Для чого тобі цей Веб-дайджест та що ти з цього маєш?

Дата: 26 квітня 2013 Рубрика: Саморозвиток Коментарі: 12 коментарів

Привіт! Нарешті погода нас починає радувати своїми теплими днями, ясним сонечком та ароматом весни! Як я видав? Ніби Боже знамення, адже скоро один з найсвятіших празників українського народу - Свято Світлого Христового Воскресіння! Настрій у мене вже пасхальний, я вже чую запах ковбаси)). Але ... ближче до теми. Вчора мені постукав в Skype один хлоп, з яким ми перетинались років зо три тому і, слово за слово, мова дійшла до того, а що я маю з свого блогу.

Для чого я веду свій блог?

Про те, що розмова зайде в таке русло, я зрозумів одразу — варто було поглянути на статус співрозмовника. Знаєте, є такі люди, які в своїх статусах, аськах, скайпах дуже полюбляють виставляти щось на кшталт «Я заробляю 10 000$, а ти сиди і думай.» Та зараз не про те. Я показав чоловікові свій блог, розказав про що та для кого ресурс, і перше питання мене просто взлостило: "А скільки ти заробляєш на блозі?"

Я дуже не люблю гроші, вірніше, я їх люблю, але мене просто виносить нинішнє суспільство, де мірилом всіх і всього виступає фінансова сторона! Всюди гроші, люди просто забули, що є на світі безкорисність, доброта, якась самореалізація, самовираження та інші чесноти, тільки бабло!

Взяти довідку — дай, поступити — дай, раніше, коли одна з наших доньок мала іти в дитячий садок, за місце в групі мені потрібно було «дати»! Це мене «накрило» і я пішов з претензіями у районний відділ освіти. Не буду переказувати деталі, як результат — доньку в садочок взяли без всіляких хабарів. Ну до чого ми котимось?

От так і в блогосфері — мірилом «доцільності» блогу виступають гроші. Я не буду сперечатись, гроші цікавлять усіх блогерів і мати дохід з свого ресурсу хотів би отримувати кожен власник вебу, але «не хлібом одним»!

Коли я почав розвивати Веб-Дайджест, то на першому місці стояли не гроші, повірте мені, хоча в мене вже був позитивний досвід монетизації своєї праці в російськомовному інтернеті. На передовій моїх планів стояли і стоять — популяризація української мови, розвиток української блогосфери та особисте брендування!

Не буду приховувати, заробляти на своєму ресурсі я планую, вже в розробці ряд комерційних пропозицій та проектів, але цей блог був і буде флагманським проектом мого власного імені, моїх можливостей, моїх безкоштовних продуктів — я хочу, щоб спільнота мене впізнавала та знала, що такий собі дядько може дати дійсно хорошу та корисну інформацію.

Тільки такий підхід до заробітку я вважаю достойним та гоноровим (не гоноровитим), тільки тоді, коли ти дав щось людям хороше, корисне, ти в праві розраховувати на віддачу, а не напихати тільки-но створений ресурс лінками та викладати фінансові стриптизи.

webdigest.com.ua, як адалт-блог, поки що не монетизується та, скоріш за все, ближчим часом і не буде. Я не маю бажання перетворювати виплекане мною творіння, в майданчик для різних «квартир в Ялті» чи «дешевих вікон». Єдиним можливим варіантом для себе, я вважаю контекстну рекламу, але не зараз.

Що ж я маю з свого блогу? Друзі — задоволення! Перш за все — я роблю те, що мені подобається та що я хочу робити. Я не ставлю можливість монетизації блогу на перше місце — заробляти я буду зовсім іншими методами, про які Ви дізнаєтесь дуже скоро, а блог — це моя візитівка, це мій бренд, це моє обличчя.

Я надзвичайно ціную кожного відвідувача, кожного коментатора, завжди, коли надходить цікавий комент, я кличу дружину і ми разом читаємо та обговорюємо, я відвідую та коментую цікаві мені блоги, блоги людей, в яких я бачу душу та щирість, а не купу продажних лінків та «понти».

