Google + фейсбук Вконтакті Twitter RSS

Гола правда про наркотики — Волинські землі

Дата: 22 липня 2012 Рубрика: Відео про наркоманію Коментарі: Прокоментуй!

Знаєте, що найстрашніше в наркотиках? Це те, що ця біда зачіпає не тільки самих наркоманів, але й тих, хто мимоволі знаходиться поруч з ними. Рідних, близьких, родичів, сусідів, а найголовніше — дітей. Яке майбутнє чекає на таких діток? А ніяке. Дай Бог, щоб вони змогли вирватись з цієї безодні і не повторили шляху своїх наркозалежних батьків. Якщо ж ні ... тоді шлях і кінцевий результат відомий.

Сьогодні пропоную Вам переглянути відео, зняте волинськими хлопцями. Фільм, який створили для нас Волинський обласний благодійний фонд «Переображення», Всеукраїнська громадська організація «Нова Надія» та Волинський обласний центр соціальних служб для молоді. Чому саме волинські землі?В свій час 6 років свого життя я навчався в чудовому місті Луцьк, в Луцькому Державному Технічному Університеті. Ходив по цих вулицях, знайомився з людьми, завів багато хороших друзів і в мене цей фільм викликав нотку ностальгії за містом. А луцькі хлопці роблять чудову справу, їм низький уклін і шана. Така ситуація, на жаль, відбувається по всіх містах, містечках та селищах нашої Батьківщини і ми будемо старатись освітлювати події звідусіль. А на разі — Волинь.

Ви знаєте, чому діти наркоманів, в багатьох випадках, продовжують спосіб життя свої батьків? І це стосується не тільки наркозалежних, але й алкоголіків, злочинців і т.д.?

На думку психологів, дитина по суті своїй чиста і невинна. Вона прагне розвитку, прагне пізнання нового та батьківської любові. Коли дитя цікаве, яскраве та талановите, воно може багато чого досягти в своєму житті. Ущербні батьки, яким життя не дало таких можливостей (в більшості по своїй же вині), підсвідомо намагаються не дати дитині розвинутись і стати вище та краще ніж вони самі.

Вони намагаються затягнути дитину в яму, в якій знаходяться, тому що успіхи та досягнення дитини будуть вказувати на їхні вади, пороки та невдале життя. Це буде принижувати, гнітити, тому вони, навіть ціною благополучного життя власної дитини, відсікають всі можливості у своїх нащадків. Сумно...

Дивіться фільм «Правда про наркотики», коментуйте, присилайте свої цікаві відео на тему наркоманії, кращі з них ми обов'язково опублікуємо на нашому сайті.

«Правда про наркотики»
Жанр: документальний;
Рік виходу: 2004;
Тривалість: 40 хвилин.

Автор сценарію та режисер: Сергій Шараєвський;
Адміністратор проекту: Дмитро Шевчук;
Оператор: Юрій Ребрик;
Монтаж: Юрій Ребрик.


З повагою, Олег Волощук.

Бажаєте отримувати повідомлення про публікацію нових статей на блозі? Підпишіться на RSS стрічку оновлень!

 

Залишити свій коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Цікаве з блогу
Навігація
  • Інтерв’ю (3)
  • Конкурси (5)
  • Оголошення (10)
  • Особисте (17)
  • Плагіни для Wordpress (11)
  • Саморозвиток (6)
  • Технічні поради по WP (15)
Активні читачі
Спільнота блогу
Вгору