Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Шановні друзі! Маю до Вас велике прохання: буквально вчора був замінений плагін, який підсвічував шматки коду в статтях. Перевірені всі публікації, але - якщо Ви помітите неточність чи "криве" відображення уривків коду - будьте ласкаві, повідомте мені в коментарях до тієї публікації. Наперед - дякую!

Про хостинг. Важливість якісного фундаменту для Вашого блогу

Дата: 11 червня 2013 Рубрика: Сайтобудування Коментарі: 19 коментарів

Вітаю, друзі! Про те, що якісний та надійний хостинг для ресурсу дуже важливий, обговорюється в мережі практично на кожному кроці. Але, як правило, все пізнається на власному досвіді, тому важко тут на всі 100% сприймати огляди різних «хостобзорів» та рейтингів, про кожного провайдера Ви знайдете як позитивні, бахвальні відгуки, так і купу негативу.

За весь час моєї діяльності в інтернет-мережі, всього один раз я мав проблеми з провайдером, хоча також не буду говорити про те, що той хостинг є дуже поганий. Комусь, можливо, пощастило і він буде з піною у рота захищати свій хост, не про це мова.

Сьогодні я хочу розказати Вам про реакцію мого провайдера на ситуацію, яка сталась нещодавно практично з усіма сайтами на WordPress. Багато хто, цілком можливо, цього і не помітив, але прецедент мав місце.

Одного дня я, перевіряючи як завжди ранкову пошту, помітив листа від хостинг-провайдера з попередженням про те, що на всі сайти, які працюють під управлінням WordPress, була проведена атака ботів і помічена дуже велика кількість звернень до адміністративної панелі блогу.

Відверто кажучи — я здивувався. На попередніх хостингах, де мені довелось побувати, таких дій провайдери не виконували. Приходилось самостійно захищати адмінку різними плагінами для безпеки. Але я вирішив від зайвих плагінів позбавлятись, тим більше, що пароль в мене складний і вхід виконується не через admin.

Перейшовши за звичною адресою входу, побачив ось таку картину (зображення клікабельне):

Захист адмінки блогу

Клацнувши по лінку без проблем вдалось зайти в майстерню і виконати потрібні дії.

Що тут сказати — честь і хвала співробітникам хостингу за таку міру безпеки, адже цілісність блогу та доступ до адмінки — це найважливіша складова безпеки ресурсу. Технічний відділ самостійно визначив, що над майстернею блогу проводяться якісь сторонні дії і прийняв міри — молодці.

Порада для всіх — не використовуйте стандартний логін (admin) для входу в панель управління і генеруйте складні паролі, адже різні боти і роботи, в першу чергу, намагаються підібрати пароль для входу, використовуючи все той же admin.

Раніше я користувався хостингом hostlife.net і у відеокурсі раджу саме цей майданчик. Нещодавно всі мої проекти перебазувались на sprinthost.ru не тому, що hostlife мене чимось не влаштовував, ні. Це прекрасний хостинг і всі, хто користується або планує — рекомендую знову і знову.

Єдина причина, чому я переїхав на sprinthost.ru — це за ті самі кошти мені надається більше доменів, які можна додати на один аккаунт, а в певний момент саме це було надзвичайно важливо. За неповних 50 грн. в мене є можливість розмістити 6 доменів, на hostlife за ці кошти я міг використовувати тільки 3.

Тому — якщо у Вас 1 проект (або 2-3) можете сміливо використовувати послуги hostlife.net. Дуже хороший майданчик, швидка та адекватна служба підтримки, сайти працюють на ура.

Якщо ж планується більше проектів (з оглядом на майбутнє) — ознайомтесь з sprinthost.ru. Класний, швидкий хост, практично миттєва підтримка, подекуди допомагають та вирішують завдання, які взагалі не входять в область їхніх обов'язків.

Якщо Ви тільки на етапі роздумів — варто чи не варто створювати блог, платний чи безкоштовний хостинг обирати, Вам в допомогу стаття про переваги і недоліки різних варіантів, ознайомтеся.

Бажаю Вам хорошого настрою та вдалого дня.

Шануйтеся!


