Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Не хочеться писати в блог? Лінь — перший ворог блогера

Дата: 16 січня 2013 Рубрика: Саморозвиток Коментарі: 17 коментарів

Багатьом блогерам відома ситуація, коли необхідно написати пост (ну от давно не оновлювали блог), а в голові «вітри вільні гуляють...» Це відбувається не від того, що людина себе вичерпала і немає творчих ідей, просто в житті бувають злети та падіння, бувають творчі «застої», біла та чорна смуга ... ну якось так. І хоча в думках дуже багато планів та ідей, а от пост «народити» ніяк не вдається.

Відкриваєш ти ноутбук чи вмикаєш комп'ютер ... і власне цим все і закінчується :) . Ходиш по кімнаті, приймаєш різні пози, випиваєш 2-3 філіжанку кави ... а натхнення так і не приходить. Можете писати, що справа в самоорганізованості, в самодисципліні ... так то воно так, але найголовніша причина і найнебезпечніша — це лінь. Друзі, давайте не будемо ховати голову в пісок і визнаємо, що дні, коли от ну нічого не хочеться робити, бувають в кожної людини, в кожного блогера.

Я дуже часто спілкуюсь з своїми друзями, блоги яких періодично почитую, і коли бачу, що на ресурсі давно немає оновлень — цікавлюсь: «А чому ти нічого не пишеш?» І в 97% випадків чую приблизно наступне: «Та я знаю ... якось не до того було...ми от були там і там...» і так далі.

Ну все це зрозуміло, людина не може цілодобово сидіти за ПК і писати, генерувати, творити ..., але велика небезпека в тому, що ця лінь — вона затягує. І чим довше ти «сачкуєш» — тим важче потім взяти себе в руки і повернути в нормальний ритм.

Я можу гарантувати, що дуже багато блогерів-початківців ставляться до свого ресурсу, як до «... ну є то є ..., чому я маю постійно щось там писати...». Взагалі існує два типи блогерів: перші — це ті, для яких ресурс просто онлайн щоденник, розвага, спосіб вбити час, і другі — це ті, які серйозно вирішили зайнятися блогосферою, прагнуть бути відомими, бажають зробити свій блог популярним і, як можливість, заробляти на ньому.

Якщо Ви відноситесь до першої категорії — в принципі можете далі пост і не читати, навряд чи він дасть вам корисну інформацію, але якщо Ви відносите себе до другої категорії — тоді можу Вам дати декілька порад, які перевірені на власному досвіді.

Дуже часто початківці неправильно ставляться до свого блогу, як до інструменту. Для бувалих блогерів це не буде откровенням, а от для новачків корисно почитати.

Уявіть собі, що Вам трапилась нагода відкрити свій магазин, ну от пощастило. Що Ви будете робити? Звичайно, що з головою кинетесь вивчати різні маркетинги, шукати нових постачальників, планувати свої дії ... у Вас і думки не виникне сказати собі: «Та ну його, краще я сьогодні подивлюся фільм чи піду з друзями на пивко, а магазином займусь десь потім, при нагоді...» То чому до блогу у Вас інакше ставлення?

Вам пощастило, Ви отримали знання, яких не мають інші, Ви створили свій блог і ведете його, то чому пріоритетом у Вас стоїть щось інше, а не блог? Адже Ваш ресурс — це той самий магазин, який необхідно розвивати! Інакше він буде стояти пусткою, поки не закінчиться термін оренди приміщення (в нашому випадку хостингу) і Ви нічого не отримаєте, ні задоволення від самореалізації, ні прибутку.

Запам'ятайте, Ваш блог — це інструмент, який потрапив до Вас в руки і як Ви з ним поступите — залежить від Вас. Чи станете Ви відомим та прибутковим блогером, чи просто будете пописувати час від часу, поки від хостера не прийде лист з повідомленням про закінчення терміну оренди ... Вам вирішувати.

Добре, що робити з своїми знаннями Ви вирішили, тут виникає друга проблема — катастрофічна нестача часу. Насправді, проблема надумана та навіяна тією ж лінню. На написання посту в мене іде 2-3 години — це якщо стаття велика, на 5-6 тисяч знаків, якщо замітка коротенька — то хвилин 30.

Чому? Тому що я сідаю за написання посту тільки тоді, коли в голові вже визріла ідея та центральна думка. Не потрібно думати, що блог буде займати весь Ваш вільний час. Звичайно, що на перших порах, коли Ви тільки завели ресурс та його налаштовуєте — часу піде більше, але в загальному Вам необхідно виділити хоча б 2-3 години на день, які Ви будете приділяти написанню постів.

