Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Пакет кодеків для Windows 7 — Windows 7 Codec Pack

Дата: 6 серпня 2012 Рубрика: Windows 7 Коментарі: Прокоментуй!

Операційна система Windows 7 менш примхлива до кодеків ніж Windows XP. При встановленні нової ОС Windows 7 на комп'ютер, основні кодеки для звуку, відео та інтернету, в переважній більшості, інсталюються автоматично. Окремо доставляти необхідно тільки кодеки під певне обладнання: під відеокарту, під звукову карту, під Wi-Fi і т.д. Це в тому випадку, якщо крім інтегрованого обладнання на Вашому ПК стоять ще якісь окремі елементи. Наприклад, на моєму ноуті стоїть інтегрована відеокарта плюс відеокарта NVIDIA GeForce 410M об'ємом 1GB. При встановленні ОС відео, звичайно, програється, але для максимальної якості зображення приходиться інсталювати кодеки саме для NVIDIA GeForce. Але існують формати відео та аудіо, які не охоплюються стандартини кодеками, тому тут необхідне стороннє програмне забезпечення.

Сьогодні до Вашої уваги пропоную найповніший пакет кодеків для операційної системи Windows 7, який дозволить Вам прослуховувати чи переглядати файли практично будь-якого формату. Особливим Windows 7 Codec Pack робить те, що в арсеналі цього пакета, окрім кодеків, міститься інструмент для читання субтитрів VSFilter і утиліта, яка показує інформацію про кодеки — GSpot Codec Information Appliance.

Інсталяція Windows 7 Codec Pack дуже простенька, але, по традиції, давайте роглянемо її детальніше. Завантажуємо Windows 7 Codec Pack з нашого серверу або з офіційного сайту і запускаємо. Бачимо віконце розпаковки файлів та підготовки до інсталяції.

Дальше нам запропонують вибрати варіант інсталяції — Easy або Detailed (тобто легкий або Детальний). Давайте виберемо Детальний.

Тиснемо Next. Нам запропонують прийняти ліцензію, ми звичайно погоджуємось — тиснемо I Agree.

По традиції практично всіх розробників пропонується встановити додатковий софт, в даному випадку Тулбар та пошук Yahoo. Тут по бажанню, можете погоджуватись, можете відмовитись. Я галочки знімаю.

В наступному кроці ми бачимо, чим власне відрізняється детальна інсталяція від легкої. При виборі легкого типу — такого вікна у Вас не буде. Кодеки встановляться по замовчуванню. В нашому випадку ми можемо вибрати — що нам інсталювати, а що ні. Якщо Ви розбираєтесь в варіантах кодеків — можете непотрібні галочки зняти, якщо не знаєте який кодек за що відповідає — залишайте все на місці.

Тиснемо Install і чекаємо завершення процесу інсталяції.

В наступному кроці програма відображає нам конфігурацію процесора та графічної карти і пропонує встановити додаткові кодекі для цього обладнання. Можете погоджуватись, можете відмовитись — основний пакет встановиться в будь-якому випадку.

Далі розширена конфігурація аудіо — тут залишайте на першому варіанті, якщо не знаєте точно, що означають запропоновані. Тиснемо Apply.

Все готово. Наступне віконце говорить нам про те, що пакет кодеків успішно встановлено і для подальшої роботи необхідно наш ПК перезавантажити.

Після перезавантаження Ви зможете переглядати чи прослуховувати файли практично всіх аудіо та відео форматів, які до цього часу могли бути Вам недоступні. Найповніший пакет кодеків для Windows 7 успішно встановлено.

Хоча цей пакет призначений для Windows 7, але розробники говорять, що він буде працювати і на інших операційних системах — Vista, XP, 2000, 2008 та 2003.

Завантажити Windows 7 Codec Pack (20.4мб)
Завантажити Windows 7 Codec Pack з оф. сайту


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (16)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Ad60(4)
Pavlofox(2)
Павло(2)
Олександр(1)
Пан П(1)
Віктор(1)
MrVigner(1)
Сергій(1)
Спільнота блогу
Вгору