Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

ККД Вашої діяльності або відношення результату до витраченого часу

Дата: 14 травня 2013 Рубрика: Саморозвиток Коментарі: 8 коментарів

Вітаю! Успіх, результат, ефективність ... такими словами люблять вихвалятись сьогодні різні продукти, семінари, тренінги, але дійсно якихось корисних порад чи керівництв, на превеликий жаль, вони нам не дають ... так, переливають з пустого в порожнє. Та проблема витраченого часу, проблема відсутності результату і як наслідок — втрати бажання, відома і залишається актуальною.

Чому нічого не виходить?

Таким апатичним настроям піддаються всі власники сайтів, блогери, стартапери ... різниця просто в часі, хтось через місяць, хтось через рік ... це нормально. Найголовніше — без втрат вийти з цього піке, коли нічого не хочеться, коли все здається марним і продовжувати справу немає сил.

Поради в таких випадках давати можна, але чи варто? В кожної людини свої метода боротьби з такими настроями, але основним критерієм, для визначення причини, необхідно обрати аналіз свого ККД (Коефіцієнту корисної дії). Трішки не той параметр, але дуже влучний.

Як би хто не говорив, але результат напряму залежить від дії, від виконаної роботи, а не від імітації процесу. Дуже часто за працю, за процес помилково приймають саме його імітаційну складову. Я завжди, коли виникають якісь ситуації, пов'язані з відсутністю результату, аналізую, а що було зроблено? Чи дійсно ті дії, які виконувались, були ефективні і чи взагалі були?

Якщо брати до уваги інтернет-діяльність, то надзвичайно поширені такі випадки, коли увімкнений ПК та блукання по соціальних мережах, приймають за виконання певних справ. Дивіться, яка штука виходить ...

Ви створюєте блог чи сайт, запускаєте якийсь проект, намагаєтесь заробити гроші ... а результату немає. Хоча Ви щиро вірите в те, що кожного дня, сумлінно, по декілька годин якісь дії Вами виконуються. Насправді, якщо проаналізувати, то вмикається ПК, відкриваються соціалки, відкривається Ютуб ... і що далі? А нічого, комп увімкнений, людина сидить, дивиться в монітор і все ...

Тут є ще одна небезпека. Уявна діяльність і відсутність результату можуть викликати відразу до тієї справи, яку Ви розпочали. О ... Ви собі навіть не уявляєте, наскільки поширені такі ситуації, скільки проектів, які були доволі перспективними, загнулись через відсутність дії. Це велика проблема.

Тоді людина звинувачує все і всіх, тільки не себе. Починається пошук причин (дуже часто — їх вигадання), які завадили щось зробити. Не було часу, світла, інтернету ... треба було перевстановити віндовс, встановити програми, прочитати щось ... Ви мене розумієте, я гадаю.

Якщо Вас долає відсутність ідеї чи натхнення — не сідайте в цей день за роботу, не потрібно, все рівно нічого людського Ви не зробите, а просто вб'єте час. Прогуляйтеся, поспілкуйтеся з друзями, почитайте книгу, в кінці кінців, але не працюйте. Краще зробити на день-два перерву, ніж тупо сидіти за ПК та отримати відразу до справи.

Особисто я, від недавна, почав вести такий собі щоденник справ. Кожного понеділка я визначаю 2-3 справи, які мені потрібно цього тижня виконати. Все. Більше ні на що я уваги не звертаю. Якщо виникають якісь потреби в процесі, щось доробити чи зробити, я їх записую в план на наступний тиждень, але до виконання не берусь, адже вже є заплановані справи.

Якщо все з плану виконано — можна додати ще якесь завдання, але тільки після завершення нагальних. Запитаєте — для чого все це? Я за собою дуже часто помічав таку властивість, коли під час роботи автоматом розпочинається декілька справ і через певний час я маю декілька розпочатих завдань, визначити пріоритет яким, дуже важко.

А як відомо — за двома зайцями ... результату не буде. Тому така звичка мені стала дуже допомагати. Я звів все до певного порядку, позбавився від «висяків», які постійно плутались під ногами і систематизував свою роботу. Тепер, сідаючи за ПК, я чітко знаю, що мені потрібно робити. Здавалося б проста та нехитра порада — але ефективність підвищилась в рази. Спробуйте.

Я не буду розводити демагогію на тему «ефективність», просто хочу Вам дещо порадити.

«У мене не виходить» — такі ситуації трапляються тоді, коли Ви нічого не робите або робите зовсім не те. Спробуйте проаналізувати свої дії. Наприклад, якщо сьогодні Ви хотіли вивчити декілька тегів CSS та підредагувати свій шаблон, то чи допомогло Вам читання Вікіпедії або перегляд відео на Ютубі? Якщо Ви мали на меті скласти нове семантичне ядро, то чи допомогли Вам 2-3 години, які Ви провели на якомусь форумі ... і тоді все стане зрозуміло.

Колись і я піддавався апатії та негативним настроям, але коли почав аналізувати витрачений час, то чітко побачив, що відсутність результату залежить від мене самого і від того, чим же я сьогодні займався. Не допоможе лижнику-початківцю перегляд літератури про двигуни внутрішнього згорання, розумієте?

І ще одне, якщо в певний день Ви відчуваєте, що робота Вас «не береться» — краще зробіть перерву та відпочиньте, не гвалтуйте свій мозок, потім він запрацює ще ефективніше — просто дайте йому тайм-аут. Але, друзі, не затягуйте, потім можна просто не повернутись.

Ось такі справи. Бажаю Вам натхнення та «не перегоріти», результат залежить від нас самих, тому ... до справи.

Шануймося!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

До запису "ККД Вашої діяльності або відношення результату до витраченого часу" 8 коментарів

 1. Pavlofox коментує:

  Все правда. Думаю, будь-який блогер чи фрілансер це підтвердить.

  Найкраще в такій ситуації планувати роботу на день чи тиждень.

  • Олег Волощук коментує:

   Ага. Взагалі то все просто дуже, але багато хто просто нехтує і я нехтував))

 2. Сергій коментує:

  И я до сих пор пренебрегаю, хотя с каждым днем все больше и больше убеждаюсь в том, что планирование просто необходимо и его нужно поэтапно расписать на бумаге иначе, если держать все в голове, то рано или поздно снова вернешься к тому, что будешь пытаться выполнять несколько задач одновременно, а в итоге ни одну не выполнишь.

  • Олег Волощук коментує:

   Во-во, от і я такої думки. Все гадалось — це не потрібне, це не для мене, а виявилось ой як потрібне))

 3. Ірина коментує:

  Дякую за статтю.Надзвичайно корисно планувати всю свою роботу у вигляді інтелект-карти, а також чітко виставляти пріоритети.

  • Олег Волощук коментує:

   Можна навіть не інтелект-карти використовувати, я користуюсь звичайним записником :roll:  — але допомагає ще й як :idea:

 4. MrVigner коментує:

  Треба і собі спробувати робити список завдань на день та тиждень, а то так і виходить що ніби і робиш щось а нічого не встигаєш.

  • Олег Волощук коментує:

   Спробуйте)) Побачите, скільки часу проходить впусту під гаслом «Я там щось роблю» :o

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
 • Інтерв’ю (3)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (17)
 • Плагіни для Wordpress (11)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Сергей(2)
Валентина(1)
fedun(1)
Михайло(1)
петро(1)
Спільнота блогу
Вгору