Погодьтеся, що всі ідеї, теми для статей народжуються не тоді, коли Ви дивитесь на чистий екран, де написано «Привіт, друзі...». Ідеї народжуються в повсякденному житті, в подорожах, в прогулянках ... Ну що Вам заважає піти на якусь подію, а потім описати це в блозі? Що Вам заважає, переглядаючи відео на Youtube, описати свої враження на блозі? Що Вам заважає, користуючись якоюсь програмою, порадити її для Ваших відвідувачів? Правильно, заважає лінь, адже набагато краще лягти та відпочити :) .

Намагайтеся дивитись на світ очима блогера, журналіста, тоді знаходити ідеї для постів буде набагато легше! Моя дружина, коли тільки визріла ідея створити блог, запитала: «Ну а що я буду писати? Я ж тільки вчуся працювати з WordPress. Що я зможу порадити?» А хто Вам сказав, що блоги читають тільки «просунуті» користувачі? Хто Вам сказав, що в інтернеті шукають тільки пости про SEO, технології, заробіток і т.д.? Пишіть про свої досягення, як початківця, багатьом, дуже багатьом цікаво буде прочитати ваші поради — це допоможе новачкам уникнути багатьох помилок!

Взагалі то, для нормального розвитку ресурсу, достатньо постити 2-3 рази в тиждень, регулярно. За 3 дні згенерувати ідею для статті можна, ну хіба що Ви живете в інформаційному та просторовому вакуумі :) . Ходіть з друзями на пиво, дивіться телебачення, подорожуйте, гуляйте з дітьми (в кого вони є), але пам'ятайте, що 3 дні на тиждень по 3 години Ви повинні виділити для розвитку свого блогу, для розвитку своєї (трохи пишномовно прозвучить) власної справи, яка може приносити Вам прибуток.

Ще одна причина, яка не дозволяє початківцям зробити перші кроки — це невпевненість в собі. Мовляв, от скільки відомих та популярних блогів, куди мені... Та хто Вам таке сказав??? Кожна людина унікальна, немає однакових особистостей і, відповідно, однакових авторів. Одну тему різні автори можуть освітити зовсім по різному. Комусь може не подобається, як пишу я, але є і ті, які читають мій блог, коментують, спілкуються... Що за комплекси?

Кожен, наголошую, кожен відомий блогер колись починав з першої статті, з першого посту і для КОЖНОГО слово WordPress, як приклад, було абревіатурою іноземного походження! То чому Ви гірші за когось? Давайте, витріть хусточкою носа та припиніть шукати собі виправдання, припиніть себе шкодувати. Не помиляється той, хто нічого не робить.

Лінь та невпевненість, невпевненість та лінь — постійно виправдовують одне одного, тому геть їх з хати та сідайте за роботу. Виставте правильно пріорітети — що для Вас важливіше, подивитися ввечері «Букіних», чи витратити ці 2-3 години з користю? Звичайно, що комфортніше лягти на диван та задерти ноги і гигикати з цього серіалу ... та вирішувати Вам.

І наостанок, не лякайтеся власних помилок та не опускайте руки. Якщо Ви помиляєтесь — значить Ви рухаєтесь! Колись, в дитинстві, пригадую, як я вчився кататися на двоколісному велосипеді. Та мені здавалось, що ніколи в житті я не навчусь тримати рівновагу! А зараз дивуюсь ... ну як це можна не вміти? :)

Вірте в себе, вірте в свої сили та можливості — тоді 50% справи зроблено, залишилось не лінитись і розпочати :) .

Шануймося!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Не хочеться писати в блог? Лінь — перший ворог блогера" 17 коментарів

 1. Pavlofox коментує:

  Я намагаюся підготувати серію постів, на пару днів вперед. Наприклад, на Різдвяні Свята це класно виручило.

  • Олег Волощук коментує:

   В кожного свої фішки, але ж ти не лінишся, не кажеш — не пишу бо свято ;-) :idea: До речі дуже прикольна штука, треба буде і собі спробувати :)

 2. Меланка коментує:

  Якась дуже дивна і суперечлива стаття в Вас вийшла, як на мене. Склалось враження, що ведення блоґу,має бути змістом всього життя, єдиним способом самоствердитись, основним джерелом заробітку…

  Я не можу віднести себе ні до однієї з описаних вами категорій блоґерів.

