Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Секретні технології МЛМ або дешеві понти під шоколадом

Дата: 21 березня 2013 Рубрика: Саморозвиток Коментарі: 9 коментарів

Вітаю, друзі! Кожен користувач, рано чи пізно, отримує карколомну, унікальну, вибухову, дієву, грошову, найновішу пропозицію від представників МЛМ індустрії, де говориться про надвичайно секретні технології заробітку, про систему, яка ніколи і ніде не використовувалась, про яку ніхто не знає і тільки Ви, якщо згодитесь заплатити вступний внесок, станете щасливим обраним, який отримає в свої руки інструмент гарантованого, високоприбуткового бізнесу.

Секретні технології млм

Знайомо? Якщо ні, то найближчим часом обов'язково познайомитесь, гарантую)). Сьогодні представники МЛМ компаній щільно атакують соціальні мережі, розсилаючи повідомлення всім поспіль та додаючи в друзі кожного зустрічного. Виявляється, вони знають те, чого не відаємо ми, у них є секретний метод, завдяки якому, ми станемо просто мільйонерами, адже ми це будемо знати, а інші ні!

Давайте з Вами розберемось, на чому базується бізнес та звідки гроші в млм компаній. Можливо хтось буде зі мною сперечатись, але я впевнений, що всі розмови про унікальні продукти, про секретні технології, про прямі продажі — все це маячня, єдине, на чому побудований бізнес в таких конторах — це СТРУКТУРА!

Ви можете бути супер менеджером, продавати з пів обороту, але без структури, без людей, яких Ви підписали в свою команду, великих грошей не заробити (це гіпотетично). Сам принцип млм заснований на припливі свіжої крові, яка б не була чудова компанія з її продуктом, немає нових дистриб'юторів — немає бізнесу.

Колись ці млм-щики бігали по містах, організовували в різних будинках культури зустрічі, стояли на центральних вулицях, ходили по квартирах, видзвонювали по телефонах, виносили мозок знайомим та рідним — все це були так звані холодні та теплі контакти. Зараз, як заявляють сучасні «бізнесмени», ситуація кардинально змінилась, сьогодні кандидати в бізнес просто самі пливуть в руки.

Тим більше, що «у нас супер команда, наші секрети найпотужніші, технології найдієвіші, якщо ти не з нами — ти програв». Ну що ж, давайте поміркуємо над цим. Нещодавно мені, в соціальну мережу, прийшло повідомлення від представника млм компанії і я, заради приколу та експерименту, згодився на розмову в Скайпі.

Мене не цікавили продукти, маркетинг і тому подібне, я хотів дізнатись про ті секрети, які мені пропонувались. Не буду називати компанію, людину, а тим більше викладати переписку і подальшу розмову — потреби в цьому немає і Ви зараз зрозумієте чому.

Слово за слово, ми підійшли до моменту, коли мені було зручно і коректно задати питання: «А які секрети у тебе? Як це люди будуть самі приходити до мене?» Відповідь була очікуваною та прогнозованою: «Я вишлю тобі після оплати інструкції, але скажу зараз про одне — ніхто не використовує інтернет так, як це потрібно. Є така штука, як сервіси розсилок, блоги, соціальні мережі, форуми — говорити можна багато, після реєстрації я все тобі покажу і розкажу».

Хех, понтуючись гучними гаслами та оголошеннями, млм представники прикривають цілком прості та зрозумілі будь — якому блогеру, інфобізнесмену чи людині, яка вивчає заробіток в мережі, речі.

Ну що це за секретні технології, якщо ці фішки вже давно відомі кожному та ніякої цінності, в плані секретної інформації, не несуть. Розпишу Вам покроково, без пафосу, що вуалюють млм дистриб'ютори, яку вибухову систему вони нам пропонують.

1. Створення блогу та підписної сторінки (в млм це називається гучно — формування власного бренду лідера).

2. Створення поштової розсилки та збір потенційних кандидатів (звичайний e-mail маркетинг).

3. Запрошення на авторські заходи та семінари (звичайні навчальні вебінари), де оратори, з гарно підвішеними язиками, промивають мозок та зомбують людей перспективами та високими заробітками.

