Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Наркотики і страх — результат перевершує всі очікування

Дата: 16 вересня 2012 Рубрика: Відео про наркоманію Коментарі: Прокоментуй!

Наркоман, який вживає наркотичні речовини, безумовно потребує допомоги, але тільки примусової. Добровільно ні один «торчок» не кине згубної звички, а от примусове лікування, напевне, один з виходів. Хоча теж не факт. Наш читач Наталя, колись писала в коментарях, що один її знайомий, який знаходиться на реабілітації, живе тільки одним: скоріше закінчити курс лікування і повернутися в звичне йому середовище наркоти та дурману. Страшно, та нічого не робити теж не вихід.

Але страшніше від наркоманії може бути тільки наркоторгівля. Тому що наркоманові головне вколотись і «улєтєть», а наркобарига спекулює людським життям. Гроші — все решта до лампочки. А коли наркоман стає баригою — це взагалі вибухова суміш. Звичайно, що наркоторгівці та наркомани знають — рано чи пізно лавочка прикриється: наркобаригу лякає судовий вирок, який гарантує тривале ув'язнення, а наркомана лякає сама думка про те, що він на довгий час залишиться без наркотиків і в момент жорсткої абстиненції ніхто не прийде на допомогу.

Тому, коли ЧЕСНІ оперативні співробітники та добровольці, на кшталт Ройзманівського фонду, накривають наркобариг та притони, реакція буває різною. Одні починають лити крокодилячі сльози, другі починають викручуватись та заперечувати навіть очевидне, треті ... сором писати. Природні функції організму починають вириватися на волю. Це не дивно — страшно ж чувакам. Дивіться самі, як «круті перці» опускаються нижче плінтуса.

Головне, що до знайомства з операми та фондівцями всі такі круті, господарі життя, а тільки їх хлоп, тут вже в кого який шлунок — здоровий чи ні. Хоча про яке здоров'я в наркомана можна говорити.

Тому гидко дивитись на понтових чуваків, яких повно зараз на вулицях і розуміти, що нависне реальна загроза над цими модними штемпами, 99% з них просто тупо обробляться. Не думайте, що наркота та кримінал — це круто. Це не круто, а тупо. Зло ніколи не принесе добро — за все прийдеться заплатити. А прибуток від торгівлі наркотичними речовинами, в кінцевому результаті, залишається тільки в штанях. Думайте.

Відео за матеріалами фонду «Город без наркотиков»
та сайту www.shownewstv.ru


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (16)
Кращі коментатори
fedun(3)
igor(1)
Вгору