  Мені важко уявити блоґера, який в такий спосіб розважається, і вбиває час… Може, хіба ті, що бездумно копіюють статті інших авторів…?

  Не розумію, навіщо писати про будь що, лиш би писати…?

  Стаття мусить бути дійсно цікавою, корисною. І навіть, коли вона вже і написана — не варто поспішати, щоб вкластися в придуманий графік. Перечитавши її наступного разу, можливо, навіть через декілька днів – обов’язково виникне бажання видалити зайвих пару абзаців, доповнити, перефразувати. Стаття мусить бути лаконічною, без лишніх емоцій і образливих натяків.

  І не варто сподіватись, що всі вмикають свої комп’ютери, тільки заради того, щоб почитати саме ваш блоґ. Для зацікавлених – існує підписка на новини.

  І нехай та новина буде, навіть, раз на місяць, але така, що приведе в блоґ сотні людей, і вони з нетерпінням будуть чекати нової, ексклюзивної публікації.

  :oops:

  • Олег Волощук коментує:

   Якась дуже дивна і суперечлива стаття в Вас вийшла, як на мене. Склалось враження, що ведення блоґу, має бути змістом всього життя, єдиним способом самоствердитись, основним джерелом заробітку…

   Не знаю що Вам тут здалось суперечливим, але судячи з усього Ви відносите себе саме до першої категорії блогерів. Те що блог має бути сенсом всього життя, тут Ви «перегнули», я про це не казав, а от те, що блог — це засіб самоствердитись — то що в цьому поганого? Я, наприклад, маю велике бажання самоствердитись саме за допомогою блогу і стати відомим в блогосфері, хоча, повірте, маю багато можливостей в офлайні. Але саме така в мене мета — займатись улюбленою справою і отримувати з неї дохід, Ви цього не бажаєте? Це погано? Ні. Просто улюблені справи у нас різні.

   Мені важко уявити блоґера, який в такий спосіб розважається, і вбиває час… Може, хіба ті, що бездумно копіюють статті інших авторів…?

   Не розумію, навіщо писати про будь що, лиш би писати…?

   Саме так, є люди, які так і розважаються. Створюють ГС для заробітку, а не для внутрішнього задоволення, не для людей. Я ж, в першу чергу, веду блог для людей і якщо він дозволить мені заробляти — буду вважати, що мети своєї я досяг, якщо ж ні — буду задоволений від корисності своєї в українській блогосфері.

   Стаття мусить бути дійсно цікавою, корисною. І навіть, коли вона вже і написана — не варто поспішати, щоб вкластися в придуманий графік. Перечитавши її наступного разу, можливо, навіть через декілька днів – обов’язково виникне бажання видалити зайвих пару абзаців, доповнити, перефразувати. Стаття мусить бути лаконічною, без лишніх емоцій і образливих натяків.

   І не варто сподіватись, що всі вмикають свої комп’ютери, тільки заради того, щоб почитати саме ваш блоґ. Для зацікавлених – існує підписка на новини.

   Коли в блогера є думка та напрям — стаття пишеться без проблем, на корегування іде трішки часу, а підправити щось — бажання буде залишатися завжди. Стаття не «мусить бути» — стаття — це думки, настрій і емоції її автора, тому як вона написана — судити будуть ті, хто залишається на блозі і читає його постійно. В будь-якому випадку ніхто не зможе затримати силою нікого.

   На рахунок того, що всі вмикають комп'ютера заради мого блогу — взагалі не розумію до чого це? Підтекст сказаного мною очевидний — якщо Ви беретеся за написання статті — робіть це на всі 100%, якщо беретесь освітлювати якесь питання — робіть це на всі 100%, саме для того, щоб відповідь на свое питання людина знайла у Вас на блозі, а не продовжила «клацання» по Гуглі.

   А про образливі натяки ... це Ви щось собі навіяли, в моїй статті навіть натяку на образливий тон немає.

   І нехай та новина буде, навіть, раз на місяць, але така, що приведе в блоґ сотні людей, і вони з нетерпінням будуть чекати нової, ексклюзивної публікації.

   Якщо Ви вважаєте, що цього достатньо — ніхто Вас не відмовляє, хоча я вважаю, що немає змісту взагалі заводити блог, якщо Ви будете писати там раз на місяць. Хіба що для «просто щоб був». Сотні людей, така схема розвитку, на блог не приведе.