4. Окрім цього, спам в соціальних мережах, форумах і т.д. (хоча вони гучно заявляють, що до спаму не мають ніякого відношення — це просто пропозиції).

Та замовчують вони про ще одну річ — наприклад, людина, яка веде власний блог, публікує цікаву інформацію та просуває свій ресурс, йде до цього не один місяць. Розкрутка блогу — діло не одного дня, звідки тоді приплив нових кандидатів автоматично? Все просто — реклама.

Окрім того, що Ви заплатите значну суму за вступ (по їхньому — право вести бізнес), Ви будете змушені викладати чималі кошти щомісяця на рекламу своїх підписних сторінок, тобто на залучення нових кандидатів.

Візьмемо просту арифметику та порахуємо, наскільки це вигідно.

Наприклад, Ви витрачаєте по 50$ (як мінімум) щомісяця на рекламу своєї підписної сторінки (воронки), плюс ще по 14$ на оплату сервісу розсилок (безкоштовні варіанти вони не розглядають, мовляв — це непрофесійно). Отже, 64$ у нас витрати, а як на рахунок доходів? Не все так швидко, ми ще не закінчили.

З цих 50$ Ви запрошуєте на свою підписну сторінку по 300-400 відвідувачів щодня (це дуже хороший результат, як правило — виходить значно менше). З 300 відвідувачів, 10% (також гарний результат) підпишеться на  Вашу розсилку, отримуємо 30 кандидатів в підписному листі, далі, відсотків 70 зразу відкидаємо, тому що не всі читають те, на що підписались і якщо активнісь підписної бази складає 30% — це просто класно.

Отримуємо мізер, який потрапить (і то не факт) на конференцію, а скільки з них дасть згоду вступити у Вашу компанію? Всього — нічого. Звичайно, що при збільшенні рекламного бюджету — збільшується ймовірна кількість млм кандидатів, але чи готові Ви пожертвувати своїми грошима за «секретні технології»?

Я не берусь говорити, що це якісь точні розрахунки, я на око прикинув, як би це виглядало, але принцип відсіву, я думаю, Ви зрозуміли.

Хтось скаже, а уяви собі, що в тебе розкручений блог та в підписному листі 20-30-50 тисяч читачів, які можливості відкриваються! Скільки кандидатів ти можеш запросити та яку структуру побудувати!

Друзі, якщо у Вас буде розкручений блог (під розкрученим давайте будемо розуміти від 1000 відвідувачів на добу) та 50 тисяч читачів в підписній базі — на дідька Вам млм компанія, млм бізнес та «унікальний шанс» стати лідером? З такими технічними даними та можливостями, Ви будете заробляти набагато більше, ніж винагорода за зареєстрованого кандидата.

Я мовчу про те, що навіть зареєстровані, новоспечені млм-щики, не завжди працюють, тобто відсотків 60-70 Вашої структури просто відімре, це в кращому випадку. Колись мені перечили, що мовляв, достатньо мати декілька активних партнерів в структурі, але скільки часу та коштів піде для пошуку цих активних? Особисто я на такі жертви не готовий.

Друзі, я не хочу сказати цим постом, що млм індустрія не працює. Сама суть млм бізнесу — чиста та благородна, віддавати витрати на рекламу та відсоток з обороту компанії своїм дистриб'юторам, але це тільки в теорії. Якщо компанія чесна, не піраміда, хороший план компенсацій та якісний продукт — заробити можна, але не по «клацанню пальців».

Для того, щоб отримувати дохід — необхідно вкласти, інвестувати. Час, гроші, сили — не важливо, але інвестиції необхідні. Стратегія та план дій в млм компаній та команд — цілком вірні, але які це секретні технології? Про це знає будь — який бізнесмен чи початківець, який задумується над заробітком в мережі.

Так, ніхто не сперечається, що підписна база, яку рекомендують збирати, це рушійний механізм, це золото Вашого бізнесу, але Вашого! Невже Ви думаєте, що в млм саме Ви будете мати свою власну справу? Ні, ні і ще раз ні! Ви будете працювати на компанію, на її засновників, а компанія, в свою чергу, буде Вас за це преміювати.

