Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Фонд «Город без наркотиков» — чому саме він та що це таке?

Дата: 9 жовтня 2012 Рубрика: Відео про наркоманію Коментарі: Прокоментуй!

Сьогодні я вирішив відповісти на питання, які час від часу приходять на електронну пошту сайту стосовно фонду «Город без наркотиков». Чому саме цей фонд і його діяльність ми освітлюємо на сторінках нашого Веб-дайджесту, чому ми не освітлюємо діяльність українських організацій, які займаються проблемою наркоманії в нашій країні. Відповідь проста: «В Україні, в Росії та в інших країнах колишнього СРСР не існує організацій, окрім „Город без наркотиков“, некомерційних об'єднань та фондів, які б займались проблемою наркоманії та наркоторгівлі.» Євгеній Ройзман та його фонд єдина, в своєму роді, структура, яка вирішує проблеми наркоманії в межах своєї території. А з початком компанії «Страна без наркотиков» і в межах всієї країни.

Публікації про фонд — це, скоріш за все, не пропаганда самого фонду, як структури. Це пропаганда напрямку діяльності та ідеології. Це приклад того, як можна та потрібно брати ситуацію в свої руки, коли дії державних структур нагадують борсання кошеняти в сметані, а не реальну боротьбу. Якщо в Україні з'явиться подібна організація — ми радо будемо пропагувати її діяльність та будемо надавати будь-яку інформаційну та технологічну підтримку. Діяльність ройзманівського фонду «Город без наркотиков» — це приклад відданості ідеї, приклад любові до своєї Батьківщини та приклад дійсно правильних та чоловічих вчинків. В своєму інтерв'ю, в 2011 році, Євгеній Вадимович сказав: «Я ніколи і ні за яких обставин не поїду за кордон. Це моя країна і я тут живу.» Особисто для мене — це приклад патріотизму та націоналізму (не нацизму, не путайте). Тому ми і надалі будемо публікувати матеріали фонду та матеріали про фонд. А зараз...

Я хочу показати Вам документальний фільм про історію некомерційної організації Фонд «Город без наркотиков». Як створювався фонд, хто стояв на самому початку та звідки взагалі виникла ця ідея. Фільм довгий, з 4-х частин, тому запасіться терпінням, але цей матеріал вартий того, що б його переглянути.

Проблема наркоманії та наркоторгівлі дуже глибока, набагато глибша, ніж ми собі можемо уявити. Коли людина не стикається з цим, не цікавиться матеріалами та фактами, то наркоманія здається чимось далеким та захмарним. І це не дивно. Адже ми, зайняті своєю роботою та своїми проблемами, не помічаємо часто очевидних речей. А варто тільки підняти погляд та вдивитись. Нерідко на вулицях, навіть маленького містечка, можна побачити МОЛОДИХ людей в стані явно не алкогольного сп'яніння. А поспостерігавши — можна визначити, звідки ноги ростуть, куди вони зникають і в якому стані з'являються знову. І це тільки вершина.

Діяльність фонду — це приклад відданості ідеї та свідомості громаданина своєї країни, що так рідко можна зустріти в нашому житті. Засновники фонду — зовсім різні люди: колекціонер та письменник, колишній наркоман та бізнесмен, але ідея одна- боротьба з наркоманією та наркоторгівлею на своїй рідній землі. Дивіться самі.

P.S. Буду радий Вашим відгукам та коментарям.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Категорії
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (7)
  • Технічні поради по WP (16)
Кращі коментатори
Вгору