   І останнє — стаття писалась для тих людей, які бачать себе в блогосфері так, як бачу себе я. Я ставлю за мету досягти високої відвідуваності, зробити свій блог найкориснішим в своїй ніші і займатися тільки цією, улюбленою справою.

   Якщо у Вас бачення блогу і себе в ньому інше — тоді, відповідно, стаття і буде для Вас «дивною та суперечливою».

  • pavlofox коментує:

   Нормально написано.

   Я не знаю блогів в укрнеті (в рунеті також), в якому всі без винятку пости надзвичайно цікаві.

   Є такий в рунеті блог Олександра Борісова. Його ще рік тому часто критикували. То статтю не так написав, то пише про все в одному блозі (сео і рецепти огірків).

   Закінчилась історія тим, що зараз він на своєму сайті заробляє 5 000 баксів в місяць. Я спеціально дивився на блоги його критиків — навіть близько не мають тієї популярності. Про заробіток взагалі мовчу.

   • Меланка коментує:

    Павле, в одній із своїх статей Ви написали:

    «І врахуйте що серйозні спеціалісти свої доходи не публікують.»

    — це і є відповідь на Ваше запитання.

    У мене є родичі, які займаються продажем товарів «Amway» Вони весь день на офіційній роботі, а вечорами ходять «від хати, до хати» і нав’язують ту продукцію.

    Так от, починаючи свої вечірні походеньки, вони вдягаються в парадний одяг, «причепурюються», бо їх вчили, що вони мають виглядати успішними і багатими. Перед ними часто закривають двері, а вони «натягують» посмішки,стаються здаватись дуже привітними і через деякий час приходять знову і знову. А якщо вже хтось і впустить їх, щоб вислухати – малюють графіки, виплітають різні небилиці, брешуть про заробітки і престиж і т.п. Основна мета їх — не продати товар, а затягнути ще одного «лоха» в свій бізнес.

    А в реальному житті вони заледве зводять кінці з кінцями, і то завдяки основній роботі. І про те, що вони займаються «фігньою», вони і чути не хочуть – в них є мета — стати мільйонерами, як засновник піраміди. Вони не розуміють, що його зарплата то і є їх особисті внески та їх же тяжка праця.

    Читаючи блоґ, наприклад, того ж Олександра Борісова всі бачать «сир», але не бачать «мишоловки»…

    Висновок: »Хочеш розбагатіти – придумай свою релігію»

    :oops: ;-)

 3. pavlofox коментує:

  Олеже, все правильно робиш.

  І відвідуваність твого блогу, бачу, росте.

  • Олег Волощук коментує:

   Дякую Павло. Я просто дуже люблю блогінг і свій блог та маю на меті допомогти всім, хто має такі самі бажання. Хто ж не має — нехай просто знайде на блозі щось цікаве для себе, тому і тематики в мене різні. А вгодити всім просто нереально :smile:

 4. Меланка коментує:

  Зі святом вас, мужчини!

  Дякую, Олеже, за швидку і змістовну відповідь!

  Я все ще продовжую думати, що стаття носить провокативний характер, і я «купилась» на цю провокацію. Тож і коментарі мої будуть провокаційними))

  «але судячи з усього Ви відносите себе саме до першої категорії блогерів.»

  — Повторю, що я НЕ можу віднести себе ні до однієї з описаних Вами категорій блоґерів.

  Для мене це НЕ просто онлайн щоденник, НЕ розвага, НЕ спосіб вбити час.

  Стосовно другої категорії — ТАК, я серйозно і відповідально відношусь до ведення блоґу; ТАК, прагну бути відомою; ТАК, бажаю зробити свій блоґ популярним. Але НЕ прагну заробляти на ньому, розміщуючи чужу рекламу і НЕ збираюсь перетворювати його на інтернет-магазин.

  В першу чергу блоґ для мене як каталог, альбом, візитна карточка. Він таки приносить прибуток, як реклама моїх виробів, та значно полегшує працю з реальними замовниками.

  Фраза: «Не розумію, навіщо писати про будь що, лиш би писати…?» стосувалось не саме цієї Вашої окремої статті, а того, що вона пропагує. Що за примус: «необхідно написати пост», ««народити» ніяк не вдається», «ти «сачкуєш»», «2-3 рази в тиждень, регулярно»…? Який «лікар» таке прописав?