А якщо Вам щось не сподобається або не сподобається компанії? Якщо Ви насмілитесь щось сказати впоперек правил Вашого млм бізнесу? Засновники запросто можуть Вас детермінувати та залишити з носом, от тоді і будете мати «свій бізнес».

Тому, на завершення, 100 раз подумайте та зважте всі за і проти, перед тим, як займатись млм бізнесом, не все так легко та просто, а секретні та унікальні технології — давно відомі інструменти маркетингу та інфобізнесу. При тому, що додаткові прийоми та рекомендації, які використовуються в млм — не зовсім порядні, а про супутні витрати та грошові інвестиції — просто мовчать.

Далі буде ...

Шануймося!

Для гарного настрою:

Найшла коса на камінь — представник компанії Amway постукав у двері до свідка Єгови)).

З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "Секретні технології МЛМ або дешеві понти під шоколадом" 9 коментарів

 1. MedBlog коментує:

  МЛМ бізнес почав так активно розвиватись. Всього за цю неділю мені пропонували стати дистриб'ютором компанії Talk Fusion разів зо три. Один раз телефонували в скайп, потім через соціальні мережі, а вчора на лекції мій товариш втирав мені про «дивовижний» заробіток з Talk Fusion. Він вже став учасником, витративши 280 баксів :mrgreen: . Він навіть не знає, що продає ця компанія, але в те що на цьому можна заробити вірить. Буду надіятись, що він хоч відіб'є затрачені кошти.

  Я ніколи цим не займався і, скоріш за все, не буду. Бізнес потрібно створювати самому, ніхто тобі не продасть ідею гарного і стабільного заробітку просто так.

  • Олег Волощук коментує:

   Навряд чи відіб'є, якщо навіть не розбирається в продукті, а самі продукти значно, значно нижчої якості та можливостей, ніж заявляють. Тут, в цій компанії, наголос робиться саме на рекрутуванні, а продукт занадто розпіарений і не вартує практично нічого.

   Відеолисти візьми хоча б, що тут унікального? Можливість відправляти листи з посиланням на відео? Це передова технологія? Жаль мені твого друга.

   • MedBlog коментує:

    І за таке лайно платити 280 баксів + ще 30 щомісячна плата. :?:

    • Олег Волощук коментує:

     Звичний прийом млм компаній. Ні, є хороші продукти, але Talk Fusion ... мені також пропонували, а я, як правило, завжди вивчаю пропозицію, тому ... їх центральний, стержневий продукт не витримує ніякої критики, про що говорити далі...

 2. Валентина коментує:

  Читала цей пост і в глибині душі хочеться зізнатися, що я теж не прихильниця MLM ... спочатку так, начебто все так красиво заманливо...але все це ілюзії. Спасибі за статтю Олег і за правду. Блог-це справа не дуже легке для початківців писати, зате цікаве, розвиваюче і думаю перспективний, сподіваюся, що і у мене вийти з вашим уроків цей блог, тільки ось переступити треба через ...

 3. Валентин коментує:

  А я рахую що в MLM можна заробити непогані гроші. Потрібно лише маленька «дрібничка» — вміти переконливо обманювати людей.

  • Олег Волощук коментує:

   Та можна ... можна заробити і продаючи лайно в блискучій упаковці, але не всі хочуть це робити. А ще момент, який може бути ... прийде старший спонсор, чи хто там, і скаже, ти не правильно продавав, ми забираємо в тебе право продавати, не платимо з/п (як не крути та не називай, але саме з/п) і все ... се ля ві

 4. Сергій коментує:

  Можливо вдасться заробити на самому початку формування млм-структури, а потім спрацьовує пан Азарт.

  Особисто мені цей бізнес був цікавий тільки в теорії.

  В мене є товариш, який свого часу пробував себе в багатьох млм-структурах і з цього приводу просто виїдав мені мізки. В решті решт, втративши, як я зрозумів, не одну тисячу гривень, почав займатися сайтобудуванням і має відносно достойний прибуток.

  • Олег Волощук коментує:

   100% згідний, саме так і зі мною відбулось)) Заробив собі на ноутбук і покинув цю справу)))

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (16)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (6)
 • Технічні поради по WP (14)
Активні читачі
Павло(1)
Pavlofox(1)
Сергій(1)
Ad60(1)
Спільнота блогу
Вгору