Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Любов і наркотики — можуть існувати разом?

Дата: 12 вересня 2012 Рубрика: Відео про наркоманію Коментарі: Прокоментуй!

Дуже багато існує думок на рахунок наркоманів — злочинці чи хворі люди. Я не знаю, чи можливо дати однозначне визначення, з одного боку дійсно хвороба, адже люди гниють зсередини і помирають в 30 років, а з іншого — це ж не спадковість та не вроджена хвороба, ніхто насильно нікого не змушує вживати наркотики. Все робиться по добрій волі та за власної згоди. Також я хочу запитати Вас, шановні читачі, як ви думаєте, чи можливі щирі та справжні почуття між наркозалежними? Любов і наркотики — чи можуть ці два несумісні поняття існувати разом? Чи може наркоман, відкинувши всі свої пристрасті, щиро та віддано кохати? Навряд чи. Скоріше за все він (чи вона) затягне в свою кабалу іншу людину і при першій же нагоді зрадить, покине, здасть за дозу та можливість ширнутись. Людина, яка вживає наркотики, втрачає все людське. Відчуття провини, відчуття справедливості, можливість кохати та жертвувати всім заради кохання. Ніколи в житті не проміняє наркоман порцію кайфу на щось людське, адже зміст в існуванні у них один — наркотики.

Лікарі говорять, що у наркоманів поступово відмирає головний мозок, руйнуються ділянки, які відповідають за ті чи інші відчуття. Тому у наркозалежних просто немає чим любити та бути відданими, немає інстинкту самозбереження — ви тільки подумайте, що вганяють у вени торчки — від бензину до сірчаної кислоти, аже це основні інгридієнти приготування найдешевших, а значить і неймовірно доступних наркотиків.

Важко дивитись, як молоді хлопці та дівчата, яким ще жити і жити, яким би народжувати та виховувати дітей, заганяють себе в могилу свідомо. Хто винен? Та важко сказати. Вина самих наркоманів беззаперечно є і найголовніша, але існує ще дуже багато факторів ззовні, які впливають на поширення наркоманії. Від реальних наркобариг до наших аптек, де спокійно можна придбати наркотичні речовини. А сьогодні, наркомани взагалі можуть приготувати наркотик з звичайного темпалгіну та йоду. І ця продукція ще страшніша, тому що руйнує людину буквально за декілька місяців.

Пропоную Вам переглянути відео фонду «Город без наркотиков», де як найкраще показано, що любові та вірності між наркоманами бути просто не може. Підсадити на голку — так, без проблем, а ось по-справжньому кохати — про що ми говоримо.

Мені здається, що у таких випадках потрібно насильно ізолювати людей, кого лікувати, а кого посадити...адже по-іншому пропадуть же разом! Згниють живими в повному розквіті сил! Хоча... Я читав інтерв'ю одного наркомана, який говорив, що не колиться вже більш як 4 роки, але сам не впевнений чи втримається, якщо йому запропонують дозу. Уявляєте? Тобто повного одужання від наркоманії, по суті, просто не існує!

Відео за матеріалами фонду «Город без наркотиков»
та сайту www.shownewstv.ru


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (16)
Кращі коментатори
fedun(3)
igor(1)
Вгору