  Олеже, а чим Ви керуєтесь, коли називаєте себе бувалим, відомим блогером, а всіх інших початківцями?

  «Стаття не «мусить бути» — стаття — це думки, настрій і емоції її автора, тому як вона написана — судити будуть ті, хто залишається на блозі і читає його постійно.»

  — Я писала: «Стаття мусить бути дійсно цікавою, корисною», а от саме Ви, цією статтею, стверджуєте що вона «мусить бути» і «2-3 рази в тиждень, регулярно»

  «На рахунок того, що всі вмикають комп'ютера заради мого блогу — взагалі не розумію до чого це?»

  — Я писала в загальному про всі блоґи («ваш» з маленької літери)

  А чим ще аргументувати примус, писати по «2-3 рази в тиждень, регулярно»?

  «саме для того, щоб відповідь на свое питання людина знайла у Вас на блозі, а не продовжила «клацання» по Гуглі.»

  — Ви що реально збираєтесь висвітлити в своїх статтях відповіді на всі-всі можливі запитання???))

  «А про образливі натяки ... це Ви щось собі навіяли, в моїй статті навіть натяку на образливий тон немає.»

  А чому б Вам не взяти за звичку писати: «я так думаю», «я так вважаю», «напевне», «можливо», «бажано», «кажуть», «рекомендують» і ін.

  Впевнена, що якби Ви дали цю статтю на редагування своєму другу Павлові, наприклад, то він би виділив з неї тільки 3-5 абзаців, перефразував, систематизував, виділив головну думку. В першу чергу, видалив би фрази: «подивитися ввечері «Букіних», «Друзі, давайте не будемо ховати голову в пісок», «Давайте, витріть хусточкою носа».

  Я можу помолятись, але я так думаю. ;-) :???:

  • Pavlofox коментує:

   Про те що треба писати регулярно не ми придумали.

   Не один раз я читав поради відомих блогерів писати кожного дня по статті. Всього-на всього.

   В результаті цього люди навіть без всіляких сеоприйомів (покупка посилань, оптимізація, семантичне ядро) досягали великої відвідуваності.

   На жаль, зараз ці статті не наведу, бо читаю багато матеріалу, і все не нотую. Але така інформація зустрічалася не один раз, в різних авторів. Просто кожного дня писати по статті.

   Я це хочу перевірити. ;-)

   • Меланка коментує:

    Якщо в людини є талант до написання, то вона, напевне, зможе «писати кожного дня по статті» Питання, чи буде цей матеріал на стільки цікавим чи корисним, щоб його варто було публікувати...?

    Наприклад. Я встановила собі таку «планку» — за день виготовити на 200 грн прикрас. Би сі здало. Стараюсь дотримуватись свого плану. Але щось масштабне, шедевральне, ніяк не може родитись лише за 1 день. Отже роблю всілякі дрібнички, типу простеньких сережок, кулончиків, браслетиків, чи просто пересиляю буси, комбінуючи. Якщо я все це, підряд, буду фотографувати і виставляти в блоґ — там буде «много дурного», я втрачу підписників, бо то зовсім не цікаво і ніхто навіть не подумає, що то блоґ народного майстра з художнього моделювання. Та й у мене це забере багато часу та сил. Питається — і кому це треба?

    Звісно, що читати треба, але і фільтрувати прочитане, бажано. І на все мати і свою думку.

    ;-) :evil:

 5. Меланка коментує:

  Може вам буде цікавим і цей блоґ : maulnet.ru/seo-adv Там теж дуже багато брехні цифр, таблиць, графіків, і ін., що до заробітку. І той власник хвалиться, що, ніби, заробляє 12 тис у.е в місяць :roll:

  • Олег Волощук коментує:

   Друзі, давайте я розвію всі Ваші та наші суперечки.

   По-перше, заробіток на блозі не закінчується розміщенням чужої реклами чи створення з нього інтернет-магазину, кожен блогер, якщо бажає, заробляє тим, що йому краще вдається. Я, наприклад, не розмітсив ще ні однієї рекламної стрічки, ні одного рекламного посту, ні одного банеру, тому що заробляти на блозі (вірніше навіть сказати -за допомогою блогу) я планую зовсім по іншому.

   Заробіток на блозі — висловлювання загальне, скоріш за все, тому що саме цей заробіток не має на увазі тільки розмістити щось платне на самому ресурсі, вірніше не тільки це.