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

До запису "Про хостинг. Важливість якісного фундаменту для Вашого блогу" 19 коментарів

 1. Pavlofox коментує:

  Оце непогана річ Better WP Security.

 2. MrVigner коментує:

  Я більш ніж задоволений свої хостингом) Хороша підтримка, якісний хостинг, багато варіантів оплати, + цілком прийнятні ціни. :-)

  • Олег Волощук коментує:

   Та всі хостинги нормальні в своєму роді. Правда є декілька «динозаврів», але в основному всі відомі майданчики працюють суперово. Різниця в ціні і в об'ємі послуг.

 3. Назар коментує:

  В школі СтартАП зразу рекомендують sprinthost але я б не сказав що вона(ця школа),дає якись більший пакет знань ніж Олегові курси, ще й коштує нормально.

  Олегові респект!!!

  :!:

 4. MedBlog коментує:

  А я використовую не дуже розкручений хостинг. Я б сказав зовсім не відомий на просторах UA нету. Але дуже задоволений його роботою, підтримка дуже швидко реагує на будь-які проблеми. Власника проекта я давно знаю, ще з тих часів коли працював в WAP просторі.

  Сервери знаходяться в Німеччині, в надійному дата-центрі. :cool:

  • Олег Волощук коментує:

   Та все пізнається в порівнянні. Навіть не сильно популярні хостинги цілком справляються з завданням. Просто для мене був критерій — більше можливих сайтів на один аккаунт — а тут дають аж 6.

   • MedBlog коментує:

    Так, це вагомий критерій. В моєму тарифному плані 5 сайтів, 500 мб місця за 2 бакса в місяць. Мене поки що все влаштовує. Можливо коли сайтів буде більше, доведеться брати VDS.

    • MrVigner коментує:

     А в мене досить відомий і якісний хостинг, і теж всього навсього за 64 гривні за пів року, і це при можливості розмістити 5 окремих сайтів :-)

     • Олег Волощук коментує:

      Бачите, я ж кажу, що обирає кожен по потребі. Я користуюсь за неповних 50 грн 3 гб місця і 6 сайтів на аккаунт.

      • MrVigner коментує:

       Якщо ви маєте на увазі 50 гривень в місяць то це досить немало, а якщо за пів року то це досить таки мало.

       \\ На моєму хостингу 3 гігабайти коштують 19 гривень в місяць, це при тому що можна розмістити 35 сайтів. Все решту безліміт, окрім PHP memory_limit (416 Мб).

       • Олег Волощук коментує:

        Кинь посилання, що то за хостинг такий в тебе

        • MrVigner коментує:

         thehost.com.ua/hosting/plans

         • Олег Волощук коментує:

          Дійсно цікаво, якщо так — то Вам пощастило. При умові нормальної роботи ресурсу — ціни більш ніж прийнятні, хоча підозріло дешеві :|

          • MedBlog коментує:

           трішки не зручно, що я не можу навіть скопіювати посилання на хостинг, через цей захист проти копіпасту. Чи варто воно того? І чи дієвий такий метод? Хто захоче все одно вкраде. :o

          • MrVigner коментує:

           Ще з вересня минулого року там, ніякиїх перебоїв у роботі не було :-)

           А дешево так швидше всього тому що в них свій дата-центр, — не треба платити за розміщення сервера.

         • ML коментує:

          +1 до зехосту. Бувають глюки, але тех.підтримка швидка. Загалом достатньо стабільний хост.

 5. Олег Волощук коментує:

  Ну хто захоче — то вкраде, але все ж менше буде. Відсоток тих, хто просто плюне також існує. А про дешевизну ... навіть і не знаю, дата центри також потребують обслуговування. Тим не менше — нехай так буде і надалі :smile:

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
 • Інтерв’ю (4)
 • Конкурси (5)
 • Оголошення (10)
 • Особисте (18)
 • Плагіни для Wordpress (14)
 • Саморозвиток (7)
 • Технічні поради по WP (19)
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
fedun(9)
Віктор Х.(6)
Світлана(4)
Віта(2)
Pavlofox(2)
Serpiko(2)
Григорій(1)
Олександ.(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
53 / 0.751 / 58.18mb
Вгору