Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Як банерні та тизерні мережі бояться теми бізнесу та заробітку в інтернеті

Дата: 24 липня 2013 Рубрика: Про заробіток Коментарі: 2 коментарі

Вітаю, любі мої читачі. Нещодавно я стикнувся з дивними умовами певних рекламних майданчиків, а саме банерної та тизерної мережі Bodyclick. Надумав я спробувати монетизувати трішки свій блог, подивитись на результат та ефективність реклами на даному етапі розвитку. Довго обирав підходящі варіанти і зупинився саме на Bodyclick — ця мережа відома вже давно, має багато позитивних відгуків і не чинить шкоди ресурсам.

Мій блог вже має певний траст, не використовував рекламу більше року, має певну відвідуваність — чому б не організувати якусь копійчину для початку? Але ... не так сталось, як гадалось. Переривши форуми та ресурси, поспілкувавшись зі знаючими людьми, я вирішив спробувати саме цю тизерку. І раптом згадав, що колись давно я реєструвався в цій системі, але мій сайт був відхилений через низьку відвідуваність — ну молоде і зелене.

Зайшов в свій акаунт і подав заявку на перегляд участі мого блогу в рекламній мережі. Чекати дуже довго не прийшлось і на наступний день я отримав повідомлення на електронну пошту про надходження відповіді. Коли я відкрив персональний кабінет, то здивуванню не було меж — блог відхилили по причині наявності інформації про заробіток.

Мені стало дуже цікаво — чим керувалась адміністрація Bodyclick? Адже я знаю, що за інформація опублікована на шпальтах, ніяких «лівих» пропозицій заробітку, все чесно і прозоро — описується суть бізнесу в мережі. Ніяких тіньових схем, шахрайських механізмів, лохотронів, МЛМ і тому подібного на блозі немає.

Я вирішив добратися до суті і вийшов на зв'язок зі службою підтримки. Відповідь мене розсмішила, здивувала, але не внесла ясності ані трохи.

Отакої ... не має значення бізнес, заробіток, лохотрон ... не приймаємо і все. Я вже не став допитуватись глибше, залишив все як є, але для Вас, шановні читачі, буде таке собі попередження: маєте на сторінках ресурсів інформацію про заробіток — в системі Bodyclick прийняти участь не вийде. Ну і грець з ними.

Дивно, якщо вони так бережуть свій авторитет і модерують майданчики в ручному режимі, то повинні були б розрізнити, де пишуть про шахрайські методи та способи, а де дійсно корисна інформація про бізнес та заробіток. Та видно лохотрони так вже набили оскому всім, що від будь-якої згадки про гроші модератори тікають від цієї теми, як чорт від ладану.

Хоча ... можливо в чомусь вони і праві. Сьогодні стільки «бізнесменів» в інтернеті, стільки «революційних проектів», стільки компаній, які «тільки заходять на ринок», стільки можливостей «змінити своє життя», що просто дивуєшся, чому ж я ще не мільярдер? Адже все так просто! За тиждень-другий можна заробити купу баксів!

Повісив я, одним словом, старий Google AdSense, який вже і не мій, а зареєстрований на дружину, тому що одного разу Google показав мені дулю з маком і заблокував акаунт. Але, як вже писалося неодноразово, я не покладаю надії на заробіток з контекстної реклами чи посилань, маю трішки інші плани та цілі. Це був так ... експеримент.

Для Вас — якщо плануєте заробляти за допомогою блогу (реклама, посилання, постові і т.д.), то майте на увазі — тизерна мережа Bodyclick не приймає сайти з інформацією про заробіток. Взагалі то, потрібно дуже обережно підходити до вибору таких систем і добре виставляти фільтри тематик, інакше будете мати щигля від пошукових систем. При розумному підході — тизери можуть дати хорошу віддачу, але, повторюсь, уважно вибирайте.

Бажаю Вам зважених рішень та вдалих починів.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Як банерні та тизерні мережі бояться теми бізнесу та заробітку в інтернеті" 2 коментарі

 1. Дмитро коментує:

  То АдСенс набагато кращий. БодіКлік — для розважальних ресурсів. Коли б ви побачили, які тизери буде прокручувати та тизерка, ви може й самі відмовились.

  • Олег Волощук коментує:

   Можливо, не сперечаюсь :smile: Але тоді ще більше не зрозуміла їхня політика.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
iGroup(3)
Pavlofox(3)
igor(2)
Сергей(2)
володимир(1)
Валентина(1)
fedun(1)
Михайло(1)
Спільнота блогу
Вгору