   По-друге, на рахунок сачкувати. Справа в тому, що я не мав на увазі писанину «бла-бла-бла» заради кількості. Дуже часто в багатьох, і в мене також, і з листів роблю висновок, що в переважної більшості початківців ситуація виглядає наступним чином — лежу, свищу...думки літають, а писати ліньки. Встань та напиши, якщо маєш про що. Антипропаганду несерйозного ставлення до блогу — ось що пропагує моя стаття.

   По-третє, я ніколи не називав себе бувалим блогером, я говорив, що дещо знаю та вмію. Прошу мене не провокувати :o і початківцями я називаю не всіх, а тільки початківців, що Ви тут намагаєтесь роздути ... :twisted:

   По-четверте, не на всі-всі можливі питання я маю намір дати відповідь, а тільки на ті, які стосуються моєї ніші і по яких я власне блог і просуваю. Так, якщо людина шукає «як зробити те чи те...» то на моєму блозі, якщо це відповідає ніші та тематиці, повинна бути 120% відповідь.

   По-п'яте, якщо б я був не впевнений, в тому що кажу, то, можливо, писав би «я так думаю», «я так вважаю», «напевне», «можливо», «бажано», «кажуть», «рекомендують». Якщо я стверджую щось однозначно, то тільки тому, що ця стратегія підверджена десятками успішних блогів. Тому для чого говорити «я так думаю», коли це реально працює і підтверджено результатами?

   Ще одне, «Там теж дуже багато брехні цифр, таблиць, графіків, і ін., що до заробітку. І той власник хвалиться, що, ніби, заробляє 12 тис у.е в місяць». На моєму блозі взагалі немає ні натяку на мої заробітки, ні стверджень. Я даю поради, як розпочати — коли буде 12 тис. у.е в місяць — тоді буду вихвалятись.

   Тому хочу зробити підсумок, практично кожен блогер планує на блозі заробляти, якщо він це дійсно планує робити — то розвивати блог просто необхідно. Регулярний постинг — запорука великої кількості контенту, індексації та сприйняття пошуковиками. Як наслідок, при правильній оптимізаії, перші позиції в ПС.

   Якщо ж Ви маєте великий бюджет — можете цим і не перейматись. Шедевральне не народжується за день, Ви праві, але це не значить що проміжкові результати потрібно приховувати. Потрібно писати, писати не тільки «шедеври», але й «звичайні» статті.

   Я, окрім великих, об'ємних статей, які я планую просувати, пишу про те, як я сходив погуляти чи який в мене кіт. Так що от так...

   • Меланка коментує:

    Хотіла вже не відповідати - ніби все з’ясували)

    Але оте: «я ніколи не називав себе бувалим блогером»..."що Ви тут намагаєтесь роздути ..."

    — не дало спокійно піти.

    Це ж ваші слова:

    «Дуже часто початківці неправильно ставляться до свого блогу, як до інструменту. Для бувалих блогерів це не буде откровенням, а от для новачків корисно почитати.»

    — Тут два визначення, стосовно блоґерів — початківці(новачки) і бувалі(з досвідом) — так?

    І «для новачків корисно почитати», а Ви є автором слів — висновок?

    :???:

    • Олег Волощук коментує:

     Я є автором цих слів і висновок такий, що ця інформація корисна і для бувалих блогерів, і для новачків. Невже я написав, що «для мене і бувалих блогерів» чи «для мене, як для бувалого блогера»?

     В мене складається враження, що Ви бажаєте почути щось від мене ... але повірте, я дуже відповідально ставлюсь до своїх слів, тому не намагайтесь :???:

 6. Pavlofox коментує:

  Знаєм такого, він дуже відомий в рунеті.

  Та якщо я не помиляюся, то основний його заробіток — форекс.

 7. Сергій коментує:

  Такі об'ємні коментарі можна відкривати для індексації :grin:

  Якщо вартість роботи автора зростає до небес, то так, на жаль, буває тільки посмертно. А життя іде і хочеться не тільки їсти, а й робити щось корисне. І я давно впевнився, що суб'єктивне враження і приципова позиція часто бувають помилковими. І вищепрокоментована завуальована «третя категорія блогерів» дуже спадає на ту ж саму лінь.

  Сумніваюсь, що клієнтів побільшає, якщо блогу більше року, а постів на блозі всього 3-5, навіть якщо його використовувати як візитівку.

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (16)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Сергій(1)
Ad60(1)
Спільнота блогу
Вгору