Наркоманія та здоровий глузд — речі аж ніяк не сумісні!

Дата: 22 вересня 2012 Рубрика: Відео про наркоманію Коментарі: Прокоментуй!

На мій погляд, в головному мозку наркомана блокується ділянка, яка відповідає за здоровий глузд та адекватні дії. Ну знає людина, що здихає, гниє живцем, а вживати наркотики не припиняє. Я ще можу зрозуміти, коли вже повний ... , тоді ніби і втрачати немає що, але коли ще не все втрачено, коли ще можна повернути залишки здоров'я і надію на повноцінне життя, ціленаправлено продовжувати себе вбивати — ну верх ідіотизму.

Бувають випадки, коли наркоман не вживає рік, два, а потім все рівно зривається. Ну як же так? Адже сам розуміє, що ось він шанс! Ось вона можливість вилізти з ями та перетворити жалібне існування в нормальне життя, але ні. Наркотик бере верх. І найбільше шкода молодих дівчат та хлопців, які могли б жити та давати життя іншим. Мати сім'ю, дітей, друзів, знайомих. А натомість що? Притон, наркота та декілька років існування (ну не повертається язик назвати це життям).

Подивіться на зовнішній вигляд наркомана. В 30 років йому можна зверху накинути ще 20 спокійно. А жінки? Це хіба жінки? Це своріння без певної статі та моральних засад, створіння, яким байдужі сімейні відносини, кохання та будь-які признаки гомо сапієнса. Головне бажання — вколотись, забутись, а коли відійде — всіма можливими шляхами знайти нову дозу (крадіжки, проституція, обман, торгівля наркотою...)

І знаєте, що спадає на думку? Чому наркомани затягують в свої притони нових людей та пропонують їм спробувати? Це як у випадку з алкоголіками — їм просто заздрісно дивитись на здорових та щасливих! Їм легше бачити, що не тільки вони одні знаходяться на дні суспільної ями. Наркотики — річ суспільна, тут однаки трапляються дуже рідко. Коли вживали нарки героїн та інші дорогі наркотики — тоді було зрозуміло, доза коштує дорого і якщо хтось назбирав на укол, то ділитись не буде.

А зараз, коли колять все що завгодно, збираються купками. Адже мало того, що наркотик дешевий (звичайні ліки від кашлю, наприклад), його потрібно вміти зварити. От і результат — скинулись по пару гривень, знайши хату та варщика, приготували і відійшли в нірвану. І пофіг, що ця дешева отрута розвалює людський організ на раз і зменшує вік в десятки разів. Дивіться самі...

Який результат такого життя? Та відомо який — смерть. І ще пощастить, якщо поховають по-людськи. Так що думайте, чи бути Вам блатними та модними, починаючи з травки, чи прожити нормальне життя.

Відео за матеріалами фонду «Город без наркотиков»
та сайту www.shownewstv.ru


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте мати свій власний блог на WordPress?

Отримайте АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО детальний відеокурс і вперед!

Ваш E-Mail 100% в безпеці!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS
Категорії
  • Інтерв’ю (4)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (11)
  • Особисте (18)
  • Плагіни для Wordpress (15)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (20)
Канал на YouTube
Соціальні спільноти
Кращі коментатори
Анна(11)
Валентин.(2)
Олександ.(2)
Марійка(2)
Ірина(2)
Дмитро(1)
Pavlofox(1)
Тарас(1)
запитів / генер. стор. / спож. пам'яті
56 / 0.396 / 58.26mb
Вгору