Про автора

Вітаю Вас, шановний відвідувач, на моєму блозі webdigest.com.ua! Якщо Ви, все ж таки, добрались до цієї сторінки — значить наш Вебдайджест існує недарма та інформація на шпальтах була для Вас цікавою.

Коротко про блог: Вебдайджест був створений, як осередок української мови в інтернет-мережі та поставив собі за мету підтримувати україномовних користувачів, які роблять перші кроки в професійному освоєнні інтернет-ресурсів.

Звати мене Олег Волощук. Народився та виріс я в маленькому, але неймовірно красивому західно-українському містечку Коломия. Тут закінчив 9 класів середньої школи, спортивну школу по класу спортивна гімнастика та політехнічний коледж по спеціальності бух.облік та аудит.

В 1996 році, зібравши паспорт, червоний диплом коледжу та деякі речі, сів в потяг, який прямував до міста Луцьк. В цьому чарівному волинському місті до 2002 року навчався в Луцькому Державному Технічному Університеті на машинобудівному факультеті.

Закінчивши навчання, з палаючим поглядом та дипломами бакалавра і спеціаліста повернувся до рідної домівки. Проваланцавшись деякий час влаштувався на приватну фірму менеджером зі збуту і саме там познайомився з комп'ютером та інтернетом. Одразу мені стало зрозуміло, що інтернет дає неймовірні можливості, хоча я не розумів ще які та яким чином, але то була інтуіція. На той час слово жорсткий диск для мене було матюком, а власники сайтів — небожителями, але минав час...

За 7 років, які я присвятив вивченню можливостей, що дає нам всесвітня мережа, траплялось всяке. Були помилки, було даремне витрачання часу, встиг я спробувати себе і в МЛМ, і в ораторському мистецтві, і в сайтобудуванні. В одному з проектів почав заробляти непогані гроші, як на той час, придбав ноутбук та здавалось мені ось те, що я шукав, ось тут я зможу реалізувати себе.

Але одного дня стався природний катаклізм :-) в моїй свідомості (а може і не природний) і я вирішив кардинально змінити все! Я прийняв рішення вести справи та розробляти ресурси тільки на українській мові. Мене гнітило те, що в мережі практично немає інформації про інтернет-інструменти, технології, блогінг, сайтобудування на українській. Україномовні сайти та блоги, звичайно, існують, але вони ведуть шалену боротьбу з російськими та західними ресурсами за місце під сонцем.

Ви не подумайте, що я противник всього неукраїнського, ні. В мене багато друзів в Росії, в Білорусії, в Казахстані, в Молдові, в США, я з великим задоволенням побував у Москві та, при нагоді, обов'язково з'їздив би ще. З задоволенням спілкуюсь з усіма, хто звертається до мене — не залежно від країни чи національності.

Просто виникла нова мета — популяризація та підтримка україномовного сегменту інтернету та українських користувачів. На нашому сайті Ви зможете знайти корисні та безкоштовні програми для комп'ютера, новини України та зарубіжжя, побачите, які існують інтернет-сервіси та як ними користуватись, при бажанні навчитесь створювати, вести та просувати власні блоги та багато, багато іншого. Всі знання, які я здобув за весь час своєї онлайн діяльності, я передам Вам та навчу всьому, що знаю та вмію сам.

Я щиро вірю, що українська мова має право на існування в інтернеті на рівні з іншими і саме на підтримку UA-нету був створений webdigest.com.ua.

В розвитку ресурсу мені допомагає моя кохана дружина, яка редагує та перевіряє матеріали, підкидає ідеї та сортує інформацію. Дякуючи їй, в мене з'явився невичерпний запас енергії та натхнення. А також, акумулятором хорошого настрою та бажання творити є дві мої доні.

З особистих захоплень можу виділити музику, зарубіжну літературу, філософію та мотоцикли. О, від двоколісних коней я просто в захваті! У вільний час люблю почитати Д. Лондона та Д.Байрона, а віднедавна захопився творчістю Омара Хайяма, полюбляю побавитись в комп'ютерні ігри (need for speed у всіх його варіаціях), а коли взагалі нічого не хочеться робити — вмикаю на своїх Edifier X600 Кіпелова або Чиж і Ко та просто відпочиваю.

На нашому блозі ми будемо викладати цікаві відео уроки, будемо проводити семінари та онлайн заняття, конкурси та змагання і ще багато іншого та цікавого.

Заходьте до нас частіше, підписуйтесь на оновлення по RSS та на електронну пошту, буде цікаво!

Шануйтеся!

До запису "Про автора" 6 коментарів

 1. solenyj коментує:

  Мало того, що ми тезки, та ще й земляки -Яремче вітає:arrow:

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Невже? О, вітаю Яремче з Коломиї!

   Відповіcти
   • solenyj коментує:

    Тут десь можна приватно спілкуватись, або, принаймні, щоб нікому не заважати?

    Відповіcти
    • Олег Волощук коментує:

     Тут ні, хіба Скайп або ICQ.

     Відповіcти
 2. Ігор коментує:

  Було б цікаво заприятелювати! Лише за стилем, грамотністю і логічністю подання інформації у блозі відчувається високий інтелект автора! Успіхів у Ваших починаннях! :!:

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Надіюсь то не сарказм)))

   Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (24)
Останні коментарі
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Саша до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Валентина до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Ольга до Використовуємо звичайну флешку в якості оперативної пам'яті на OC Windows
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Павло(4)
Vlad38(2)
Саша(1)
Валентин.(1)
Ольга(1)
Pavlofox(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
38 / 0.385 / 57.15mb
Вгору