Сила волі, мужність, цілеспрямованість у феномені гурту Def Leppard та Ріка Аллена

Дата: 4 вересня 2013 Рубрика: Саморозвиток Коментарі: 5 коментарів

Вітаю, шановні читачі. Трішки величенькі перерви між постами видаються зараз, весь час та сили забирає розробка нового проекту — інтернет-магазину. Перша стадія становлення поглинає дуже багато ресурсів, тому не вдається мені так часто писати, як хотілося б, але це не на довго — основні налаштування та доробки практично завершено, тому скоро я зможу приділяти статтям більше часу і буду викладати нові матеріали інтенсивніше.

Сьогоднішній пост у нас буде таким собі мотивуючим закликом для всіх, хто сумнівається, не вірить в свої сили, втратив надію і просто не хоче продовжувати розпочате. Не секрет, що в житті подекуди бувають моменти, коли все просто дістає і здається — все, я більше не можу, не хочу і не буду. Це напряму стосується практично всіх сфер діяльності — блогосфери, бізнесу, інтернет-діяльності, реального життя ... є злети і падіння, перемоги і невдачі, чорні та білі смуги ... в житті буває всяке.

Я завжди говорив, що надзвичайно важливо мати підтримку рідних та близьких людей, які не принижуватимуть твої старання, а будуть підтримувати в усьому, що ти задумав, плануєш чи розпочав. Бог дав мені таку людину — це моя кохана дружина, яка йде зі мною по життю в ногу та завжди схвалює мої прагнення та плани.

Але є ще один секрет, яким я користуюсь вже на протязі довгих років — взяти собі за приклад людину, яка в безвихідній ситуації зуміла піднятись та продовжити свій шлях далі. Людину, приклад якої б надихав, захоплював та надавав сили. Мудрий чоловік колись сказав: «Якщо тобі погано — подумай, що комусь може бути ще гірше» — дійсно правильні слова.

Для мене прикладом мужності, рішучості, сили волі, впевненості в собі, справжньої дружби, якщо бажаєте, є феномен Ріка Аллена.

Навіть ті, хто не слухає та не полюбляє рок-музику, гарантовано хоча б чули про британський гурт Def Leppard (глухий леопард). Колись це був культовий рок-гурт і в 1984—1990 роках вони просто «рвали» стадіони та концертні майданчики, та навіть сьогодні їхня музика залишається популярною. Цікавий факт: Def Leppard — єдиний гурт, який був занесений в Книгу рекордів Гіннеса за одночасний виступ на трьох континентах протягом доби.

Я не буду розписувати зараз дискографію гурту, не про це мова. В 1984 році, на самому вістрі росту популярності, коли Def Leppard давали безліч концертів та записували альбом, барабанщик гурту Рік Аллен потрапив в автокатастрофу, в результаті якої йому ампутували ліву руку.

Уявіть собі стан людини, яка була музикантом популярного рок-гурту, який тільки набирав оберти, а тут ... рок-музикант, барабанщик і ампутація руки ...

Але друзі вирішили не шукати йому заміну, за що їм честь і хвала. Def Leppard пожертвували фактично всім — призупинили запис альбому, відмінили концерти і чекали відновлення Ріка. Після виходу з шпиталю, Рік Аллен зібрав всю свою волю в кулак, заручившись підтримкою товаришів, розробив спеціальну ударну установку, на якій більшість рухів лівої руки замінювали пристосування для ніг.

Здавалося б — гурт чекає забуття та минулої популярності їм вже не повернути, але ... альбом Hysteria, який музиканти закінчили аж в 1987 році з Ріком, розійшовся 15-мільйонним тиражем по всьому світу!

А от тепер порівняйте свої проблеми — немає нормального інтернету, немає відповідних умов, немає сучасного ПК, заважають діти, приходжу пізно з роботи, немає сил, натхнення, настрою, щось не вдалось з першого, другого чи третього разу і т.д. ... відчуваєте мізерність своїх причин?

Я завжди, коли мені важко, коли опускаються руки, зникає бажання чи щось не вдається, згадую Ріка і з посмішкою розумію, що мої проблеми та «відмазки», в порівнянні з цим — просто дрібниці.

Що я хотів сказати: друзі, величина та серйозність проблеми — речі відносні. Звичайно, що бувають випадки, коли просто неможливо щось посунути на задній план, але в переважній більшості всі ці причини просто виправдання собі та своїй ліні. Систематична праця, постійне пізнання чогось нового, пошук свіжих ідей — все це обов'язково принесе результати, головне — не здаватись і рухатись вперед!

Такий собі вийшов у нас твір на вільну тему, я бажаю Вам натхнення, сили, мужності та віри в себе.

На завершення — пропоную Вам переглянути безсмертний хіт Def Leppard «Pour Some Sugar On Me», де Рік Аллен грає вже після автокатастрофи. Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Сила волі, мужність, цілеспрямованість у феномені гурту Def Leppard та Ріка Аллена" 5 коментарів

 1. fedun коментує:

  хороший мотивуючий приклад, спасибі ;-)

  Відповіcти
  • Олег Волощук коментує:

   Беззаперечно, сильна людина. Та і друзі молодці — уявіть, скільки вони втратили за цей час, але не кинули ... респект.

   Відповіcти
 2. Валентина коментує:

  Величезне спасибі за статтю...хочеться з'єднати, щоб перетворитися в левицю... іноді просто необхідна така підтримка людям і думаю вразливим це повинно допомогти ))) :!:

  Відповіcти
 3. igor коментує:

  Памятаю колись в дитинстві щось таке слухав на каналі 402

  Відповіcти
 4. Ігор коментує:

  Мушу визнати, що мені раніше не доводилося чути про цю сильну духом людину — Ріка Аллена із гурту Def Leppard. Але його приклад надихає на подолання труднощів, які є у кожного в житті. Так що треба бути сильним і долати перешкоди, скільки сил це б не забирало

  Відповіcти

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (11)
 • Особисте (19)
 • Плагіни для Wordpress (15)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (24)
Останні коментарі
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Валентина до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Валентина до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
 • Олег Волощук до Maxthon Cloud Browser — потужний хмарний браузер, який впевнено завойовує ринок
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Павло(4)
Валентин.(2)
Vlad38(2)
Валентин.(1)
Саша(1)
Ольга(1)
Pavlofox(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
51 / 0.375 / 57.74mb
Вгору