу по ...наднять годин на добу без вихідних з превеликим натхненням топлять і ти відчуваєш, що нічого не можеш зробити — ні інстанції, ні суди тобі не допоможуть. Добре, коли справа така, що можна втекти «в тінь», а якщо ні? А поряд інший чоловік розвиває з натхненням бізнес, а в нього під боком живий приклад, чи буде бажання весь час і енергію витрачати, знаючи, що все це вилетить в трубу?

    • Олег Волощук коментує:

     А може не вилетить? А може якраз у Вас все вдасться? Тут виходить така штука, що не залежно від результату — повинна бути спроба, не варто ховати голову в пісок тільки через те, що у нас такі умови.

     Якись у Вас песимістичний настрій, Віталій, ми з Вами повинні, по крайній мірі, зробити спробу (спроби), а попрацювати на дядю завжди встигнемо :smile:

     • Віталій коментує:

      Та я не песиміст, скоріше дуже навіть навпаки :grin: . Просто від наших реаліїв не втечеш :| .

      Я якраз з тих, хто втік від дяді і наполегливо шукає свій, хай і невеликий, але незалежний і свій, бізнес.

      Чим і хороший бізнес в інтернеті, що сюди поки що майже не добрались.

 5. Віталій коментує:

  Дозволю собі ще додати щодо боса... Люди ж різні бувають: в одних є принципи, в інших нема; Одні можуть «занести», інші ні; в одних є родичі «там», в інших нема...

  • Олег Волощук коментує:

   Ну не обов'язково успіх в бізнесі — це безпринципність та «родичі», не все так в житті чорно.

 6. Сергій коментує:

  Має будти бажання щось змiнити в своєму життi. Згоден з Олегом. Страх — не причина. Причина — небажання щось змiнити — значить не настiльки хотiв. Тобто причина — не страх, а лiнь. Iнша справа, коли спробував, але нiяк не виходить. Тодi потрiбно аналiзувати ситуацiю i знаходити з неї вихiд. I кожен повинен займатися своєю справою. Потрiбно делегувати повноваження. Питання стосовно «запутана бухгалтерія, податкова, «правоохоронці» різних мастей, одному чортові зрозуміле законодавство і т. д» потрiбно передавати людям, якi на цьому спецiалiзуються.

  Намагайтесь щось змiнити, заробляйте собi iм'я, заводiть новi знайомства i все вийде!..

  Не у всiх вiдомих в iсторiї бiзнесменiв були багатi та впливовi родичi. I не все в життi буває i повинно бути гладко. Кожна людина повинна через щось пройти, здобути життєвий досвiд. Багато хто з нiчого i без сторонньої допомоги заробив собi iм'я i статок завдяки бажанню i наполегливостi.

 7. Сергій коментує:

  Онлайн-бiзнес нам може дати старт. Але в оффлайн, думаю, не помiшає мати свою справу. Вважаю, що повинно бути кiлька джерел доходiв. На початку може бути дiйсно важко.

  • Олег Волощук коментує:

   Саме так, Сергій, от власне це «важко» і відлякує, а потім знаходять 1000 і 1 причину, чому не вдалось ... і поїхало — податкова, органи і т.д... По крайній мірі спробувати варто.

 8. Pavlofox коментує:

  Старт будь-якого бізнесу (офлайн чи онлайн) мені нагадує старт комічного корабля. Потрібно багато енергії щоб відірватись від землі, а потім вже легше.

 9. Сергій коментує:

  Якщо є бажання, то потрiбно пробувати, поки пальне не закiнчеться :) Все iнше — вiдмовки.

 10. Валентина коментує:

  Правильна стаття, з усім згодна..., блогінг дуже цікаве заняття, але людині потрібні гроші , ось він і продовжує працювати за наймом, тому що там хоч трохи, але стабільно платять... і при тому від компа відпочиваєш , а я по чесному боюся в залежність впасти,ось тому і «здуватися» начебто починаєш , як тут дуже влучно сказав Олег... , але бажання вести блог не пропало, хоча в мене його «зжер» локальний хостинг, досі у вимушеній застої...або знову все за новою ... :cry:

  • Олег Волощук коментує:

   Валя, по перше не лякайте людей)) Локальний сервер нічого не зжерає, якби він не працював — то не працював би у всіх. Завжди потрібно шукати причину в собі — виникла помилка — значить Ви щось не так зробили. От така сукупність помилок і викликає небажання далі щось робити, але хто в цьому винен? Сервер? WordPress? Інтернет? ... А може ми самі і винні?

   Я обіцяв допомогти — допоможу, але трішки пізніше, зараз зайнятий допрацюванням нового курсу. Якщо маєте час — зачекайте, або спробуйте розібратись самі. Перевірте правильність прописання даних доступу до бази, користувача та паролю. Перевірте чи не видалений якийсь файл (наявність файлів в новій збірці і те, що у Вас на локальному сервері зараз), коректність назви папок ... причина десь є.

   • Валентина коментує:

    Причина , звичайно, у нас самих і я приблизно здогадуюсь ... це сталося після автоматичного оновлення Word Press... на локальному хостингу це робити небезпечно...

    • Олег Волощук коментує:

     Небезпечно взагалі оновлювати автоматично, не тільки на локальному хостингу, я вже про це говорив не один раз — оновлюйте вручну, ручне оновлення найбезпечніше і працює на локальному також.

     Якщо сталось це при оновленні — перевірте всі дані для з'єднання з базою, спробуйте передивитись відео по ручному оновленні, десь закралась помилка, якщо база даних залишилась — то перегляньте уважно крок за кроком, що і де пішло не так.

 11. igor коментує:

  Хіба є заробіток в інтернеті?) :mrgreen: Ніколи про нього не чув :lol:

  А для чого оновлювати вордпрес?

  • Олег Волощук коментує:

   Не чули — то ще почуєте, заробіток в інтернеті є, як і в будь якій сфері. А оновлювати вордпрес ... для того, щоб прибрати ще більше неточностей та помилок, можете і не оновлювати ... справа Ваша.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (16)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(5)
Ad60(4)
Андрій(3)
Pavlofox(3)
MrVigner(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
Спільнота блогу
Вгору