Чи купую я лінки? Купував, приховувати не буду, якщо хтось їх продає, то для розвитку блогу чому б і не купити? Але, останнім часом, не купував взагалі. Не тому що шкода грошей, ні, просто кошти вкладались в щось інше, більш суттєве та необхідне на даний момент, адже дуже важко розпочати якусь справу без інвестицій, як не крути.

Отже, чи заробляю я на блозі, як на ресурсі — ні і поки що не планую! Чи планую я взагалі заробляти в інтернеті — так, однозначно! Як саме — дуже скоро дізнаєтесь!

Все, що ми віддаємо підсвідомо в цей світ — повертається до нас, як ми себе позиціонуємо — так і отримуємо, перше враження про нас — робить нам авторитет на все життя.

Шануйтеся, друзі, будьте самодостатніми та успіхів Вам!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Для чого тобі цей Веб-дайджест та що ти з цього маєш?" 12 коментарів

 1. Валентина коментує:

  На цю статтю так і хочеться відповісти у віршах...вибачте, що по-русски ...просто сподобалося

  Добро творить спеши, мой друг,

  И для друзей и для подруг,

  Порою им бывает худо,

  Добро твое им будет чудом.

  Добро, как Божья благодать,

  Спасеньем в жизни может стать...(Виктория)

 2. Віталій коментує:

  Написати хочеться багато, але в коменти така штука, що треба бути лаконічним...

  Так ось, думаю, відвідувачі з задоволенням заходять на цей сайт, тому що автор цікава, думаюча, варта поваги людина, і, відповідно, публікації тут цікаві, інформаційні і змістовні.

  Бажаю Олегу успіхів в його справах!

  • Олег Волощук коментує:

   Дякую, Віталій. :arrow: Маю надію що всім читачам буде цікаво і надалі.

 3. Павло коментує:

  Сподобалося :)

  Успіху вашим начинанням!

 4. MedBlog коментує:

  Олеже, продовжуй в такому ж дусі, і в тебе все вийде. :arrow:

  Для мене webdigest.com.ua залишається єдиним українським проектом SEO тематики, який я регулярно читаю. І так буде, навіть якщо тут з'явиться купа реклами, інформація все одно важливіша. Та й немає нічого поганого в банерній рекламі. Людина повинна отримувати винагороду за свою працю.

  • Олег Волощук коментує:

   Дякую, Богдане! В рекламі немає нічого поганого, згоджусь, реклама з'явиться, можливо, акуратна, контекстна чи банерна, але ... «купи» не буде то точно.

   Реклама доцільна тоді, коли вона доцільна та коли дає результати, а вішати банери з надією що хтось мо клацне — змісту немає. Та і взагалі, мета моя трішки інша ... але про все згодом))

 5. fenicandes коментує:

  І від мене пару слів підтримки:)

  Вебдайджест дуже класний ресурс, блог цікавий і потрібний. Думаю, він не те що займає — а СТВОРЮЄ свою екологічну нішу, яка з часом слугуватиме відправною точкою в українській блогосфері. Удачі у подальшому розвитку!

  • Олег Волощук коментує:

   Величезне дякую! Це надзвичайно приємно, спасибі за підтримку!

 6. molinski коментує:

  Початок правильний, розвиток поступовий. Поки що все йде за планом, наскільки розумію. І це правильно :smile:

  Приєднуюся до побажань.

 7. Сергій коментує:

  Блог можно начинать монетизировать, когда есть читательская аудитория, но сама монетизация блога — это не цель. Цель создания и ведения блога в другом. Я уже писал об этом в комменте к другой статье. В первую очередь самому автору блога должна быть интересна тематика, которую он на нем освещает. Какие-либо рекомендации должны быть действенными и полезными. Если на обновления блога подписываются новые читатели, значит ты занимаешься действительно интересным и нужным делом.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (23)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Ігор(3)
Вітьок(1)
Іван(1)
Олена(1)
Олександ.(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
53 / 0.366 / 59.04mb
Вгору